AnaSayfa / bardak fal anlamları / Falda bardak süt görmek

Falda bardak süt görmek

Falda bardak süt görmek işlerin bir müddet durma noktasına geleceğine, iş yaşamında tüm dikkatleri üzerine çekeceğine, ele geçen kazancın bu sayede çok artacağına, çok üzüldüğü ve sıkıntıya düştüğü durumların son bulacağına, onlarla hem gönül hem de fikir birliğine gireceğine, borçlarının arttığı bir dönem yaşayacağına rivayet eder.

Falda bardak süt gördüyseniz

  • Artan eleştiriler veya bazı kişiler sabrınızı zorlayabilirler.
  • Ailenizi etkileyen bazı olumlu haberler alabilirsiniz.

Falda cam bardakta süt görmek eve huzurun ve bereketin geleceğine, daha sonra kendisi için çok uygun olduğunu düşündüğü bir karar vereceğine, sıkıntılı olduğu durumları kısa bir zaman içinde düzelteceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine, kişinin nazar değmemesi için tahtalara vuracağına alamet eder.

Falda büyük bardakta süt görüldüyse uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine ve mutlu olunacağına, ancak bu kararın ardından bazı sorunlar yaşanacağına, beklenen kötü bir sürprize rağmen yola çıkılacağına alamet etmektedir.

Falda yarım bardak süt görmek kişinin yaşça kendisinden küçük biri ile evlilik yapacağına, yeni şeyler deneneceğine, üstüste gelecek kötü haberler yüzünden işle ilgili adım atmaktan çekinileceği , çok büyük kazançlara sahip olacağına, büyük miktarda kazanç elde edileceğine rivayet eder.

Falda çay bardağında süt görüldüyse geleceğin güzelliklerle dolacağına, çirkin bir iş yapmaya, sorunların çözümü için askıda bekleyen konuların konuşulup nihayete erdirileceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda bardaktan süt içtiğini görüldüyse varlık içinde yaşayacağına, uzun zamandan beri gizli kalmış bir sırrın açığa çıkacağına, kazanca ve ekmeğe kavuşacağına, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine, olaylara daha mantıklı ve sağduyulu yaklaşacağına, yapacağı çalışmalar sırasında etrafındaki insanlardan ihanet görebileceğine yorumlanmaktadır.

Falda iki bardak süt görmek lüksüne de lüks katacağına, kötü bir melanetin uzun süre peşinde olacağına, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, parasal olarak çok iyi bir döneme girileceğine, aile hayatında büyük sevinç yaşayacağına, maddi olarak kolaylık içinde olacağına delalettir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir