AnaSayfa / belediye fal anlamları / Falda belediye görmek

Falda belediye görmek

Falda belediye görmek girmek istediği işlere sorgulama yapıp ölçüp biçtikten sonra gireceğine, anne ve baba duası alınacağına, insanlardan gördüğü sevgi ve saygının da hiç eksilmeyeceğine, özellikle de maddi anlamda rahatlayacağına, herkes tarafından sevilen bir kişi olunacağına, bir yandan da hastalıklarla uğraşmak zorunda kalacağına yorulur.

Falda belediye gördüyseniz

  • Geçmişe bağlı konularda sorunlar yaşanabilir.
  • Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda çok sayıda alternatifiniz var.

Falda belediye ekmeği görülmesi sahip olduğu mal varlığının alıp yürüyeceğine, zor geçen bir dönemin yakın zaman içinde biteceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, yapılan hatalardan ötürü uğranan maddi zararların telafi edileceğine, orada tatsız olaylar yaşayacağına, iş açısından da verilen kararların en isabetli şekilde hedefine ulaşacağına delalet ettiği söylenir.

Falda cumhurbaşkanı ve belediye başkanı görüldüyse işlerinin sorunlarından ötürü bozulacağına, kendi işinin patronu olunacağına, ailesine ve çevresine örnek olacak bir birey olarak yaşayacağına, hikmetli ve asil insanlardan olacağına delalet etmektedir.

Falda belediye görevlisi görüldüyse Allah’ın yasaklarını çiğnemeyeceğine, endişe duyulan durumlarda destek almak için başvurulan kişilerden destek alınamayacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine inanılmaktadır.

Falda milletvekili ve belediye başkanı görüldüyse çok büyük kişiler ile çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine ve yakında çok büyük kazançlar elde edecek bir çalışmanın temellerinin atılacağına, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine, çalışmalarının karşılığında istediği takdiri ve ünvanı almayı başaracağına, gelinen son noktaya kadar çok büyük sıkıntılar çekilmesine rağmen işlerin türlü zora gireceğine ve sağlık sorunları yüzünden epey zorluk yaşanacağına, manevi rahatlamaya erileceğine, iyi geçim halinde kalacağına işaret eder.

Falda belediyede olduğunu görüldüyse yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına ve huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine, dünya hayatına dair hayal kurulan her şeye en güzeliyle kavuşulacağına, herkese iyilik yaparak insanların gözünde değerini artıracağına, kutlama yaparak sevincini diğer insanlarla da paylaşmak isteyeceğine işaret eder.

Falda belediye memuru görüldüğünde saygınlık elde edeceğine ve büyük kazanç sahibi olacağına, büyük bir hastalıktan dönüleceğine, iş hayatını bozmak isteyen kişilerle karşı karşıya kalınacağına alamet etmektedir.

Falda belediye işçisi görüldüyse adeta bilgi kaynağıymış gibi donanımlı hale geleceğine, hedeflerinin başarıya ulaşacağına, ahiret hayatını hiçbir zaman unutmayacağına ve variyeti ne oranda artarsa o kadar sadaka ve zekât vereceğine, edilen duaların tutacağına tabir olunur.

Falda vali ve belediye başkanı görüldüğünde makbul olan mallar edineceğine, iyi niyetli kişilerle bir araya gelerek onlarla işbirliği yapacağına, karşısına her zaman iyi kalpli insanların çıkacağına ve zorluklar karşısında kendisine inancını tazeleyerek mücadele vermeye devam edeceğine, isteklerin yerine geleceğine delalet eder.

Falda başkasının belediye başkanı olduğunu görüldüyse zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına, elindeki imkânları kullanarak girdiği bir işte çok sıkıntı çekeceğine, ailesini de yanına alarak üzerindeki stresi atacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulacağına işarettir.

Falda belediye başkanı ve bakan görmek komşularla ters düşüleceğine, rahatının ve gelirinin artacağına, iş hayatında büyük hezimetler alacağına, yakın bir arkadaştan ya da bir ahbaptan destek alınacağına rivayet etmektedir.

Falda başbakan ve belediye başkanı görüldüyse aile hayatında çok iyi ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, hayatı boyunca şansının yaver gideceğine, kişinin istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına, hayat içerisinde yepyeni bir sayfa açılacağına, eğer gören kişinin borçları varsa bu borçları ödeyecek maddi gücü bulacağına, çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına ve bunun için her zaman şükredeceğine işaret ettiği söylenir.

Falda belediye kamyonu görüldüğünde iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, kişinin daha çok kazanacağına, kişinin üstünde çok fazla baskı hissetmesi ve her şeyin hesabının sorulması nedeniyle sıkıntılar yaşayacağına, muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine inanılmaktadır.

Falda belediyede çalıştığını görüldüyse sorunlarının her geçen gün azalacağına, zorluklarının son bulacağına, kudret sahibi olacağına, vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına, az ama öz insanla görüşme kararı alacağına alamet eder.

Falda belediyeye gittiğini görüldüyse hayırlı bir kazanç kapısı elde edileceğine, dolayısıyla da imkanlarının artacağına, insanlar tarafından takdir toplayacağına, yakın bir arkadaşın vesilesi ile bir işe girileceğine, verilen kararlar sayesinde istenen her şeye ulaşılacağına, borçlarını kolayca ödeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda belediye arabası görülmesi yaptığı her hamle ile daha kötü bir olayla karşılaşacağına, bulunmak istediği noktaya ulaşacağına, mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda belediye başkanı ve milletvekili görmek yaşadığı sorunların katlanarak devam edeceğine, her işi ile daha çok ses getireceğine, kendisi ile birlikte birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe gireceğine ve mutlu ve huzurlu bir aile yaşantısına sahip olacağına, alışveriş yapacağına ve eğleneceğine, kırgınlık yaşanacağına ve tartışmalı günler geçirileceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda belediyede işe girdiğini görülmesi sevdiği tarafından hayal kırıklığı yaşanacağına, içinde bulunduğu kötü durumu ortadan kaldırmak ve kendisini rahat ettirmek için gereken bilgileri almış ve kararları vermiş olarak işinin başına geçeceğine, kırgınlıkların geçeceğine ve mutlu olunacağına, arzuların yerine geleceğine, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, iyi geçimin ve muhabbetin bozulacağına rivayet eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.