AnaSayfa / baş fal anlamları / Falda başta kan görmek

Falda başta kan görmek

Falda başta kan görmek yeni girişimlerde bulunacağına ve gelirinin arttırmak için atılıma geçeceğine, umudu ve gücünü yitirmeyeceğine, ekmeksiz ve aşsız kalacağına, üzerinde baskı kurmak isteyen insanların varlığını fark edip önlem alacağına, inandıklarının ve savunduklarının değişeceğine, yaptığı işte büyük bir makama sahip olacağına delalettir.

Falda başta kan gördüyseniz

  • Hazırlıksız hareket etmektense beklemek daha iyidir.
  • İnsanlarla olan ilişkilerinize daha çok önem vereceksiniz.

Falda arkadaşının başından kan aktığını görüldüğünde kısmetlerinin de kapanacağına, bir sebeple hem kendi hem aile bireylerinin kaynaklarını kullanarak işin içinden çıkmaya çalışacağına, yaşamının da çok daha keyifli hale geleceğine, kazancının da eksilmeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda baştan kan aktığını görmek üzerinden uykusuz kalarak ve çok çalışarak ortaya koyduğu plan ve projelerinin boşa gideceğine bunun da kendisi için büyük hüsran olacağına, kişinin rahat bir nefes alacağına, büyük zararlar getireceğine, onların yaralarına merhem olacağına, dünya malının çoğalacağına ve falı kapatan kişinin rahatlığa ereceğine, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına delalet eder.

Falda eşinin başından kan aktığını görülmesi sevilen birinin başına gelen felaketlerden dolayı psikolojik olarak çok etkileneceğine, yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, kişinin hareketli yaşamından memnun kalacağına, sevindirici ve mutluluk verici bir şey duymaya, kazancının azalacağına ve zor duruma düşeceğine, büyük sorunlar yaşayacağı bir dönemi neredeyse hiç zarar görmeden atlatacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda bebeğin başından kan aktığını görüldüğünde iyi geçineceğine ve hep afiyette kalacağına, yaşam standartlarının ve evindeki bereketin artacağına, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına ve Allah’ın lütuflarına ereceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda çocuğunun başından kan aktığını görüldüğünde atılacak adımlarla en doğru kararın verileceğine, hiç hesapta olmayan bir seyahate, eğer sorunlar varsa en kısa zamanda bu sorunların çözüm bulacağına ve hastalık yaşanıyorsa bu hastalığına şifasının Allah tarafından en kısa sürede gönderileceğine, yeni malların alınacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda kardeşinin başından kan aktığını görülmesi sorunlarının ardının arkasının kesilmeyeceğine, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine, saygınlığının artacağına ve aldığı zaferlerle dikkat çekeceğine, aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına, hayallerinin bir bir gerçekleşeceğine, iyi bir yer edinerek adından sıklıkla söz ettireceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda annemin başından kan aktığını görüldüğünde yurt dışında eğitim hayatına devam etmek için yollar aranacağına, elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına, yaşanan bu üzücü durumların aile hayatına da yansıyacağına alamettir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.