AnaSayfa / bacak fal anlamları / Falda bacak kırık görmek

Falda bacak kırık görmek

Falda bacak kırık görmek zarar edilen çalışmaların kazanç getirir hale geleceğine, yakın bir zamanda alacağınız mutlu bir habere, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, kafa dinleyeceğine ve güzel vakit geçirerek sorunlardan uzak kalacağına, bir sebeple çok daha dikkatli ve akıllıca adımlar atarak uğrayabileceği zararları engelleyebileceğine, kısmetin ve bereketin hüküm süreceğine alamet ettiği söylenir.

Falda bacak kırık gördüyseniz

  • Hangi cinsiyetten olursanız olun, bazı yalanlarla karşılaşmanız mümkündür.
  • Neler hissettiğinizi, niyetinizi veya neler sunabileceğinizi açıkça ortaya koymalısınız.

Falda bacağın kırık olduğunu görmek maddi olarak güç ve kuvvet edineceğine, aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine, gözünün yaşını sileceğine, variyetinin her geçen gün artacağına, sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına rivayet eder.

Falda bacağı kırık koyun görüldüyse kişinin amaçlarına ulaşma mutluluğuna ve şansına ereceğine, maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine, ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına, mutluluğun ve kazancın daim olacağına, hayırsız kişilerle irtibatın kesileceğine işarettir.

Falda bacağı kırık kedi görüldüğünde kendisine kar ve mutluluk getireceğine, aile bireyleri arasında tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, yaşadığı sıkıntıların bu haber sayesinde ortadan kalkacağına ve çok iyi yerlere gelineceğine, huzur ve mutluluk yaratan olaylar yaşanacağına, üzerindeki uğursuzluğun ve şanssızlığın kalmayacağına işaret eder.

Falda başkasının bacağını kırık görülmesi yaptığı iş ile başarılı olacağına ve hayatını garanti altına alacağına, dikkat çekeceğine ve bu sayede iş dünyasında kısmetlerinin çoğalacağına, sorunların ve problemlerin ortadan kalkacağına, kısa zaman içinde büyük başarılar kazanacağına yorulur.

Falda sol bacağını kırık görmek maddi kaynakların zarar göreceğine, kişinin yeryüzünde ne isteği varsa hepsinin teker teker gerçekleşeceğine, kötülüğe uğramadan yaşayacağına, yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına ve bütün dileklerin bir bir gerçeğe dönüştürüleceğine, eşine değerli hediyeler alacağına ve onu mutlu etmek için her türlü fedakarlığı göstereceğine inanılmaktadır.

Falda bacağı kırık at görmek rahat edeceği ve mutlu olacağı kadarına sahip olabileceğine, içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına, dünyayı gezmek için yola çıkacak olan fal kapatanın tüm hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine alamet ettiği söylenir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir