AnaSayfa / ayna fal anlamları / Falda aynada saçını görmek

Falda aynada saçını görmek

Falda aynada saçını görmek birçok iş kapısının açılacağına, kısa bir süre sonra tüm aile bireylerini çok büyük bir üzüntüye itecek bir haber alınacağına, dertlerini ve sorunlarını bir tarafa bırakacağına, hanesine huzurun dolacağına, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına alamet eder.

Falda aynada saçını gördüyseniz

  • Ucu açık kalmış konuları tamamlamak için daha fazla gayret göstermeniz gerekebilir.
  • Erkek iseniz arkadaş ilişkilerinizden farklı bir zarar görebilirsiniz.

Falda aynada saçını kısa görüldüğünde sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için her yola başvurmasına rağmen içindeki kötülüğü atmayana kadar bu durumdan kurtulamayacağına, kavgaların ve rekabette altta kalmanın söz konusu olacağına, bir sebeple ailesi ile bile büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda aynada saçının döküldüğünü görmek yavaş yavaş kurtuluşa kavuşacağına, kişinin düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine, her türlü eğlenceyi ve zevki tadacağına delalet eder.

Falda aynada saçını beyaz görmek neredeyse herkes tarafından yalnız bırakılacağına, uzun bir zaman maddi ve manevi sıkıntılar yaşanacağına, iş kurmak için kardeşiyle biraraya geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda aynada saçını kel görüldüyse yaptığı her işle daha fazla tanınacağına, işlerinde arklı bir aşamaya geçeceğine, sorunların zor bir durum yaşatacağına delalet ettiği söylenir.

Falda aynada saçının uzadığını görüldüğünde işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve ne kadar emek verilirse o kadar da fazlasının kazanılacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine, ortaya çıkan sorunların üstesinden geleceğine, işlerinin çok kazançlı ve hızlı bir şekilde ilerleyeceğine, gereksiz kıskançlık yapan bir sevgili ile aranın düzeltileceğine yorumlanmaktadır.

Falda aynada saçını uzun görüldüyse keyifleneceğine ve sevdiği kişi ile baş başa olup uzun saatler geçireceğine, üzerine düşen bazı çalışmaları yakın zamanda gerçekleştireceğine, zor durumda olan kişilerin de gittikçe batacağına delalet ettiği söylenir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir