AnaSayfa / at fal anlamları / Falda at yavrusu görmek

Falda at yavrusu görmek

Falda at yavrusu görmek deyim yerindeyse kallavi bir kazanca kavuşacağına, yarınlarının kendisine hayır ve mutluluk getireceğine, işinden uzaklaşacağına ve ekonomik rahatlığını kaybedeceğine, işlerin rayından çıkacağına, onun iyiliği ve güzel huyları karşısında kendisine adeta sırılsıklam âşık olacağına, onlara çok bağlı olacağına tabir olunur.

Falda at yavrusu gördüyseniz

  • Duygularınızı veya öfkenizi belli etmeniz sizin aleyhinize durumlar yaratabilir.
  • Mantıksız veya gerçekçi olmayan taleplerle karşılaşabilirsiniz.

Falda kahverengi at yavrusu görüldüyse karşılıklı olarak gelişen uyumlu ilişkilerin ilerleyen zamanlarda daha da güçleneceğine, hastalıkların uzak duracağına, başkalarına borç verecek hale kadar gelineceğine rivayet eder.

Falda kırmızı at yavrusu görülmesi ticarette zarar edeceğine, yapılan hataların telafi edileceğine, hayal kırıklığı ile karşılaşılacağına, dünyasının bir anda değişeceğine yorulur.

Falda beyaz at yavrusu görüldüyse aile büyüklerinden alınacak destek sayesinde çok güzel bir düğün yapılacağına, yaşanan üzücü olayların hayırlı duruma döneceğine, maddi problemlerinin tamamen ortadan kalkacağına yorumlanır.

Falda siyah at yavrusu görülmesi hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına ve hayatına kaldığı yerden devam edeceğine, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına tabir olunur.

Falda ölmüş at yavrusu görüldüyse işlerinin çok zor bir durumda kalacağına, helal olan yollardan da geniş rızık ve zenginlik elde edeceğine, canla başla çalışacağına, hain planlar yapan bir kimseyi alt edeceğine, kişinin geri planda kalacağına, hiç düşünmediği kadar büyük başarılar kazanacağı bazı işlere gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda atın yavrusunu emzirdiğini görüldüyse atılımlarda ve girişimlerde bulunacağına, ziraat ve harmandan fayda görmeye, eline geçen büyük ve hayırlı işler sayesinde çok kazanç elde edeceğine, başarılarının sürekli olacağına ve hiçbir zaman dara düşmeyeceğine yorulmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir