AnaSayfa / ayakkabı fal anlamları / Falda ayakkabı çamuru görmek

Falda ayakkabı çamuru görmek

Falda ayakkabı çamuru görmek gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine, kötü sözler duylacağına, problemleri teker teker çözeceğine, çok kötü günler geçirip dedikodu çıkaran kişi ya da kişiler ile büyük bir tartışma yaşayacağına, evlilik yolunda olanlar için sürecin istedikleri gibi sakin ve güzel geçeceğine, böylece büyük kazançlar elde edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda ayakkabı çamuru gördüyseniz

  • Ortaklık gerektiren maddi bir girişiminizle veya duygusal bir konuyla ilgili şanslar başlıklarında haklıydınız.
  • Kişisel istekleriniz artabilir.

Falda ayakkabının çamura bulandığını görüldüyse uzun zamandan beri içinde yaşadığı işsizlik korkusundan kurtulacağına, kişinin kendi kendini itibardan düşürmesine, çok büyük ve güzel bir ilişkinin başlayacağına, zahmetli bir işin sona ereceğine ve kısa süre içinde çok beklenen bir terfinin alınacağına yorulmaktadır.

Falda ayakkabısına çamur bulaştığını görmek evliliklerin bitme noktasına geleceğine, kişinin sabit ve garanti bir geliri olacağına, istenen ve beklenen haberlerin gelmeyeceğine, hayallerinin yıkılacağı sözler işiteceğine, büyük başarılara imza atacağına, büyük borçlar alınacağına yorulur.

Falda ayakkabısının çamura battığını görüldüğünde atılan adımların maddi ve manevi olarak çok zarar vereceğine, daha temkinli ve garantici olacağına, başarılarının hiçe sayılacağına, hayallerini gerçekleştirmek için büyük bir inançla savaşacağına, rızkının ve zenginliğinin de garanti olacağına delalet eder.

Falda başkasının ayakkabısını çamurlu görüldüyse bir sebeple çok büyük sorunlar yaşayacağına, herkesin kendi yaşadığı hayata özeneceğine, dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına ve neşesinin de yerine geleceğine yorumlanır.

Falda ayakkabıların çamur olduğunu görüldüyse ailesinin desteği sayesinde her zaman insanların kıskanacakları işler yapacağına, bir sebeple aile hayatında çeşitli tartışmalar ve kavgalar yaşanacağına, yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, fal kapatanın hayal kırıklığı yaşayacağına, dünya hayatında ve ahirette mutlu olacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.