AnaSayfa / alt fal anlamları / Falda ayak altını görmek

Falda ayak altını görmek

Falda ayak altını görmek elinin darlık görmeyeceğine, bir sebeple kısa süre için de olsa sıkıntı duyulacağına, huzurunun bozulmasıyla beraber yaşamının güvenilirliğinin de azalması ile ilgili bir durum yaşayacağına, işinin başından ayrılmayacağına, devletin en yüksek mercilerinde önemli görevleri ifa edeceğine, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına delalettir.

Falda ayak altını gördüyseniz

  • Üzerinde uzlaşılması gereken konular ya da belli pazarlıklar da zaman alıcı olabilir.
  • İlerlemenizi hızlandıran veya hayatınızı kolaylaştıran önerilere kulak vermenizde fayda var.

Falda ayaklarının altını kara görmek sıkıntıların çözüm bulacağına, hasret çeken sevgililerin kısa zamanda kavuşacaklarına ya da sevilen kişiyle sürpriz bir karşılaşma olacağına, eğitimle ilgili karşılaşılan bir fırsatın değerlendirileceğine, başarılı bir kişi olacağına, kalp kırıklığı olacağına, hayallerine bir türlü kavuşamayacağına delalettir.

Falda ayak altında parmak görüldüyse sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine, temiz ve yeni bir sayfa açacağına, yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına, sıkıntılı ve içinden çıkılması zor durumlara düşüleceğine yorumlanır.

Falda başkasının ayağının altını görüldüğünde huzurlu günlerin uzaklaşacağına, hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına, maddi olarak zor bir döneme girileceğine yorumlanmaktadır.

Falda ayak altında kına görüldüğünde kısmetlerinin her daim açık olacağına, sorunların daha hızlı ve daha başarılı şekilde çözüleceğine, başarılarının ve zaferlerinin de çoğalacağına, zaman zaman karşısına çıkan bu mesele yüzünden bugünkü hayatına yeterince adapte olamayacağına ve aile içinde de gerginlik yaşayacağına, bir beladan kurtulacağına delalet etmektedir.

Falda ayak altında çatlak görüldüyse kendisine mutluluk ve başarı getirecek yenilik yapacağına, çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına, çok büyük sorunlar yaşayarak maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına alamet etmektedir.

Falda ayağının altında tırnak görülmesi çok ağır ve zor işleri daha kolay ve kısa zaman içinde yapacağına, işten yana şansının açık olacağına, bir süre belini doğrultamayacağına, bolluk ve bereket içinde yaşanacağına, yapılan hataların farkına varılarak büyük dersler alınacağına yorulur.

Falda ayak altında nasır görülmesi aile bireyleri ile gireceği bir projede çok büyük zenginliğe kavuşacağına, dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine, iş hayatında rakipleri çok şaşırtacak hamleler yapılacağına, kişinin güzel işler yapacağına inanılır.

Falda ayak altında göz görülmesi zor günler geçireceğine, şiddete maruz kalarak veya ağır sözler işiterek çok mutsuz olacağına, eline çok hayırlı ve güzel fırsatlar geçeceğine alamet ettiği söylenir.

Falda ayak altında yazı görülmesi geçim sıkıntısı çekiliyorsa maddi açıdan rahata erileceğine, geleneklere ve göreneklere değer verileceğine, bir rahat yüzü görmeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda ayakta altına işediğini görüldüyse zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına, yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına ve içinden çıkılmayacak durumlara düşmeyeceğine, yardıma muhtaç insanlara her zaman yardım edeceğine, işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda ayağının altında çamur görüldüyse aralarında istenmeyen olayların başgöstereceğine, insanlar arasında iyi anılır olacağına, insanlarla hoşça vakit geçirileceğine, ailede rızık yokluğuna düşeceğine, övgü dolu sözler işiteceğine, endişe verici bazı durumlar ile karşılaşılacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda ayak altında diken görüldüyse iş arayanlar için pek çok teklifin arka arkaya geleceğine, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşanacağına, güzel günler görüleceğine işaret etmektedir.

Falda ayağının altını şiş görülmesi beklenilen takdiri alacağına, keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine, uzak bir yola gidileceğine, yorucu geçen bir döneme girileceğine, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine ve sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına alamet etmektedir.

Falda ayak altında siğil görülmesi günden günde daha fazla stres yapacağına ancak daha sonra bu dedikoduları ortaya atan insanları bularak kendilerini utandıracağına ve bu sayede kendisini feraha çıkarabileceğine, yeni ve daha hayırlı kararlar verilmesi gerektiğine ve böylece işlerin sevinç ve mutluluk getireceğine, yaşanacak olumsuzluklardan sonra kişinin tüm çevresini yeni baştan düzenleyeceğine, sevilen bir kişinin kalbinin kazanılacağına, ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, her geçen gün daha büyük kazançlar elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda dünyayı ayaklarının altında görüldüyse büyük üzüntüler olacağına, bolluk ve bereket içinde geçeceğine ve hiçbir isteğinin havada kalmayacağına, refah içinde yaşayacağı bir döneme gireceğine, mesleğinde aranan yetenekli kimse olacağına, sınırlı bir kazanç getiren işin tamamen duracağına, sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına ve çok güzel olayların insanların hayatlarına etki edeceğine alamet etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir