AnaSayfa / araba fal anlamları / Falda at araba görmek

Falda at araba görmek

Falda at araba görmek kişinin alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine, çok güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, onların hatıralarını yaşatmak için elinden gelen herşeyi yapacağına, rakiplerine büyük fark atacağına, ardından sevinçli bir haber alınacağına, toplumu ilgilendiren bir konuda yetkilendirileceğine ve kalabalık ortamlarda hitabet yapacağına delalettir.

Falda at araba gördüyseniz

  • Bazı alanlarda kendinizi, fikirlerinizi veya planlarınızı net şekilde savunmanız veya ortaya koymanız gerekebilir.
  • Yolculuk esnasında ufak tefek aksilikler yaşanabilir.

Falda kahverengi at arabası görüldüğünde inanç konusunda soru işaretlerinden kurtulacağına, kazançlı olacağı işlere gireceğine, birçok insanın takip ettiği ve çok sevdiği bir kişi olunacağına delalet etmektedir.

Falda çingene at arabası görüldüyse iş konusunda kişinin paraya ihtiyacı kalmayacak kadar kazanacağına, borçlarının kapanacağına ve yaşamının daha kolay hale geleceğine, akrabayla araya mesafe konulacağına, ortaklık kurulan kişilerle büyük tartışmalar yaşanacağına işaret ettiği söylenir.

Falda denizde at arabası görüldüyse tersliklerin ve hayal kırıklıklarının üst üste geleceğine, uzun ömürlü bir kişi olunacağına, ortak olarak gireceği bir işte çok acemi olan ortağının kendisini geliştirmesinde büyük bir yardımda bulunacağına, aile hayatı için çok hayırlı ve güzel bir karar vererek hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına, destekleyeceğine ve onun için güç olacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda at arabasına bindiğini görülmesi başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve Allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına, yalanların ve kırıcı konuşmaların kişiyi yıpratacağına, sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine ve hayırlı bir evlilik yapacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda eski at arabası görülmesi heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, yaptığı seçimlerin kendisi için çok isabetli ve doğru olacağına, ister istemez moral bozukluğu yaşanacağına, kötü bir kişi yüzünden zarara uğranacağına, işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine ve kendisini hayal kırıklığına uğratmayacağına, özel hayatında mutlu olacağına yorumlanmaktadır.

Falda siyah at arabası görülmesi başarı ve zafer elde edecek taraf olacağına, maddi açıdan iş hayatında zarar getirecek bir konu ile ilgili olarak çok temkinli adımlar atılacağına, külfetinin ve yükünün artacağına, kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine ve bazı zamansız tartışmalar yaşanacağına, teklifi kabul etmesi sayesinde havalara uçulacağına tabir olunur.

Falda at arabası sürmek görüldüğünde büyük bir zenginlik kazanılacağına, kazancın gittikçe azalacağına, atılan adımların getirisinin çok büyük olacağına alamet ettiği söylenir.

Falda at arabasının devrildiğini görülmesi çok büyük kazançlar elde ederek çok yüksek mevkilerde kendisine yer edineceğine, yapılan çalışmalara ve ortaya konulan projelere zarar vermeye ya da leke sürmeye çalışan insanlarla muhatap olunacağına, ardından birçok konuda yardımcı olacağına, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine, her istediğini elde edeceğine, içinde bulunduğu bu durumdan kurtulmak için çözüm yolu arasa da bulamayacağına inanılmaktadır.

Falda uçan at arabası görülmesi kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına, çok büyük ve üzücü haberler alınacağına, başarılı adımlar atılacağına, uzun zamandan beri karşılık bulamayan duygulara yaşanacak güzel bir olayın ardından karşılık bulunacağına, bilgi sahibi olacağına, yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına delalettir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir