AnaSayfa / atlet fal anlamları / Falda atlet külot görmek

Falda atlet külot görmek

Falda atlet külot görmek huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına, maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine, ancak yakın bir zaman içinde maddi olarak büyük bir zarara uğranacağına, elde bulunan maddi imkânların rahat bir şekilde kullanılacağına, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına, zarar getirebilecek bir işten az da olsa bir kazanç elde ederek çıkılacağına işaret eder.

Falda atlet külot gördüyseniz

  • Diğerleri olayları sizin baktığınız şekilde görmeyebilirler, aklınızda bulunmasında fayda var.
  • Duygusal hayatınızda yaşadığınız hareketlilik size bazı kalpleri fethetmek için cesaret toplamanıza yardımcı olabilir.

Falda beyaz atlet külot görülmesi çok büyük kazanç sağlanacağına, kısmetinin ve şansının da her zaman açık olacağına, umutsuzluğunun ortadan kalkacağına, daha iyi bir yaşama sahip olma hakkı varken adım atamamak ve gereken cesareti gösterememesi yüzünden olduğu yerde sayacağına, makbul olan yaşam tarzını seçeceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda siyah atlet külot görüldüğünde sorunlarının her geçen gün azalacağına, sorunlarını teker teker aşacağına, dileklerinin yerine geleceğine ve tövbelerinin de amacına ulaşacağına, yoluna çıkacak olan bir sıkıntı yüzünden üzüntü verici bir hale düşeceğine, kefil olduğu insanlardan zarar göreceğine alamet ettiği söylenir.

Falda yeni atlet külot görüldüyse atılan adımların sıkıntı yaratacağına, bekârlığına da veda edeceğine, moralinin bozulacağına ve hayal kırklığına düşeceğine, hiç olmadık yerde çıkan bir sorunun bu sayede çözüme kavuşacağına, iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine, mülk sahibi olacağına delalet ettiğine inanılır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir