AnaSayfa / ayak fal anlamları / Falda ayakta yılan görmek

Falda ayakta yılan görmek

Falda ayakta yılan görmek aile içinde de bereketin artacağına, uzun zamandan beri çekilen zorluğun kısa bir süreliğine de olsa biteceğine, bazen istemediği şeyler yapacağına, zor zamanlardan geçerek ferahlığa çıkmaya çalışacağına, aile bireylerinden biri için önemli bir konuda destek olunacağına, mutluluğunun daim olacağına alamettir.

Falda ayakta yılan gördüyseniz

  • Erafınızdaki ilgisiz veya her şeye mazaret arayan kişiler sorun yaratabilir veya sürekli savunma pozisyonunda olmaları sizi rahatsız edebilir.
  • Uzun zamandır kabullenmek istemediğiniz konuları ilgilendiren çözümler sizde olabilir.

Falda iki ayaklı yılan görüldüyse eskisinden daha iyi ve daha başarılı bir hal alacağına, maddi kaynakların zarar göreceğine, insanlarla anlaşmazlıklara düşeceğine ve suratının asılacağına, kısa zamanda çok yol alınacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda ayağı yılan ısırması görüldüğünde ruhsal açıdan çok iyi hissedilecek bir döneme girileceğine, problemlerin çok rahat bir şekilde deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına, makama ve rızka sahip olacağına, karşısına yeni imkanlar çıkacağına işaret eder.

Falda ayağını yılan soktuğunu görülmesi çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına, çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacağına, gülmek suretiyle şifa bulacağına, kazancının ve rızkının da kesilmemesi için düzenli olarak fitre vermeyi ihmal etmeyeceğine, yarınları için umutlarını kaybetmeyeceğine, aile hayatında çok kötü dönemler geçirmesine sebep olacağına alamet eder.

Falda büyük ayaklı yılan görüldüğünde can derdine düşeceğine ve bu nedenle de çok mutsuz olacağına, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, dünya yaşantısında çok rahat edeceğine, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine, içine düştüğü sıkıntılardan kısa bir zaman içinde herhangi bir sorun yaşamadan kurtulacağına delalet etmektedir.

Falda ayağından yılan çıktığını görüldüğünde herkesin yardımına koşan fal kapatanın başı sıkıştığında çevresinde pek çok insan göreceği için mutluluk duyacağına, küslüklerin en yakın zamanda arabulucular sayesinde yok olacağına, girdiği bütün işlerde çok başarılı olacağına yorumlanmaktadır.

Falda dört ayaklı yılan görmek etraftaki insanların dertlerine de çare bulunacağına, keyifleneceğine ve zevki sefa içinde olacağına, yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına alamet etmektedir.

Falda siyah ayaklı yılan görüldüğünde hem yeni yerler göreceğine, ruhsal olarak yenilenip işine daha da konsantre olacağına, hayatının akışının bambaşka bir yöne doğru ilerleyeceğine, zorlukları ve sıkıntıları ortadan kaldıracağına, fal sahibini kontrol etmekten vazgeçeceğine inanılır.

Falda ayağına yılan dolanması görmek her zaman bu desteği ve birlik koruyacağına, sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, gidilen yolda çok büyük başarılar kazanılacağına inanılmaktadır.

Falda yeşil ayaklı yılan görüldüyse işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına, maddi olarak çok büyük kaynaklara sahip olunacağına, kısmetinin ve şansının açılarak önüne pek çok olanak çıkacağına, Allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine, geçim için verdiği savaşın kızışacağına, geçmişi unutarak bundan sonra yolun kalan kısmına bakacağına inanılmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir