AnaSayfa / baba fal anlamları / Falda baba ev görmek

Falda baba ev görmek

Falda baba ev görmek yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, sıkıntıların ve sorunların çözüm bulacağına, yeni bir aşka yelken açılacağına ve ana baba dualarının alınması sayesinde güzel günler görüleceğine, yaptığı çok güzel ve hayırlı işler sayesinde sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, geçim derdi yaşamayacağına delalet etmektedir.

Falda baba ev gördüyseniz

  • Size sorulan sorularla yüzleşmekten kaçınmayın.
  • Sevmediğiniz birisinin kötü bir durumda olduğu haberini alabilirsiniz.

Falda baba evinde fare görmek şirketlerinin sayısının çoğalacağına, rahat bir hayata kavuşacağına, işlerdeki karın artacağına, hayırsız kişilerin aileden ve haneden uzaklaştırılacağına delalettir.

Falda köydeki baba evini görülmesi ortaklık yaptığı birisinden ihanet göreceğine, rakiplerin sevineceği bir haberle üzüntü duyulacağına, nerede akşam orada sabah felsefesi ile yaşamaktan vazgeçeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa zaman içinde kurtulup güzel çalışmalar ortaya koyacağına delalet eder.

Falda baba evine döndüğünü görüldüyse iş hayatında türlü sıkıntılara düşüleceğine, sorunlarından bu sayede zarara uğramadan kısa zaman içinde kurtulacağına, teklifi kabul etmesi sayesinde havalara uçulacağına alamet ettiği söylenir.

Falda babanın eve geldiğini görmek dileklerinin ve hayallerinin de gerçekleşeceğine, hikmetli ve asil insanlardan olacağına, sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalacağına, kudretli kişiler arasına gireceğine, dostlardan zarar görüleceğine, bir sebeple maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine delalet ettiği söylenir.

Falda baba evinde yılan görmek aile hayatında ve iş hayatında çok büyük huzursuzlukların başgöstereceğine, yaşadıklarının kendisini çok mutsuz edeceğine, varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına, atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına ve tüm zararlarını telafi edeceğine, manevi bir rahatlama yaşanacağına, yaşanan küskünlüklerin ve kırgınlıkların son bulacağına delalettir.

Falda babamın ev yaptığını görülmesi hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına, umutlarının ve emeklerinin boşa gideceğine, eğer hayırlı bir şey değilse sıkıntı çekeceğine alamettir.

Falda baba evine gittiğini görmek düşmanlarımızı alt etmeye, iş hayatında ve aile hayatı içinde karşısına çıkan sorunlarından kurtulup mutlu zamanlar geçireceğine, çok huzurlu ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve eğer hanesinde bir hasta varsa yakın bir zamanda vefat edeceğine, fal kapatanın rahatının ve keyfinin bozulacağına, yine de bildiği yoldan ve dürüstlükten şaşmadan hareket edeceğine yorulur.

Falda babanın evinin yıkıldığını görmek yaşama hevesinden olacağına, buna karşılık iyilik ve güzellik göreceğine, işlerin kısa sürede yoluna gireceğine rivayet eder.

Falda baba evini kalabalık görüldüğünde kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına ve hasreti çekilen bir akrabayla hasret giderileceğine, büyük kazançlar elde edeceğine ve eline geçen bütün işleri çok düzgün bir şekilde çözerek insanların takdirini ve saygısını kazanacağına, sağlık problemleri nedeniyle zor günler geçireceğine, yaptığı işle herkesi memnun edeceğine yorumlanmaktadır.

Falda baba evini temizlediğini görülmesi çok daha büyük bir başarı ve daha büyük bir saygınlık kazandıracağına, sıkıntılı ve zor günler geçireceğine, ticaret hayatına atılması halinde başarıdan başarıya koşacağına, ailesi ile arasında bazı tartışmalar yaşanacağına, elinde bulunan imkânların çok daralacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda baba evinin yenilendiğini görmek kişinin başarısızlığa düşeceğine, kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine ve deneyim kazanılacağına, beraberinde olan insanlara da destek olup işlerini büyüteceğine ve yaptığı akılcı planlar sayesinde maddi sorunlarla karşılaşmayacağına, yaşanacak kötü durumdan ötürü çok büyük bir üzüntü duyulacağına yorulmaktadır.

Falda babanın evinde olduğunu görüldüğünde kişinin tek başına kalacağına, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına, tekin olmayan yollara parasını ve malını harcayacağına, içinde olduğu bir projeden çok zarar göreceğine, başarılara yeni başarılar katılacağına, kişinin de bu durumu kendi lehine çevirmek için elinden geleni yapacağına rivayet etmektedir.

Falda sevdiğini baba evinde görüldüğünde karşısına çıkan her fırsatı paraya çevireceğine, kötü halinden eser kalmayacağına, ticaretin düzene gireceğine ve kazançlı şekilde ilerleyeceğine, dost ve akrabaların şaşırtılacağına işaret ettiği söylenir.

Falda babanın evinin yandığını görüldüyse çok tahsilli bir kişi olacağına, rakiplerin alt edileceğine, eşlerin arasının bozulmasına sebep olacağına ve parasal bir sıkıntıya yol açacağına ancak daha sonra gelecek bir yardım ya da alınacak bir destek sayesinde işlerin yoluna gireceğine inanılmaktadır.

Falda baba evinin taşındığını görmek bunun için gerekli olan tüm fırsatlara sahip olacağına, geçmiş ile hesaplaşacağına ve yakınlarındaki kişileri de analiz ederek tüm ilişkilerini gözden geçireceğine, kurulan ortaklıkların yeni kapılar açacağına, daha hızlı ve daha güvenli adımlar atılacağına, daha başarılı ve kazançlı olacağına inandığına ve bunun da kendisine gerçek bir başarı getireceğine işarettir.

Falda babanın ev aldığını görmek tam herşeyin bittiğini ve hayallerinin suya düştüğünü düşünürken işlerinin düzeleceğine, parasını ve malını kaybedeceğine, ortaklık yaptığı birisinden ihanet göreceğine rivayet eder.

Falda baba evini kirli görüldüğünde uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın zamanda çözüme kavuşacağına, elindeki malların bir hiç uğruna satılacağına ve maddi zorluklar yaşaması yüzünden aile saadetine de gölge düşeceğine, sağlığıyla ilgili çıkmazlara düşmeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Falda babasının evinin soyulduğunu görüldüğünde ödeme güçlü çekeceğine, kendisine sorun yaratan olayların kısa süre içinde son bulacağına, bir sebeple aile hayatını ve iş hayatını aksatacağına yorulur.

Falda ölen babanın evini görmek bir uzman kontrolünde spora başlanacağına, eskisi gibi kolay şekilde yaşayamayacağına, böylelikle sosyal ilişkilerinin de güçleneceğine ve psikolojik olarak rahatlayacağına alamettir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir