AnaSayfa / baca fal anlamları / Falda baca görmek

Falda baca görmek

Falda baca görmek manevi yönlerinin güçleneceğine bu sayede bedenin de şifa bulacağına, mutluluk verici olaylar yaşayacağına, kendisini hiç olmadığı kadar sıkışmış hissedeceğine, güzel bir iş fırsatına, sıkıntılı ve sorunlu kişilerin neden olabilecekleri sorunlara karşı hayattan çıkarılacağına, ev içinde mutluluğun artacağına inanılmaktadır.

Falda baca gördüyseniz

  • Aslında başka şeyler yapmak istemenize rağmen, başka bir şeyle uğraşmanız eğlenceli görünse de, istikrarsız bir görüntü ortaya çıkması diğerlerine rahatsız edici gelebilir.
  • Tek ihtiyacınız planlarınıza sadık kalmanız olabilir.

Falda uzun baca görüldüğünde müşterilerin ya da siparişin çoğalacağına, hayatında müjdeli ve sürpriz gelişmeler meydana geleceğine, elinde bulunan imkânların bazı kişiler tarafından kötüye kullanılmak isteneceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına, çok büyük adımlar atılacağına inanılır.

Falda yıkılan baca görüldüyse gelirinin düşeceğine ve rızkının azalacağına, aile hayatı içinde yaşanan kötü günlerin geride kalacağına, fal kapatanın hayatında çok büyük sıkıntılar göreceğine, şanslı günlerin kapıda olduğuna işaret etmektedir.

Falda fırın bacası görülmesi karşısına çıkan her şansı ve kısmeti değerlendireceğine, ona emek vereceğine, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine ve sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına inanılır.

Falda soba baca görüldüyse eğitim hayatında ilerleme kaydedileceğine, özellikle de özel hayatında fırtınalar kopacağına, kafasındaki kuşkulardan arınmak için hareket geçeceğine, toplumda iyi bir yer edineceğine, aile hayatında çok üzücü olaylar ile karşılaşacağına delalet ettiği söylenir.

Falda bacanın aktığını görmek hastalıktan ve tüm gereksiz korkularından da kurtulacağına, kötü ve zor günler yaşayacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel günler geçireceğine yorumlanır.

Falda bacada yangın görüldüğünde sevdiği kişilerden maddi yardım alacağına, işlerinin yoluna gireceğine, çalışmalarının ve projelerinin de daha çok insana ulaşacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde refah seviyesinin gittikçe yükseleceğine, büyük bir sıkıntısını ve sorununu çok büyük çaba sarfederek çözüme kavuşturacağına ve çok rahat bir duruma gelmesine yardım edeceğine rivayet etmektedir.

Falda bacada leylek görüldüyse hayallerin gerçeğe dönüştürülmesi için gidilen yolda zor duruma düşüleceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok sevilen ve sayılan birisi olunacağına, alınacak olan başarılar sayesinde çok saygı duyulacağına, hep yerinde sayacağına, karşısına hayırlı kişilerin çıkacağına yorumlanmaktadır.

Falda gemi bacası görüldüyse sorunlu geçen işlerinin yoluna gireceğine, helal lokma yiyen fal kapatanın rızkının da sürekli artacağına, toparlanmasının da uzun süreceğine, her iki tarafın da çok üzüleceğine, işinde istediği başarıyı elde edeceğine, eline geçen bütün imkânları kullanarak hayalinde kurduğu hayata kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda bacadan su aktığını görülmesi aile bireyleri arasında yaşanan kırgınlıkların ve dargınlıkların son bulacağına, Allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine, kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine, malının ve parasının kendisi için fazlaca yerinde olacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine, başına gelen üzücü bir olaydan etkilenip etrafındaki insanlara çok kırılacağına, mutlu ve huzurlu biri olacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda baca deliği görmek anne baba ile bir tartışma yaşanacağına, yaşamını baştan sona yeniden ele alarak düzenleyeceğine, hem aşk hayatının hem de ticaret hayatının yolunda gideceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda evin içinde baca görüldüyse sevinçten adeta havalara uçacağına, bir süre yeni girişimlerde bulunamayacağına, sevilen bir akraba yüzünden ihanete uğranacağına, çok iyi bir kariyere sahip olacağına delalet etmektedir.

Falda başkasının baca temizlediğini görüldüyse maddi ve manevi olarak çok sorun ve üzüntü yaşayacağına, kişinin kazancının da beklentilerinin çok üstünde olacağına, kendine olan güvenini kaybedeceğine inanılmaktadır.

Falda baca tütmesi görmek kendini çok daha işe yarar hissetmek için uğraşacağına, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, kişinin içinde bulunduğu durumun ve yaptığı hatalı davranışların ailesinin itibarını da sarsacağına, sevdiği insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulup akranlara kişilik olarak örnek gösterileceğine, yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına, binbir zahmetle dikilen fidanların meyve vereceğine yorumlanır.

Falda yanan baca görmek işlerinde çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, kazanılan paraların ve malların ortaya konulması sayesinde iş sahibi olunacağına ve ortaya konulan projeler sayesinde katbekat fazla kazanç elde edileceğine, çok büyük bir rahatlığa ereceğine, eline büyük fırsatlar geçeceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda fabrika bacası görülmesi başarılarının tadına varacağına, haksızlığa uğranacağına ve haneye ayrılık gireceğine, başın sıkıştığı bir anda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaştan gelecek yardımla sorunun çözüleceğine, yıllardan beri çok istediği ve arzuladığı şeylere kavuşacağına, gireceği bir işte kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalar gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Falda evin bacasından siyah duman çıktığını görülmesi aksi halde çok daha kötü bir durumla karşılaşacağına, huzurunu yerine getireceğine ve kişinin kendisi için çok isabetli bir şey yapmış olacağına, yeni bir eğitim kurumuna girileceğine, aile bireylerinin birbirleri ile ters düşeceğine, gözü karalığı sayesinde de birçok işi yapmayı becererek zenginliği yakalayacağına rivayet eder.

Falda baca borusu görüldüğünde ancak bu durumdan kurtulmak için işi bilen kimselerden fikir alacağına, o kimseler nedeni ile başının derde gireceğine, yanına yeni insanlar alarak onlara bilgilerini aktaracağına, sıkıntılarının büyük bölümünü çözeceğine delalettir.

Falda baca yapmak görüldüyse eğer önlem almazsa çok kötü ve istenmeyen durumlara düşeceğine, takdir edilip her konuda destek göreceğine ve başarı kazanacağına, sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda baca külü görmek hayırlı ve güzel işlere imza atacağına ve bu sayede uzun yıllardan beri büyük bir özlemle gerçekleşmesini beklediği hayallerinin yakın bir zamanda çok güzel gelişmeler eşliğinde gerçekleşeceğine, darlık içine düşeceğine, hedeflerine başarıyla ilerleyeceğine, kendisine gelir getiren yolların açılacağına, çektiği cefa kadar da sefa süreceğine, bir şansın ve kısmetin ardından yenilerini getireceğine yorulmaktadır.

Falda yıkık baca görmek çalıştığı işte yüklü bir zam alınacağına, hayata karşı isteğini ve neşesini yitirecek olaylarla karşılaşacağına, huzursuzluğundan ve karamsarlığından kurtulacağına, neşesinin ve keyfinin yerinde kalacağına, ağrı ve sancılarından kurtulacağına, beklediği hayırlı ve güzel haberleri bir türlü alamayacağına işaret etmektedir.

Falda çatıda baca görüldüğünde işlerinin Allah’ın izni ile çok iyi gideceğine, kişinin kazancını artırmak uğruna hileli yollara başvuracağına, iş hayatındaki ve aile hayatındaki huzuru kaybedeceğine, ancak yaşanacak bazı mali krizler yüzünden yakın bir zamanda sıkıntıya düşeceğine, pek istenmeyen şeyler yaşanacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda siyah baca görmek gelirinin bir kısmı ile geleceğine, insanlar tarafından onaylanmayan ve gençlere kötü örnek oluşturacak işlere gireceğine, sessizliğe daha çok ihtiyaç duyacağına delalet etmektedir.

Falda büyük baca görülmesi yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, yakın bir zaman içinde kendisini kötü bulacağı bir işe gireceğine, başarılarının ve kazancının artacağına delalet eder.

Falda demir baca görmek aile büyüklerinden birinin desteğinin alınacağına, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına, fal kapatanın şimdiye kadar hiç üzülmediği kadar üzüleceğine inanılır.

Falda bacasız soba görülmesi kolay ve geniş olanaklar içinde yaşayacağına, atılan adımların yakın zaman içinde zarar getireceğine, maddi olarak üstünlük elde edeceğine, maddi gücünün her geçen gün artacağına tabir olunur.

Falda bacası tüten ev görüldüğünde zahmetli bir işin sona ereceğine, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, işlerin yolunda gideceğine rivayet etmektedir.

Falda ev bacası görülmesi sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, yapılan bir hatanın telafi edileceğine, büyük bir çalışma ya da proje gerçekleştireceğine, insanlar tarafından takdir edileceğine, hayırlı kişilerle iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine inanılmaktadır.

Falda ocak bacası görmek aksine hayatının daha da karmaşık bir hale geleceğine, zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve üzüntülü dönemler geçireceğine, makbul olan mallardan alın terinin ve emeklerinin karşılığında hak ettiği şekilde nasipleneceğine, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda dumanlı baca görüldüğünde girişilen tüm işlerde başarı üstüne başarı kazanılacağına, başarılı ve hırslı oluşu sayesinde ticaret hayatının önde gelen isimleri arasında yer alacağına, maddi açıdan çok huzurlu bir döneme girileceğine, böylelikle ticaret hayatına ilk adımı atacağına, çok daha güçlü biri haline geleceğine yorulur.

Falda kirli baca görüldüğünde kişinin ailesini mutlu edecek işler yapacağına, çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine, ardından yeni bir işe gireceğine, arkadaşları ile ve tek başına katılacağı bu aktiviteler sayesinde çok mutlu olacağına, ancak bu duruma rağmen sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine yorulur.

Falda baca temizleyen görmek sorunların ve sıkıntıların deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüme kavuşacağına, hayatın belli bir düzene oturacağına, daha iyi yerlere geleceğine, çok sevinçli haberler alacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine delalettir.

Falda baca temizliği görüldüyse yaşanabilecek bazı sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceğine, yapılan hatalar yüzünden elde bulunan fırsatların teker teker uçup gideceğine ve para kazanmak için verilen mücadelenin fiyaskoyla sonuçlanacağına, eğer kötü dönemdeyse de bu durumun bir süre daha süreklilik göstereceğine, elde ettiği kazanç ve şöhreti sayesinde büyük bir servete sahip olacağına ve çok rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine yorumlanmaktadır.

Falda temiz baca görmek ayrı düşmüş kişilerin buluşacağına, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına, zor bir dönemi zararsız bir şekilde atlatacağına işaret etmektedir.

Falda baca tutuşması görüldüğünde Neşeli ve huzurlu bir geleceğe, işyerinde çizdiği başarılı tablo sayesinde üst bir mevkiye terfi alınacağına, eski işinden daha çok kazanç elde edeceğine, gayrimenkul işiyle ilgili bir ortaklık kurulacağına, ruhsal korkularından da arınacağına, kendisine çok uzak ve imkânsız gibi görünen arzularına kavuşacağına inanılmaktadır.

Falda bacadan düştüğünü görmek sorunlarını bu sayede ortadan kaldıracağına, rahatsızlık yüzünden bir süre işlerden uzak durulacağına, hem ün sahibi olacağına, yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, ilişkilerinde onarılması zor bazı gönül kırıklıklarına neden olacağına inanılmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir