AnaSayfa / bel fal anlamları / Falda bel görmek

Falda bel görmek

Falda bel görmek bir sebeple zorluklara düşüleceğine, yapılan ahlaksız davranışlara, çok iyi işler gerçekleştireceğine, kısmetli bir yıl geçirileceğine, ancak zamanında kimseyi dinlemediği için zor günlerinde de yanında hiç kimseyi bulamayacağına, hayal edilen eve kavuşulacağına yorumlanmaktadır.

Falda bel gördüyseniz

  • Yakınen tanımadığınız kişilerle bilgi paylaşmanız kayıplara neden olabilir, güvendiğiniz kişilere yakın durun.
  • Fikirlerinizi çaldırmamaya dikkat edin.

Falda beli kıllı görüldüyse yapılan çalışmaların heba olacağına, üst düzey çalışmalara imza atılacağına, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine, masa başı bir işe gireceğine, bununla birlikte ruhsal olarak çok büyük bir motivasyon elde edileceğine, şirketlerinin sayısının çoğalacağına rivayet etmektedir.

Falda beli bükük görüldüyse dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına, hayatın daha rahat ve konforlu bir hale geleceğine, ruhlarına mevlit okutacağına, çocukları olması halinde de ideal bir ebeveyn olarak parmakla gösterileceğine yorulur.

Falda beli bükük kadın görüldüyse sakinliği ve mutluluğu yakalayacağına, yaşanan kötü olayların çözüme kavuşacağına, çeşitli çalışmalar gerçekleştirdiği için çok büyük kazançlar elde edeceğine, hayal kırıklığı ve kalp kırıklığı yaşanacağına inanılır.

Falda belin kırıldığını görülmesi düşünmeden hareket edeceğine ya da bir anlık zafiyete düşerek canını ve malını tehlikeye atacağına, mutlu ve huzurlu günlere kavuşulacağına, arif kimselerden sayılacağına, dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine işaret ettiği söylenir.

Falda yılanın beline sarılması görüldüğünde çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine ve herhangi bir hastalık ile bir sorun yaşamayıp çok sıhhatli olacağına, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, kendisinin de ona sırtını dönmeyerek elinden geleni yapacağına tabir olunur.

Falda belinde sivilce görmek onu yönetmeye ve yönlendirmeye çalışacağına, endişe ettiği durumlardan kurtulacağına, karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına, tüm sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulup çok güzel işlere imza atacağına, elindeki bütün kaynakları kullanarak bu kişiye çok büyük bir destek vereceğine ve bu kişinin bundan sonra daha kötü bir duruma düşmesine ve istenmeyen şeyler yapmasına engel olacak bu yardımların ileride çok işe yarayacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda bele takılan kemer görmek kendisini mutsuz edeceğine, isteklerine ve emellerine kavuşmak konusunda herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine, ancak sıkıntının giderek büyüyeceğine alamet eder.

Falda belini açık görmek eş dost ya da akrabalardan biri ile ortaklık kurulacağına, iş hayatı ile ilgili çok hayırlı gelişmeler ile bir şekilde sorunlarının her geçen gün daha kolay bir hale geleceğine, iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine, fal kapatanın maddi anlamda tabir yerindeyse ne uzayacağına, iş hayatında makam sahibi olunacağına işarettir.

Falda belinin yandığını görülmesi büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, karşılaşılan sorunlara karşı karar vermekte geç kalınacağına ve maddi açıdan büyük bir yükün altına girileceğine, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda belinin büküldüğünü görüldüğünde kazançlarının gittikçe azalacağına, itibarı yüksek bir yönetici olunacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının son bulmasına vesile olacak çarelerin karşısına çıkacağına, eski bir hastalığın nüksedeceğine tabir olunur.

Falda belinde bıçak görülmesi yapılan hatanın yakın bir kişi sayesinde telafi edileceğine ve rahat bir nefes alınacağına, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine ve ferahlığa çıkacağına, bekar kişiler için yıldırım nikahının söz konusu olacağına, planlarının istediği şekilde işleyeceğine, hayatının güzelliklerle dolacağına, aşık olunan bir kişiden karşılık bulunacağına işaret ettiği söylenir.

Falda annemin belinin kırıldığını görülmesi bir sebeple çok üzüleceğine, ancak yapılan çalışmada ısrarcı olunması ve sabırlı ve azimli bir şekilde devam edilmesi halinde çok iyi bir duruma gelineceğine, fal kapatanın zor bir halden kurtularak babasına çok dua edeceğine, çok başarılı işler gerçekleştireceğine, zarar ettiği bir dönemi kapatıp çok büyük kazançlar elde edeceği bir döneme gireceğine inanılmaktadır.

Falda belinin kanadığını görüldüyse hayırlı bir hayat süreceğine, aile hayatında çok daha güzel günler göreceğine, ancak herhangi bir yararının görülmeyeceğine ve tüm durumla birlikte bir de destek olan kişinin para konusunda sıkıştırmalarıyla uğraşılacağına, yaşanan üzüntülerin kısa sürede sona ereceğine alamet ettiği söylenir.

Falda belinde dövme görüldüyse yaptığı fedakârlık kadar onlardan da fedakârlık göreceğine, sağlık sorunları ile geçen br dönemin kapanacağına, daha tutarlı kazançlar elde edileceğine, karşısına kötü insanlar çıkacağına alamet eder.

Falda belinin sıkıldığını görüldüyse dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, buna rağmen işlerinin bir türlü düzeleceğine, zor bir durumun üstesinden gelineceğine işarettir.

Falda bel kemiği görmek kişinin kendisini daha iyi ve yüreğini daha ferahlamış bulacağına ve fal sahibine dua edeceğine, duyduğu endişenin iki kat artacağına, hayatının ortalarında olan kişiler için yeni ortamlara gireceğine ve çevresini genişleteceğine, bir süre yeni girişimlerde bulunamayacağına, hasret kaldığı kişilere kavuşacağına rivayet etmektedir.

Falda belinin açıldığını görüldüyse zengin için yoksulluğa, işlerini tek başına yöneteceğine ve uzun yıllardan beri hayal ettiği her şeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, hayatının kendisini tatmin edecek kadar güzel ve hayırlı geçeceğine, sorun yaratan durumların ortadan kalkacağına alamet eder.

Falda bele kadar uzun saç görülmesi yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sevdiği kişileri de yanına alacağına, başını hastalıklardan ve üzüntülerden kaldıramayacağına, kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda belini incecik görüldüğünde bir sebeple borcun gittikçe artacağına, ancak vücudunu çok yıprattığı için hasta olacağına ve yakın bir zamanda bu hastalıktan kurtulup daha iyi bir duruma geleceğine, çalışmalarının takdire layık görüleceğine, başarıya giden yolların açılacağına yorumlanır.

Falda belinin kesildiğini görüldüyse tanıdık vasıtası ile hayırlı bir iş kapısının açılacağına, kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına ve yaşanan üzüntülerin mutluluğa döneceğine, bazı yanlış anlaşılmalar yüzünden sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda sevdiğinin beline sarıldığını görüldüyse eğitimle ilgili olarak büyük bir sıçrama yaşanacağına, yaşam şartlarının düzeleceğine, kendinden emin adımlar atacağına, istemeden bazı sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına, yanlış bir adım sonrasında sosyal ilişkilerinin bir anda bozulacağına işaret etmektedir.

Falda beline kadar saç görülmesi çok güzel ve kazançlı işlere adım atılacağına, kendisine güvenli bir gelecek kurmaya çalışırken var olan gücünü kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya geleceğine, planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, maddi açıdan çok kazanç elde edeceğine alamet etmektedir.

Falda yeşil yılanın beline dolandığını görüldüğünde elinde bulunan imkânları kaybedeceğine ve ortak olarak gireceği bir işten türlü sorunlar yaşayarak çıkacağına, hem de zengin biri olacağına, gereğinden fazla açıldığı için de maddi zorlukların kapıda olacağına yorumlanmaktadır.

Falda belinin inceldiğini görülmesi kişinin rahat edeceğine ve daha kolay bir hayata kavuşacağına, büyük kazançlar sağlayacağına, yurtdışı kaynaklı bir işe girileceğine tabir olunur.

Falda beli bükük erkek görülmesi eşler arasındaki soğukluğun ortadan kalkacağına, sıkıntılarından kurtulup yolunu çizeceğine, yorgunluk ve huzursuzluk yaratan durumların kısa zaman içinde son bulacağına, özellikle ticaretten yana hak ettiğini alamayacağına delalettir.

Falda saçının beline kadar uzadığını görmek hayırlı olan mallara ve paraya kavuşacağına, yolcu ve gurbette ise vatanına dönmeye, başarılarının ve zaferlerinin de çoğalacağına, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına yorumlanır.

Falda belinde fare görüldüyse çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, şartlarının iyi olmamasından ötürü emekli olsa bile çalışmaya devam edeceğine hatta ölmeden çok kısa bir süre öncesine kadar hala çalışacağına, özlem gidereceğine ve çevresinin kalabalık olacağı günler yaşayacağına tabir olunur.

Falda beli ince görüldüğünde sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine, ettiği zararları telafi edeceğine, çok istediği bir mevkiye yakın bir zaman içinde terfi edeceğine ve aile hayatında yaşanan sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, hastalıkların sona ereceğine işarettir.

Falda bele kadar kar görüldüyse kazanılan paranın bereketinin olmayacağına, hayatında yokluğun başgöstereceğine, yeni bir işte tartışma yaşanacağına, iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına, geri kalan vaktini ibadetle geçireceğine inanılmaktadır.

Falda insan beli görüldüğünde dünya malının çoğalacağına, aynı hataları tekrarlamamak için tüm hayatını baştan sonra yeniden inşa edeceğine, şansının ve bahtının bundan sonrası için açık olacağına, hayırsız kişilerin aileden ve haneden uzaklaştırılacağına, yetersiz gördüğü noktalarda kendini ilerleteceğine, masrafların altında kalacağına delalet eder.

Falda belinde şişlik görüldüyse yaptığı çalışmaların heba olacağına, geleceğe daha umut dolu bakacağına, aklına giren şeytana uyacağına, kırgınlıkların ve küslüklerin sona ereceğine ve mutluluk verecek bir konuda adım atılacağına rivayet eder.

Falda belinde tüy görüldüyse kişinin içinde bulunduğu sıkıntıdan kendisini kurtaracak hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, iyi gelir getiren işler yapılacağına, iş hayatı içinde sahip olunan prestijin artacağına, ne kadar plan varsa gerçekleştirileceğine ve zenginlik kapılarının sonuna kadar açılacağına delalet ettiği söylenir.

Falda belinden bıçaklandığını görüldüyse sevdiği kişilerle mutlu olacağı bir işe gireceğine, tüm malını ve parasını sadece kendisi için harcayacağına, yakın bir zaman içinde çok büyük başarılar kazanacağına, çok kısa bir süre içinde yaşanan bütün sorunların ortadan kaldırılacağına, gelecek ile ilgili kurulan tüm planların gerçekleşeceğine, kötü niyetli kişilerin yenilgiye uğratılacağına alamet etmektedir.

Falda kadın beli görmek bir sebeple gergin ve stresli günler geçireceğine, kırıldığı bir kişi ile arasını düzeltmek için çok büyük bir çaba göstereceğine, maddi ve manevi olarak yalnız kalınacağına yorulur.

Falda bel çantası görüldüyse kalbindeki kuşkulardan arınacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel günler geçireceğine, inancına olan sadakatiyle yaşayacağına tabir olunur.

Falda bir erkeğin beline sarıldığını görüldüğünde mutlu olacağı mesajlar geleceğine, sıkıntı getirecek bazı olaylar yaşanacağına, başına türlü işler geleceğine, kazanç ve kar getireceğine, sırtının yere gelmeyeceğine, yapılan her işte hayır duası alınacağına delalet ettiği söylenir.

Falda saçlarının beline kadar uzun olduğunu görmek maddi açıdan çok hayırlı ve güzel projeler gerçekleştirileceğine, iş dünyasında üne kavuşulacağına, çirkin sözler işitileceğine işaret eder.

Falda bel altı görülmesi ilerleyen zamanlarda büyük bir zenginliğe kavuşacağına, daha sonra utanıp yüzünün kızaracağına, maddi gücünün katlanacağına, karşısına hayırlı kimselerin ve işlerin çıkacağına yorumlanmaktadır.

Falda belinde morluk görmek çok güzel ve hayırlı adımlar atılacağına, girilecek bir yolda verilen kararlar sayesinde çok rahat edileceğine, uğradığı zararın telafi edileceğine işaret ettiği söylenir.

Falda belinden hasta olduğunu görüldüyse çevresindeki kişilerin de mutlu olmaları için çaba göstereceğine, artık daha dikkatli davranacağına ve böylece daha rahat edeceğine, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine yorumlanır.

Falda birinin belime sarıldığını görüldüyse istenen herşeye kavuşulacağına, yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına, yaşanan sorunların belirsizlik yaratacağına yorumlanmaktadır.

Falda beline dikiş atıldığını görüldüyse rızkın da aynı oranda çoğalacağına, çok çalışmadan ve yıpranmadan geçimini sağlayacağına, gittiği yolda yalnız kalacağına, yeni bir işe girip yeni bir şehre taşınacağına, fal sahibi erkekse şansının açılacağına, tüm isteklerine kavuşacağına işarettir.

Falda ölmüş birinin belinin ağrıdığını görüldüğünde göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına, iş hayatında rakipleri çok şaşırtacak hamleler yapılacağına, elde ettiklerine rağmen ahiret hayatını da göz ardı etmeden yaşayacağına, toparlanmasının da uzun süreceğine, sıkıntılarının kısa süreceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda kızının belinin kırıldığını görülmesi hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına, daha kolay bir hayata kavuşacağına, yaptığı makbul ve hayırlı işler sayesinde sevdikleri ile daha bir yakınlaşacağına, edilen duaların kabul olacağına ve hayır getirecek bir işin başına geçirileceğine delalet ettiği söylenir.

Falda bebeğin belinin kırıldığını görüldüyse meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına ve bir insanın hayatı boyunca olmak istediği en üst düzeye geleceğine, hayırsız bir kişinin yaptığı bir hatanın telafi edilmeye çalışılacağına, Stresli ve zor günlerin yaşanacağına, mutluluğunun ve huzurunun da yerine geleceğine, mutluluğunun her geçen gün artacağına, şansının da açık olacağına işaret etmektedir.

Falda tanıdık birinin belinde silah görülmesi yokluk ve fakirlik içinde olacağına, neşeli ve bol kahkahalı günler geçirileceğine, kişinin bu nedenle kendini çok mutsuz ve üzgün hissedeceğine, kişinin çok kısmetsiz olduğu bir dönemin yaşanacağına delalettir.

Falda siyah yılanın beline dolandığını görüldüyse tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, zorlukların baş göstereceğine, kötü kişilerin ve paragözlü insanların hayattan uzaklaştırılacağına yorulur.

Falda saçını beline kadar uzun görmek sizi sevindirecek bir haber alacağınıza, kazancının sağlam ve sabit olacağına, tamamen huzur dolu bir ruha sahip olacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışarak bir birliktelik yaşanacağına, konfor içinde yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Falda ince bel görüldüyse bir sebeple işlerinin yeteri kadar iyi olmayacağına, iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden uğranılan zararın telafi edileceğine ve huzurlu ve mutlu günlerin yaşanacağına, büyük bir beladan çok fazla zarar görmeden kurtulacağına ve yaşanabilecek büyük sorunları ortaya çıkmadan yokedeceğine, kırılan kalplerin barışacağına, faturalarını ödeyemez olacağına delalettir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.