AnaSayfa / at fal anlamları / Falda beyaz at görmek

Falda beyaz at görmek

Falda beyaz at görmek işlerinde atılıma geçeceğine, çok zor olarak görülen işleri kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, çarelere ve çözümlere ulaşacağına, fal kapatanın çok daha kolay bir hayat yaşamaya başlayacağına, maddi olarak üstünlük elde edeceğine, üzüntünden sağlığından olacağına rivayet eder.

Falda beyaz at gördüyseniz

  • Bir seyahat ya da sosyal bir etkinlik hayata bakışınızı değiştirebilir.
  • İlgi alanlarınızı genişletebilir veya mevcut ilgi alanlarınıza vakit ayırmak isteyebilirsiniz.

Falda balkonda beyaz at görmek çaresizliklerine ve çözümsüzlüklerine çareler ve çözümler bulacağına, bir anında çok güleryüzlü ve çok sevimli bir kişi iken bir diğer anında çok somurtkan biri olacağına, tazeleneceğine ve şifa bulacağına, gereksiz yere kendisini üzecek ve manevi olarak zarar getirecek bir yola gireceğine ve rahatının kaçacağına, kazana ve haklı çıkan tarafın kendisi olacağına, özel hayatının da yolunda gideceğine rivayet etmektedir.

Falda bağlı beyaz at görmek kazancının da eksilmeyeceğine, falı kapatan kişinin rahatının ve huzurunun yerine geleceğine, önemli işlerin insanı durumuna gelineceğine, iş konusunda deneyimli biri ile kurulan ortaklığın işleri çok iyi yerlere getireceğine, anı yaşamak yerine gelecekle ilgili sağlam planlar yapacağına yorumlanır.

Falda üç beyaz at görülmesi güzel sonuçlar doğuracak bir iş konusunda adım atacağına, uzlaşmaz bir tavır içinde olunması yüzünden fırsatların kişiden uzaklaşacağına, hiçbir şeyin planladığı gibi olmayacağına, çok büyük sevinçler yaşayacağına, bir sebeple çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda gri beyaz at görmek iş hayatı için harcanan emeklerin kazanç sağlayacağına, kişinin zenginliğini ihtiyacı olan kimseler ile de paylaşacağına, hayırlı kazançlar elde edeceğine, kişinin güzel işler yapacağına, iş dünyasında çok kötü ve zor zamanların yaşanacağına inanılır.

Falda beyaz atın yüzdüğünü görüldüyse sağlığının ve moralinin de yerine geleceğine, devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına, karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, büyük bir proje gerçekleştirileceğine, sağlık sorunları varsa düzeleceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlar ile karşılaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda karda beyaz at görmek hayırlı başlayan işlerin zararlı biteceğine, çok büyük ve güzel atılımlar gerçekleştireceğine, sevimsiz bir kişi ile iş yapmak zorunda kalınacağına, stresini ve yorgunluğunu atacağına yorumlanmaktadır.

Falda zayıf beyaz at görülmesi kendisini dünya hayatından soyutlayacağına, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına, yaşadığı ülkenin tüm insanları tarafından tanınıp sevileceğine alamet ettiği söylenir.

Falda kızgın beyaz at görüldüğünde vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına ve rahat bir hayat sürüleceğine, azı dişlerini çektirmek aile içi çözüme kavuşmayan meselelerde rahatlama yaşanacağına, rahatsızlık yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, hem kendisini hem ailesini koruma konusunda daha rahat edeceğine rivayet eder.

Falda beyaz attan korkmak görmek saygınlığını yitireceğine ve insanlar tarafından ayıplanacağına, hem rahat bir hayata kavuşacağına, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına inanılır.

Falda parlak beyaz at görülmesi bir sebeple gergin ve stresli günler geçireceğine, yakın zamanda istenmeyen bazı tartışmaların yaşayacağına, yaptığı hiçbir şeyden keyif alamayacağına, büyük bir servete kavuşacağına, sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına ve uzun zamandan beri çok istediği bir işe gireceğine, bir sebeple kazanılabilecek büyük bir başarının önünün kapanacağına delalet ettiği söylenir.

Falda sinirli beyaz at görüldüyse bir anda sorunların gün ışığına çıkacağına, büyük başarılar kazanıp huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına, herhangi bir sorun ile karşılaşmayacağına ve huzurlu ve refah içinde bir hayat süreceğine yorulur.

Falda heybetli beyaz at görüldüyse elinde bulunan imkânları hayırlı işler için kullanacağına, kaybetme ve başarısız olma korkusuna yakalanacağına, bilgi sahibi olunan konuda kariyer yapılacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, sağlık sorunları varsa düzeleceğine, maddi ve manevi olarak bazı sorunlarla karşılaşılacağına alamet ettiği söylenir.

Falda beyaz at kişnemesi görüldüyse kinin ve nefretin de ortadan kalkacağına, güzel günler için yaşayacağına, yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz dikeceğine alamettir.

Falda denizde beyaz at görülmesi eline çok güzel fırsatların geçeceğine, dünyasının bir anda değişeceğine ve çok farklı bir kişi olacağına, bir sebeple kazanılabilecek büyük bir başarının önünün kapanacağına delalettir.

Falda mezarlıkta beyaz at görülmesi güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına, direnmeye ve gösterilen sabra rağmen işin gittikçe kötüleşip iflasla sona ereceğine, hanenizde bolluk olacağına, böylece ömür boyu sürecek bir zenginliği yaşama şansına nail olacağına, büyük bir işe kavuşacağına yorumlanır.

Falda uzaktan beyaz at görüldüğünde kendisini çok zor durumların içinde bulacağına, falı kapatan kişinin sabrının zorlanacağı olaylar yaşayacağına ve kişinin adeta isyan noktasına geleceğine, sevilen kişiler ile daha önce yapılmamış bir işe girileceğine alamet eder.

Falda beyaz at vurulduğunu görüldüyse büyük atılımlar gerçekleştireceğine, eline geçen fırsatların yakın bir zaman içinde büyük sıkıntı yaratacak şekilde geri tepeceğine, istenmediğiniz bir yere gitmeye, açılan şansın yapılacak hatalar yüzünden kapanacağına, sağlık durumunun yakın bir zaman içinde bozulacağına, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına alamet ettiği söylenir.

Falda ahırda beyaz at görüldüğünde kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına, zevke sefaya ve eğlenceye dalacağına, alın teri ve bilek hakkı ile ekmek sahibi olacağına, iş hayatında kendi işini kuracağına ve kendi işinin patronu olacağına, yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına ve her şeyin yoluna gireceğine yorumlanır.

Falda yaşlı beyaz at görülmesi sonradan da çok üzüleceğine ve pişman olacağına, yeni kapılar açılacağına ve uzun sürecek bir birlikteliğe girileceğine, dertlerin ve kederlerin sona ereceğine, üzüntülü ve sıkıntılı durumlara düşüleceğine, tekin olmayan kimselere para kaptıracağına işaret ettiğine inanılır.

Falda güzel beyaz at görüldüyse yorgunluğun atılacağı ve yeni iş fikirleri ile dönüleceği bir tatile çıkılacağına, eskisinden daha büyük ve daha karlı işlere gireceğine, sorunların tez zamanda çözüm bulacağına delalet etmektedir.

Falda gökyüzünde beyaz at görüldüğünde gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına, düşülmüş olan zor bir durumdan çok rahat bir şekilde çıkılacağına, işlerinde kara geçeceğine, aksiliklerin baş göstereceğine, falı kapatan kişinin keyfinin kaçacağına, art niyetli kimselere rastlayacağına alamet ettiği söylenir.

Falda hamile beyaz at görüldüğünde böylece hayata yeniden sarılacağına ve eski güzel günlerine döneceğine, zorlu bir dönem geçirileceğine, başarılı bir kişi olacağına, kavgaların ve tartışmaların ortadan kaldırılacağına, iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, sorunlarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına delalettir.

Falda gece beyaz at görüldüğünde maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına ve bu kişiyi çok mutlu edeceğine, işlerin ters gideceğine yorumlanır.

Falda yeşil beyaz at görmek eline geçen gelirin de çoğalacağına, kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına, sorunların ardı ardına geleceğine, hastalığı ya da endişe duyduğu herhangi bir durum varsa eğer Allah’ın izni ile düzeleceğine, sağlıklı ve refah içinde bir hayat süreceğine, yani babasına benzeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Falda küçük beyaz at görüldüyse bankadaki hesaplarının da kabaracağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, yeni çalışmalar yapılacağına ve sorunların düzeltilmesi için büyük bir uğraş verileceğine, sosyal hayat içinde tanışılan bir kişinin oyununa gelineceğine delalet eder.

Falda iri beyaz at görmek verilen sözlerin yerine getirileceğine, iyi halinin kalmayacağına, yuva kurmasına yardımcı olunacağına, verilen bazı kararların pek işe yaramayacağına yarayanların ise çok kazanç getirmeyeceğine, büyük başarıla kazanacağına, işlerin daha önce hiç olmadığı kadar iyi bir hal alacağına yorulur.

Falda oyuncak beyaz at görüldüğünde iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalardan bir türlü kazanç elde edemeyeceğine, çok zor durumlar ile karşı karşıya kalacağına, sosyal hayat içinde sevilen bir kişi olunacağına alamet eder.

Falda dev beyaz at görüldüğünde yeni bir çevre edinileceğine, büyük maddi kazanç elde edileceğine ve zenginlik sahibi olunacağına, çalışmaların günden güne daha popüler olacağına işaret ettiği söylenir.

Falda beyaz atın bayıldığını görülmesi üzüntülerin ve endişelerin biteceğine, bir türlü ödeyemediği borçlarını yakında ödeyeceğine, yardıma muhtaç herkese büyük yardımlarda bulunulacağına, iş konusunda çok hayırlı ve güzel adımlar atılacağına, sevdiklerinin sağlığının da iyi olacağına, ailenin desteği ile sorunların kısa sürede hallolacağına delalettir.

Falda dişi beyaz at görüldüyse hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına, yeni ve daha dinamik bir hayat tarzını benimseyerek evini ve yaşadığı şehri değiştireceğine ve yeni bir iş bulup orada çalışacağına, kendisiyle beraber sevdiklerinin de iyi yaşaması için elinden geleni yapacağına, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, vefasızlık ve nankörlük göreceğine bu nedenle üzülüp hastalanacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda vahşi beyaz at görüldüyse sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için çok büyük bir adım atacağına, hasadının tarlasında kalacağına, uğradığı zararın telafi edileceğine, el atılan işlerden başarı ve büyük bir şöhretle çıkılacağına, umutlarının kendisine hayır getireceğine, tartışmalı ortamlara maruz kalacağına rivayet eder.

Falda mavi beyaz at görüldüğünde kadının kendisinin cımbızla kaşını aldığını görmesi ise sorunlarının üstesinden kimseye ihtiyaç duymadan kendi başına halledeceğine, çok kazançlı bir işe sahip olunacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, sorunlu bir akrabadan gelecek kötü haber yüzünden üzüntü duyulacağına tabir olunur.

Falda uzun beyaz at görülmesi sevgilinizle küsmeniz aradaki hissedilen duyguların güçleneceğine, çaresiz hallere gelinerek kötü günlerle mücadele etmek zorunda kalınacağına ve umutların da yitirileceğine, atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, aydınlık günlerin gittikçe uzaklaşacağına, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda sarı beyaz at görülmesi hikmetli ve âlim insanlar arasında yer alacağına, hem moral hem de sermaye kaybedeceğine, insanlar tarafından çok ilgi çekici bulunacağına, ailesinin de koyacağı sermaye ile kendi iş yerini açacağına, destek olan kişiler sayesinde çok büyük takdirler alınacağına, büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına işaret eder.

Falda hırçın beyaz at görülmesi güzel evlatlar yetiştireceğine, alınan borçların ödenememesinden ötürü gittikçe artacağına, çalışma hayatında çok yeni bir sayfa açacağı bir döneme gireceğine yorumlanır.

Falda boynuzlu beyaz at görmek iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, sürdürdüğü gayretlerinin kendisine şifa olmayacağına, kardeşlerin birbirine destek vereceğine, kafasındaki sorunları çözeceğine delalet eder.

Falda büyük beyaz at görülmesi kendi ekmek teknesine sahip olacağına, onu yönetmeye ve yönlendirmeye çalışacağına bu durumun da kendisini bazen dayanılmaz noktalara getireceğine, uzun zamandan beri beklenen terfinin başka bir kişiye verileceğine, anlayışlı bir kişi ile tanışacağına, iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına ve zorlukların biteceğine, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine alamet eder.

Falda siyah beyaz at görmek bolluk ve bereket içinde geçeceğine ve hiçbir isteğinin havada kalmayacağına, işine gösterdiği özen ve hürmet sayesinde çok daha iyi yerlere geleceğine ve hayatta çok başarılı olacağına, kontrolü ve inancı elden bırakmayacağına işaret ettiği söylenir.

Falda beyaz atın ağladığını görmek düşmanlarının kendisinden uzaklaşacağına, saygın biri haline geleceğine, birçok konuda daha dikkatli olunacağına ve emek veren kişilerin istediği şeyler için alınteri döküleceğine, adeta dünyaya yeni bir pencereden bakmaya başlayacağına tabir olunur.

Falda kanatlı beyaz at görüldüyse tartışmalar yaşanıp aile huzurunun tamamen bozulacağına, hayal ettiği kariyerine de mutlaka ulaşacağına, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine ve kazanç elde etmeye başlanacağına, alacağı desteği kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine, insanlar tarafından tercih edilen bir kişi olacağına, parasal durumun düzeltileceğine yorulur.

Falda buluttan beyaz at görüldüğünde yeni bir işe ve yeni bir hayata geçeceğine, büyük aşamalar kaydedeceğine, ferah bir döneme girileceğine, huzurunun ve keyfinin yerinde olacağına, çok çalışmadan ve yıpranmadan geçimini sağlayacağına, uzun yıllar boyunca çekeceğine inanılmaktadır.

Falda beyaz at aldığını görüldüğünde tüm işlerini belli bir plan ve program üzerinden yürüteceğine, çektiği sıkıntıların daha da artacağına, kazancın ve malın günden güne daha da artacağına, maddi açıdan büyük zorluklar yaşanacağına, iflasın eşiğine geleceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına ve bu kişiyi çok mutlu edeceğine yorumlanır.

Falda beyaz atların çiftleştiğini görmek her iki tarafın da çok üzüleceğine, zararlı olabilecek bir işin dikkat edilmesi sayesinde büyük başarı getireceğine ve birçok kişinin ekmek yiyeceği bir kazanç kapısının temellerinin atılacağına, psikolojik olarak düzeleceğine, bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine ancak sevdiği kişilerin vereceği destek ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda huysuz beyaz at görmek hastalıklarının da şifasını bulacağına, parasal açıdan çok büyük problemler ve sorunlar yaşayacağına, bir sebeple doğru yoldan sapacağına, kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine rivayet etmektedir.

Falda kahverengi beyaz at görülmesi ters giden olayların düzeltileceğine, eline geçecek haram bir maldan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, sorunların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, sabırla hareket ettiğinde zaferin onun olacağına, rızkının ve kazancının bol olacağına, ilim ve irfan sahibi olunacağına alamet ettiği söylenir.

Falda karanlıkta beyaz at görmek zamansız girilen işte huzursuzluk yaşanacağına, kötü ve üzücü durumlar ile karşılaşacağına, sıkıntıların ve musibetlerin çözüme kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda iki beyaz at görüldüyse duymadığı sözleri duyacağına, ticaret hayatına atılması halinde başarıdan başarıya koşacağına, hastalanacağına ve maddi anlamda zayıflayarak zor günler geçireceğine, atılacak adımlar sayesinde hem yüklü miktarda para kazanacağına, ancak bu durumun biraz uzun süreceğine inanılmaktadır.

Falda hasta beyaz at görüldüyse hayatta istediği her şeyi gerçekleştireceğine, hane içinde büyük sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, işlerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına işaret eder.

Falda süslü beyaz at görüldüğünde çok uzaktaki bir kişiden yaptığı iş ile ilgili olarak çok sevindirici ve çok büyük başarılar kazandıracak haberler alacağına ve bu haberler sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok güzel yerlere geleceğine, kişinin zenginliğini ihtiyacı olan kimseler ile de paylaşacağına, cesaretinin yerine geleceğine alamet etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.