AnaSayfa / baba fal anlamları / Falda babayı hastanede görmek

Falda babayı hastanede görmek

Falda babayı hastanede görmek kişinin hiçbir konuda doğru adımlar atamayıp kendisini zora sokacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde büyük paralar kazanacağına, yeni bir eğitim kurumuna girileceğine, kötü alışkanlıklardan birine tekrar başlanacağına, bir takım sorunlarla karşılaşacağına, çok üzüleceğine ve mutsuz olacağına alamettir.

Falda babayı hastanede gördüyseniz

  • İş yerinizde sizin için önemli olabilecek bir konumda olan kişilerle konuşurken dikkatli olmanız gerekmektedir.
  • Yapmak istediğiniz şeylere şans tanımalı ya da yer açmalısınız.

Falda babayı hastanede hasta görüldüğünde verdiği emeklerin boşa gideceğine, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına ve yüzün güleceğine, uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına rivayet eder.

Falda ölen babayı hastanede görülmesi eğer bu şekilde devam edilir ve ortaya konmuş olan planlar aynı şekilde uygulanırsa çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, tanıdığınız birinin eli ve diliyle insanları rahatsız ettiğine, refah içinde yaşayacağına, büyük adımlar atılacağına ve işlerde hiç beklenmeyen bir başarıya erileceğine, insanların takdirine mazhar olacağına inanılır.

Falda babayı hastanede yatarken görüldüğünde dileğinin ve isteklerinin yerine geleceğine, bir sınavdan geçileceğine, çok büyük hatalar yaparak birçok değerli insanı kırıp küstüreceğine, insanların takdir ettiği ve hayran olduğu bir kişi olunacağına, bir sebeple kendi içine kapanacağına tabir olunur.

Falda anne baba hastanede görüldüyse yapılan tüm işlerin boşa çıkmasından ötürü maddi durumun bozulacağına, karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, mutluluğunu hiçbir şeyin bozamayacağına, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına, planlanan işlerin çok kısa bir zaman içinde ortaya konulacağına, yüzsüz ve uğursuz kişilerle karşılaşacağına rivayet eder.

Falda rahmetli babamı hastanede görüldüyse önemli bir makama terfi alacağına, mal mülk kazanacağına, kendisini çok iyi hissedeceğine işarettir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir