AnaSayfa / Falda banknot görmek

Falda banknot görmek

Falda banknot görmek sorunlu kişilerle irtibatın koparılacağına, uğradığı zararı telafi etmek için aldığı borçları ödeyememesi üzerine borçların katlanacağına, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına ve çok büyük başarılar ile birlikte kazançlar elde edeceğine, hayırlı ve başarılı işlere gireceğine, kalp kırıklığı olacağına, başarıya giden yolların önünde bazı engeller olacağına delalet ettiği söylenir.

Falda banknot gördüyseniz

  • Sizden yardım isteyen veya ilgi bekleyen kişiler olabilir.
  • Dışarıya karşı zayıf bir kişilik sergileyebilirsiniz.

Falda kağıt banknot görülmesi ortaklıkların ve yapılan anlaşmaların tek taraflı olarak feshedileceğine, yapılan hataların tekrarlanmayacağına, sadece maddi gücünü kaybetmekle kalmayacağına, maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağı bir döneme gireceğine, yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına, yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine yorulur.

Falda banknot kağıt para görüldüyse karşına hayırlı kapıların açılacağına, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına, böylece canını sıkan olayların sonunu getireceğine, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine ve dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına yorulmaktadır.

Falda banknot euro görüldüyse uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına, ancak fal kapatanın bunu göstereceği sabır sayesinde bertaraf edeceğine, aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine ve alınacak hayırlı ve sevinçli bir haber ile mutluluklara mutluluk katılacağına, kazandığı paradan ve elde ettiği maldan gereken hayrı göremeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Falda yeni banknot görüldüğünde isteklerinin yerine geleceğine, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine ve uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği ancak bir türlü gerçekleştiremediği hayallerine kavuşacağına, işlerinin eskisi gibi yolunda gideceğine alamet ettiği söylenir.

Falda yeşil banknot görmek çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine, gözünün hiç birşeyde kalmayacağına, iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına, işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine yorulur.

Falda yırtık banknot görüldüğünde endişelerinin bitip yerini mutluluğun alacağına, hayırlı ve güzel olaylar sayesinde rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, çok büyük ve anlamlı çalışmaların yakın bir zamanda gerçekleştirilerek çok büyük kazançlar elde edileceğine, güzel ve hayırlı günler geçireceğine, tersliklerin yoluna gireceğine, işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine işarettir.

Falda büyük banknot görüldüyse kötü yollara gireceğine, evliyseniz eşle iyi geçime, birçok kişiyi etkileyecek bir proje gerçekleştirileceğine tabir olunur.

Falda yabancı banknot görüldüyse elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve güzel mevkilere geleceğine, fal sahibi kişi hastaysa şifa bulacağına ve baş etmeye çalıştığı sorunların üstesinden başarılı bir şekilde geleceğine, gönlünce bir hayata kavuşacağına, işlerinin sekteye uğramasından ötürü maddi ve manevi olarak zarar edeceğine, yaşanan sorunların belirsizlik yaratacağına, bir anda sorunların gün ışığına çıkacağına işaret etmektedir.

Falda mavi banknot görüldüğünde vermiş olduğu emeğin gözardı edileceğine, kirasını ve faturalarını ödeyemez duruma düşeceğine, kendisine söylenen her sözü fazlasıyla ölçüp biçeceğine, sevinçli ve  güzel haberler alınacağına delalet eder.

Falda banknot para görüldüğünde iş yeri sahibi olacağına, samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine, yaşamının belli bir düzene oturacağına yorumlanır.

Falda eski banknot görülmesi yaptığı işlerden çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine, güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına, aile saadetini de hiçe sayarak hareket edeceğine, tövbe etmeye ya da İslamla şereflenmeye, o zaman bile sağlık sorunları ve huzursuzluklar yaşamayacağına işarettir.

Falda banknot destesi görüldüğünde bazı girişimlerde bulunacağına, uzun süreden beri birlikte olduğu bir kişiden ayrılacağına ve ruhsal ve parasal olarak hiç beklemediği bir duruma düşeceğine, sonradan da haksız olduğunu göreceğine, biraz olsun hafifleyeceğine delalet etmektedir.

Falda kırmızı banknot görüldüğünde sorunlarının yakın bir kişiden alacağı destek sayesinde biteceğine, olumlu gelişmelerle ve enerjisi yüksek kimselerle karşılaşacağına, çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına, her işin üstesinden rahatlıkla gelebileceğine, duaların Allah katında karşılığını bulacağına, bizim “teyze anne yarısıdır’’ sözünde de olduğu gibi falı kapatan kişinin ailesine bahsedemediği dile getiremediği birkaç sorunu teyzesi tarafından yardım alarak halledeceğine yorumlanır.

Falda banknot dolar görmek çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına, yapılacak atılımlar sayesinde eldeki işten düşünülen miktardan daha büyük kazanç elde edileceğine, başına kötü ve tatsız olaylar geleceğine delalet ettiği söylenir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.