AnaSayfa / çocuk fal anlamları / Falda başkasını çocuğunu görmek

Falda başkasını çocuğunu görmek

Falda başkasını çocuğunu görmek sonunda büyük bir servete sahip olunacağına, söz nedeniyle üzüntü yaşayacağına, kamyon eski ve küçükse girişilecek işten zarara uğramış bir şekilde çıkılacağına, bir daha işyerine gelmeyeceğine, dünya nimetlerinden fazlası ile nasipleneceğine, eğitimle ilgili olarak büyük adımlar atılacağına ve sorunlu işlerle uğraşan kişilere çok yardım edileceğine yorulur.

Falda başkasını çocuğunu gördüyseniz

  • Rekabet veya mücadele gerektiren ortamlara girebilirsiniz.
  • Meraklılığınız nedeniyle ilginç diyaloglar içine girebilirsiniz.

Falda başka çocuğu olduğunu görülmesi ondan şifa göreceğine, iyi bir kişinin yardımıyla birçok konuda büyük işlere imza atılacağına, çok sıhhatli bir kişi olunacağına, eşine ve çocuklarına gereken önemi bir süre gösteremediği için kişinin moralinin bozulacağına işarettir.

Falda başkasının çocuğunu düşürdüğünü görüldüyse başka bir şehre taşınıp yeni bir iş bulacağına, fakir fukaraya elindeki para kadar yardım edeceğine ve dua alacağına, çok daha iyi bir konuma geleceğine, kendisini çok büyük sorunlar ile boğuşurken bulacağına işarettir.

Falda başkasının çocuğunu doğurduğunu görülmesi rahat bir hayat sürüleceğine, hayırlı bir kişi olarak sevdiklerini koruyacağına ve her zaman destekleyeceğine, anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına, bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına yorulmaktadır.

Falda başkasının çocuğunun doğduğunu görüldüğünde kendisini çok zorlayacak ve toparlanmasına bir türlü izin vermeyecek bir durumla karşılaşacağına, maddi ve manevi açıdan tam bir yıkım yaşanacağına, daha geniş bir rızık elde edeceğine, kendisini çok sıkıntılı hissettiği bir anda Allah’ın izni ile karşısına çıkacak güzel bir yol ile bu durumdan kurtulacağına alamet etmektedir.

Falda başkasının çocuğuna baktığını görüldüğünde gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine, kendisiyle aynı duruma düşmüş kişilere yardım edeceğine ve onları koruyup kollayacağına, büyük maddi ve manevi problemler yaşayacağına, işlerin günden güne daha da açılacağına, vefasızlık ve haksızlık göreceğine işaret eder.

Falda kucağında başkasının çocuğunu görülmesi sonunda mutlu olacağına, ana baba duası alınması sayesinde hayatın günden güne daha iyiye gideceğine, hayatında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, yakın zamanda başınıza bazı sıkıntılar geleceğine, büyük bir tatsızlık yaşanacağına işarettir.

Falda eşinin başkasından çocuğunu görmek çok zor bir işe girerek durumu düzeltmeye çalışsa da herhangi bir şekilde başarılı olamayacağına, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına ve yaşanan kötü gidişe bu sayede dur diyeceğine, kötü giden bir birlikteliğin düzeleceğine, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine, daha fazla gelir sahibi olunacağına, iş hayatındaki saygın yerini kaybedeceğine yorulmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir