AnaSayfa / avuç fal anlamları / Falda avuç içi görmek

Falda avuç içi görmek

Falda avuç içi görmek yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşın destek olacağına, onlara çok bağlı olacağına, maddi zararın da her geçen gün kapanmayacak boyutlara ulaşacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ancak zaman zaman kendisini kötü hissedeceğine, zorlukları teker teker aşacağına, deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine inanılır.

Falda avuç içi gördüyseniz

  • Sakin kalmaya çalışın.
  • Bazı konulara onay vermeden önce en ufak detayı dahi atlamamalısınız.

Falda avuç içinde uçuk görüldüğünde gün günden daha da kötüye gideceğine, zor zamanların ferahlığa çıkacağına, kafaya koyduklarını yapma imkânına sahip olacağına ve yaşamdan beklentilerini elde edeceğine, sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına, hazırdan yemek zorunda kalacağına, ailesinde de sözünü dinletemeyen biri haline geleceğine alamettir.

Falda avuç içinde dövme görüldüyse işlerin sevilen kişilerin vereceği destekle yoluna gireceğine, işlerinin sekteye uğrayacağına ve gelir kaynaklarının da bir anda hızla düşeceğine, yanlış işler yapacağına yorumlanmaktadır.

Falda avuç içinde mühür görülmesi sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, büyük mutluluklar yaşanacağına, yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine ve rahat edip büyük mutluluklar kazanacağına, bereketli işlere gireceğine delalet ettiği söylenir.

Falda başkasının avuç içini görülmesi bazı maddi problemler yaşayacağınıza, sıkıntılarının ve sorunlarının artacağına, kendisini hiç olmadığı kadar sıkışmış hissedeceğine ve yoğun bir duygu seline kapılacağına, yaşadığı ve çektiği zahmetten ve çileden sıyrılmayı başaracağına, isteklerine kulak vereceğine, konforundan da ödün vereceğine yorulmaktadır.

Falda avuç içinde parmak görüldüyse üzerindeki kısmetsizliğin ve uğursuzluğun kaybolacağına, hiçbir güçlükle karşılaşmadan yolunda ilerleyeceğine, son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine, yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması için borç alınacağına işaret etmektedir.

Falda avuç içinde çıban görüldüyse çok üzücü olaylar yaşayacağına, şeytanın aklına uyacağına, sıkıntılarını dile getirmek istese de bir sonuç alamayacağına, maddi imkanlarının çoğalacağına yorulmaktadır.

Falda el avuç içi görülmesi takdir görecek pek çok iş yapacağına, evinde sıkıntılı günler geçiren kişilerin ise mutluluğu yakalayacağına, yeni projeler için kaynak elde edeceğine, rakiplerini ortaya koyacağı başarılı projeler sayesinde yenilgiye uğratacağına, gelecekte kişinin insanlığa faydalı işlerde çalışacağına, koyu muhabbette kalacağına yorumlanmaktadır.

Falda avuç içinde iz görülmesi arif ve alim kimseler arasına gireceğine, kafa dağıtacak kısa bir izne çıkılacağına ve daha iyi fikirlerle geri dönüleceğine, çıkış kapısı bulunamadığı için ruhsal bir bunalım geçirileceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine, kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına, imrenilecek bir ev yaşantısının olacağına tabir olunur.

Falda avuç içinin kesildiğini görüldüyse düşmanlık besleyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, rahatsızlık veren bir durumun edilen dualar ve alınan hayır duaları sayesinde çok mutlu bir sonuca ereceğine, bir sebeple hâkim karşısına çıkma gibi durumlar yaşanacağına, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, paslı bir çiviye basabileceğine, işinin yoluna gireceğine işaret ettiği söylenir.

Falda avuç içini kınalı görmek evlense dahi borçlar nedeniyle daha evliliğinin ilk günlerinde bile stres içinde olacağına, maddi sıkıntılarından kurtulacağına, bir sebeple bu durum için çeşitli önlemler alacağına, hayatının rast gitmeye başlayacağına, hayatında müjdeli ve sürpriz gelişmeler meydana geleceğine işarettir.

Falda sevdiğinin avuç içini görmek yakın bir arkadaştan ihanet görüleceğine, ticarette hileye ve fesada düşmeyeceğine, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, onu yalnız bırakmayacağına delalettir.

Falda avuç içi çizgilerini görülmesi duygu ve düşüncelerine değer vermeyeceğine, yaşanacak talihsiz bir durumun daha da büyüyeceğine, helal lokma yiyerek ve şükür kelimesini dilinden düşürmeyerek hareket edeceğine, yaşamını her zaman keyifli ve eğlenceli hale getirmeyi de bileceğine, iş hayatında uzun bir süre boyunca neredeyse iflas etme tehlikesi ile yaşanacağına, yeni malların alınacağına yorulur.

Falda avuç içinde dut görüldüyse uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, yarıda kalan işlerini tamamlayacağına, hayır getirecek noktalara gelineceğine delalet etmektedir.

Falda avuç içinde yanık görüldüyse eğitimli ve görgülü kişi olmayı başaracağına, alın teri dökülmesine ve birçok sıkıntı çekilmesine rağmen hak edilen ücretin alınamayacağına, aile hayatındaki uyumun ve huzurun da artacağına, hiçbir zaman parasal bir sıkıntı çekmeyeceğine, dertlerin ve sorunların biteceğine, yaşadığı yerin güzelleşeceğine delalet etmektedir.

Falda avuç içinde rakam görülmesi yüzünün her daim güleceğine, çok büyük bir rahatlığa ereceğine, aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına, gelirin düşmesiyle beraber kişinin kemerleri sıkmak zorunda kalacağına delalet eder.

Falda avuç içinde nasır görmek güç ve kudret sahibi olacağına, yaşanan bu olaydan sonra durumla ilgili olarak tedbir alacağına, inancına olan sadakatiyle yaşayacağına, yaptığı işlerden bereket göremeyeceğine, gereksiz bir kıskançlık yüzünden eşiyle tartışacağına alamettir.

Falda avuç içinde sayı görüldüyse kafasını toplamasına yardımcı olacağına, hem birincilik hem de kazanç getireceğine, başarılı adımlar atılacağına, iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine delalet eder.

Falda avuç içinin öpüldüğünü görüldüğünde hane içine ay doğacağına, kendisini yıpratacak ve erken yaşta yaşlandıracak hiçbir sorunun olmayacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına ve gözyaşı dökeceğine, sorunlarını çözüme kavuşturup daha yeni ve farklı çalışmalara girerek insanları şaşırtacağına ve bu sayede kazanç elde edeceğine, işlerinin çok hızlı bir şekilde toparlanacağına, kendisine sıkıntı veren durumlardan yakın bir zaman içinde sıyrılacağına ve büyük bir proje ortaya koyarak kimsenin cesaret edemediği işler gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir