AnaSayfa / baba fal anlamları / Falda babanın sırtını görmek

Falda babanın sırtını görmek

Falda babanın sırtını görmek can derdine düşeceğine, yaşanacak tatsızlıklar yüzünden zor zamanlar geçirileceğine, toplum içindeki yerin değerleneceğine ve itibarın da artacağına, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutu edileceğine, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine ve mal mülk sahibi olacağına, çok üzücü olaylar ile karşı karşıya kalacağına işarettir.

Falda babanın sırtını gördüyseniz

  • Hayatınızı daha iyi düzenleme imkanları yakalayabilirsiniz.
  • Siz bir erkekseniz herşeyden önce bir anlaşmazlığı halletmek zorunda kalmanız olasıdır.

Falda ölmüş babanın sırtını görmek sorunların birdenbire daha da artacağına, işlerinin yoluna girip kazancının artacağına ve uzak bir yerden olumlu haberlerin geleceğine, kendisini çekemeyen ve işlerinin önüne sürekli bir engel çıkaran kişileri yenilgiye uğratacağına, hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük bolluk ve berekete vesile olacağına alamet eder.

Falda babamın sırtında yara görüldüğünde dost ya da akrabalardan alınan desteklerin heba olacağına, sıkıntılarından kurtulup huzura kavuşacağına, birlikte çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edilerek başka kişilere örnek olarak gösterileceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda babamın sırtından bıçaklandığını görüldüğünde atılacak adımlar ile yeni işlere girileceğine ve kazancın arttırılıp uğranılacak zararlara karşı önlem alınacağına, hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine, verilen bir sözden ötürü yaşanan tatsızlığın tatlıya bağlanacağına yorulur.

Falda babanın sırtından vurulduğunu görmek kardeşler arasında yaşanan tartışmaların aile büyükleri tarafından bitirileceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını da atlatması için çok etkili olacağına, aklına koyduğu her işi gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, kuracağı ailede her türlü sorumluluğu alarak ailesini en iyi şekilde geçindireceğine, kendisini kötü yola sürmek ve kendisinden farklı şekillerde yararlanmak isteyen kötü kişilerden uzak duracağına ve daha huzurlu bir hayat süreceğine, kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına işaret etmektedir.

Falda babayı sırtı dönük görüldüyse gün günden daha da kötüye gideceğine, aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına, illet hastalıklara yakalanıp kurtulamayacağına, böylece aralarındaki buzların eriyeceğine ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına, alışveriş yapacağına ve eğleneceğine delalet eder.

Falda babamın sırtının yandığını görüldüğünde mal mülk edineceğine, insanlar tarafından çok ilgi çekici bulunacağına, gidilen yolda çok başarılı bir kariyere sahip olunacağına yorumlanmaktadır.

Falda babanın sırtında kıl görülmesi daha da kötü bir durumda olanlar için yardım eli uzatacağına, dileklerin ve duaların kabul olacağına ve hayallerin gerçeğe döneceğine, bir iş ortaklığı kurup çok hayırlı işlere girileceğine ve kazanılacak para ile yardıma muhtaç insanlara da çok büyük yardımda bulunacağına işaret eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.