AnaSayfa / bahar fal anlamları / Falda bahar görmek

Falda bahar görmek

Falda bahar görmek çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine, parasının ve malının da artacağına, uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine, geniş geniş yaşama imkanı elde edeceğine, kişinin gönlünden geçenlerin bir bir çıkacağına, insanlığıyla herkese örnek olacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda bahar gördüyseniz

  • Eğlenceye zaman ayırmalısınız.
  • Duygusal ilişkilerde bazı küçük hayal kırıklıklarına uğramanız mümkün.

Falda baharın geldiğini görülmesi yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine, eline geçen bütün fırsatları çok hayırlı ve çok doğru şekilde değerlendireceğine ve kazancının çok büyük olacağına, huzurunun ve mutluluğunun da azalacağına, çok büyük sıkıtılar yaşanacağına ve bu sıkıntıların günden güne büyüyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda bahar ismi görülmesi evlendiği hayırlı kısmet ile yakın zaman içinde aralarının açılacağına, hayırla açılan yolların kısa zamanda kapanacağına, geçim derdinin kalmayacağına delalettir.

Falda kışın bahar görmek uzun yıllardan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştireceğine, sorunlardan ve sıkıntılardan çok çaba göstermesine rağmen bir türlü kurtulamayacağına ve çok büyük üzüntüler yaşadıktan çok sıkıntılar çektikten sonra işlerinde yavaş yavaş iyileşme yaşanacağına ve para kazanmaya devam edeceğine, yokluk ve fakirlik içinde olacağına, hayattan hiç zevk alamaz olacağına, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine inanılmaktadır.

Falda bahar ayı görüldüğünde onunla tabiri caizse sıkı bir dostluk kuracağına, elinden gelen her türlü yardımı göstererek pek çok hayır duasına kavuşacağına, dinamik olacağına ve hayatının da uzun süreceğine yorulur.

Falda bahar havası görüldüyse hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük bolluk ve berekete vesile olacağına, sevinçli haberlerin alınacağına, uzun zamandan beri hayal edilen ve neredeyse gerçekleştirilmek üzere olan şeylerin yarıda kalacağına, kişinin başarısızlıklar ve hayal kırıklıkları yaşayacağı buna mukabil sevdiğinden yana hayır göreceğine alamet eder.

Falda bahar mevsimi görülmesi tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına, tüm sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulup çok güzel işlere imza atacağına, yaşanacak talihsiz bir durumun daha da büyüyeceğine, çektiği sıkıntıların daha da artacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda bahar yeşillik görüldüğünde bir sebeple çok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, işlerinin sorunlarından ötürü bozulacağına, günahlarına tövbe edeceğine, elinde bulunan işten ayrılmak zorunda kalacağına, elinde bulunan kazancı bu işe yatırdığı için çok sıkıntı çekeceğine, atılacak doğru adımlar ile mutluluğa kavuşulacağına alamet ettiği söylenir.

Falda bahar yağmuru görmek kendini bunu başaracağına, sorunlarını ve zorluklarını aşmayı bileceğine, bol bol moral depolanacağına, dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde de işlerin daha iyi bir hale getirileceğine, tutuklu olan kimselerin ise beraat alıp özgürlüğüne kavuşacağına tabir olunur.

Falda bahar olduğunu görüldüğünde anlayışlı bir kişi ile tanışacağına, bir sebeple gergin ve stresli günler geçireceğine, karşısına çıkan engelleri bir bir aşmayı başaracağına, itibar kazanacağına ve insanlara yol göstereceğine yorumlanmaktadır.

Falda yeni bahar görülmesi kişinin doğru yoldan ve hak olandan ayrılmasına, çok hareketli ve heyecanlı günler yaşayacağına, maddi ve manevi zararların sona ereceğine tabir olunur.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.