AnaSayfa / baraj fal anlamları / Falda baraj su görmek

Falda baraj su görmek

Falda baraj su görmek arkadaşları ile ve tek başına katılacağı bu aktiviteler sayesinde çok mutlu olacağına, anne ve baba ile iplerin kopma noktasına geleceğine, birçok ortaklık kurulacağına, çevresindeki kişilerden yana hayırsızlık göreceğine, herşeyin en kalitelisine sahip olacağına, asosyal bir insan haline geleceğine rivayet etmektedir.

Falda baraj su gördüyseniz

  • Mütecaviz davranışlarla karşılaşmanız ihtimali var.
  • Aşk hayatınızı veya sevgi temalı ilişkilerinizi ilgilendiren konular ön plana çıkıyor.

Falda yeşil baraj suyu görmek geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine, hayır getirecek bazı çalışmaların ortaya konulması sayesinde kötü şansın kırılacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına, geçimini rahat şekilde sağlayacağına işaret eder.

Falda baraja su dolduğunu görülmesi kişinin kendi kendini itibardan düşürmesine, iç dünyanızın sakinleşeceğine, şerefli bir hayat süreceğine alamettir.

Falda temiz baraj suyu görüldüyse atılan her adımla sıkıntılardan biraz daha uzaklaşılacağına, gelecek ve geçim kaygısının başlayacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, hayatını her geçen gün zorlaştıracağına, bilgili ve deneyimli kimselerle karşılaşarak işbirliği yapacağına yorulur.

Falda büyük baraj suyu görüldüğünde büyük umutlar ile girdiği bir işte ister istemez zarar edeceğine, hayatını tatlı bir huzur içinde geçireceğine, kendisine çok daha büyük bir mevki edindirecek başarılar alacağına, bir sebeple dönünce hepsiyle ayrı ayrı hasret giderileceğine ve bir daha uzak kalmamak için elden ne geliyorsa yapılacağına, karşısına çıkan deneyimli ve başarılı kişiler ile ortaklıklar kuracağına alamet ettiği söylenir.

Falda mavi baraj suyu görüldüyse çevresi tarafından güvenilen biri olarak anılacağına, evinde hiçbir zaman kıtlık yaşanmayacağına, zor durumda kalan bir arkadaşa yardım eli uzatılacağına, ihtiyaç sahiplerine yardım etme konusunda bazı yardım kuruluşlarıyla ortak hareket edileceğine, akıl yolu ile davranması sonucunda istediği başarıya kavuşacağına, çocuk sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Falda berrak baraj suyu görüldüğünde ailesini de maddi olarak rahat ettireceğine, hayatının ve işlerinin alt üst olacağına, gam ve keder çekmeyeceğine dolayısıyla erken yaşlanmayacağına, Allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine ve ahirette çok mutlu olacağına, kendisini yalnız hissettiğinde yanında kimseyi bulamayacağına işaret eder.

Falda akan baraj suyu görmek anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına ve büyük bir rahatlığa erileceğine, onlar için çabalayacağına ve kendini onlara feda edeceğine, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve epey kazançlı bir şekilde değerlendireceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir