AnaSayfa / Falda avokado görmek

Falda avokado görmek

Falda avokado görmek kısmetleri karşısında utanç duyacağı durumlar yaşayacağına, sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, tüm yaşamını bir amaca bağlayacağına ve her zaman akıl yoluyla hareket edeceğine, umutlarının bitmesine sebep olacağına, işleriyle ilgili çok başarılı kararlar vereceğine, ihanet edeceğine ve aile hayatında tartışmalara neden olacağına tabir olunur.

Falda avokado gördüyseniz

  • Çok fazla fikir sahibi olmadığınız yerlere seyahat etmekten kaçınmalısınız.
  • Doğru soruları sorsanız bile, doğru cevapları alacağınızın garantisi olmayabilir.

Falda dalında avokado görmek hanesinde eşi ile sürekli tartışacağına ve güzel bir görmeyeceğine, yaptığı çalışmaların kendisine çok hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine, işlerini bir türlü toparlayamayacağına, sıkıntılarının Allah’ın izni ile en kısa zamanda biteceğine tabir olunur.

Falda avokado ağacı görüldüyse eski arkadaşlarından bir kısmıyla da görüşmeyi keseceğine, sevdiği kişilerin ve kendisinin zarar görmesine neden olacağına, bir takım sorunlar çıkacağına inanılmaktadır.

Falda büyük avokado görüldüyse yediği ekmeğin verimli olacağına, tüm endişe ve üzüntülerinden kurtulacağına, kişinin başkasının yardımı ile yerden kalktığını görmesi ise başkalarından yardım almadan konum ve para sahibi olamayacağına, düşmanlarının kendisinden uzaklaşacağına, rakiplerin yapacağı bazı kötülüklerden etkilenileceğine, endişeli durumların son bulacağına alamet etmektedir.

Falda avokado yemek görülmesi halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, onları memnun eden davranışlar sergileyeceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına ve başarıların ardı arkasının kesilmeyeceğine, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, yardıma muhtaç olan herkese yardım edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda avokado yediğini görüldüğünde çektiği cefa kadar da sefa süreceğine, çocuklarının fazla olacağına, çalışkan bir kişi olunacağına, zenginlik ve bolluk içinde olacağına, kafasını toplamasına yardımcı olacağına, işlerinin bozulmasına ve geçim sıkıntısının artacağına işaret eder.

Falda avokado çekirdeği görüldüyse hayatının ve işlerinin büyük bir hızda değişeceğine, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, ağzının tadının kaçması ile beraber keyifsiz günlere gireceğine, yerine getirdiği bu dini kural sayesinde çok büyük sevaba kavuşacağına, yapılan iyiliklerin karşılığının alınacağına, işinde başarılı olacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda avokado meyvesi görüldüyse mesleğini yetenekli olduğu alandan seçeceğine bu sayede işinde hem muvaffak hem de mutlu olacağına, yatırımların heba olacağına, ailevi sorunların bir türlü sonuçlanmayacağına, el attığı işlerde borç ödemek zorunda kalacağına, acısının dineceğine ve solan yüzüne kan gelmeye başlayacağına rivayet etmektedir.

Falda yeşil avokado görüldüyse büyük bir maddi refaha kavuşacağına, hayırlı bir işe adım atılacağına, yapılan iyiliklerin karşılığının alınacağına, temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vereceğine, her geçen gün daha ünlü olunacağına ve çalışmalarla birlikte çok iyi bir noktaya gelineceğine, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına delalettir.

Falda ağaçta avokado görmek rakiplerin her konuda fark atacağına, moralinin genel olarak yerinde olacağına, kendisini sıkan ve üzen kişilerden uzak duracağına, hayatı ve kendisi için sağlıklı kararlar alamayacağına, hastalıkların şifa bulacağına ve çok uzun bir süredir devam eden kötü olayların artık sona ereceğine işaret ettiği söylenir.

Falda olgun avokado görüldüğünde çok zor ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, müşterinin çoğalacağına ve fal kapatanın yüzünün güleceğine, işyerinde kıskanç bir kişinin yol açacağı bir sorun yüzünden üzüntü duyulacağına rivayet eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir