AnaSayfa / tencere fal anlamları / Falda bakır tencere görmek

Falda bakır tencere görmek

Falda bakır tencere görmek herhangi bir zorluk çekmeden kişinin her açıdan başarılı sayılacak bir yaşam sürdüreceğine, dünya nimetlerinden sonuna dek yararlanacağına, böylece daha yeni ve daha güzel çalışmalar gerçekleştirebileceği bir ortam kazanmış olacağına, inancına olan sadakatiyle yaşayacağına, falı kapatan kişinin varını yoğunu kaybedeceğine, zorluklar ve sıkıntılar yaşayacağına ve fakirleşeceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda bakır tencere gördüyseniz

  • Fiziksel enerjiniz artınca da duygusal istekler harekete geçiyor.
  • Baskı altında ani kararlar almak zorunda hissedebilirsiniz.

Falda kırmızı bakır tencere görülmesi zahmetsiz ve çilesiz bir hayat yaşayacağına, borcunun da hafifleyeceğine, bir sebeple bu kişiyle aranın açılacağına, içini açmaya karar vereceğine ve bunun için karşısına güzel olanaklar çıkacağına, iş konusunda kişinin paraya ihtiyacı kalmayacak kadar kazanacağına, zor ve sorunlu dönemler geçirileceğine işaret etmektedir.

Falda eski bakır tencere görmek hayatının afiyet içinde geçeceğine, planların boşa gideceğine, sıkıntıların ve sorunların hızlı bir şekilde çözüleceğine, soğuk davranan bir kişi ile aranın düzeltileceğine, fal kapatanın ağız tadının da yerinde olacağına, imkânlarının da genişleyeceğine delalet ettiği söylenir.

Falda yeni bakır tencere görüldüyse dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, aksiliklerin ve engellerin giderileceğine, çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına veya iş değiştireceğine, bir sebeple sıkıntıların tekrar artacağına, dünya mallarının çoğalacağına inanılır.

Falda boş bakır tencere görüldüğünde üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine, büyük önlemler almasına ve çok geniş çaplı yatırımlar yapmasına rağmen karşılık olarak çok küçük bir kazanç elde edeceğine, bundan sonra sıhhatinin yerinde olacağına ve başarılarının hiç kesilmeyeceğine tabir olunur.

Falda büyük bakır tencere görülmesi gönül ilişkilerine ağırlık verileceğine, aile  hayatında tartışmalar ve sürtüşmeler yaşanacağına, dedikoducu ve kötü kalpli bir kişinin yardıma engel olmaya çalışacağına, kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına, sağlıkla ilgili büyük bir sorun yaşanacağına, yakın bir zaman içinde aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşanacağına delalet eder.

Falda parlak bakır tencere görüldüyse kişinin her işte başarılı olacağı güce ve kudrete sahip olacağına, sorunların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, çok büyük bir şöhrete kavuşacağına, keyfinin ve ağız tadının da sürekli olacağına, sevinçli haberlerin alınacağına, verimin ve bereketin geleceğine delalettir.

Falda kalaylı bakır tencere görüldüyse yüksek mevkilerde işlere gireceğine, çok büyük sevinç ve büyük bir mutluluk yaşayacağına, yapılacak bir ortaklık sayesinde çok hayırlı ve bereketli kazançların elde edileceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir