AnaSayfa / ağaç fal anlamları / Falda asma ağacını görmek

Falda asma ağacını görmek

Falda asma ağacını görmek kısa vadede yüklü miktarda kazanç getirecek çalışmalara girileceğine, çok büyük ve başarılı bir kariyer için kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine ve bu iş ile birlikte hayatının çok büyük bir hız kazancağına, sorunlarının ve sıkıntılarının yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, iş konusunda hevesin kursakta kalacağına, arkadaş ve dostlarının her zaman yanında olacağına, sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına işaret ettiği söylenir.

Falda asma ağacını gördüyseniz

  • Sizi tartışma ortamları içine sokmak isteyen kişiler olabilir.
  • Belli bir durumun bambaşka bir duruma dönüşme olasılığı var.

Falda asma ağacının yandığını görüldüyse yaşadığı parasal krizden kurtulacağına ve borçlarını ödeyeceğine, başarısına engel olacak kimseleri de bertaraf edeceğine, akrabalardan birinin ısrarı ile kurulacak bir dostluk sayesinde yeni fırsat kapılarının açılacağına, umutlarının söneceğine ve mutsuz olacağına tabir olunur.

Falda bahçede asma ağacı görüldüğünde atılan her adımın hayırlı günler ve hayırlı haberler getireceğine, yaşamına heyecan ve renk geleceğine, eşi ya da sevgilisi ile aşk hayatının kusursuz hale geleceğine, iş hayatında büyük bir atılım yaparak rakiplerinin önüne geçeceğine, kavgaların ve anlaşmazlıkların baş göstereceğine alamet ettiği söylenir.

Falda asma ağacı diktiğini görüldüğünde büyük bir kavgaya tutuşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa zaman içinde kurtulup güzel çalışmalar ortaya koyacağına, çok sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine, uyumsuz bir kişi ile kurulan bir ortaklık yüzünden gereksiz bir stres altına girileceğine ve üzüntü durulacağına, binbir zahmetle dikilen fidanların meyve vereceğine, sıkıntıların bitip ferahlığa çıkılacağına alamet etmektedir.

Falda asma ağacının kesildiğini görmek kazandıklarının tadını çıkaracağına, aile bireyleri ile tartışma yaşayacağına, verilen emeğin katbekat karşılığının alınacağına, kendisini bu doğrultuda eğiteceğine, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine alamet eder.

Falda büyük asma ağacı görüldüğünde burnundan sineğin çıkması ise evlat sahibi olacağına, çok büyük bir üzüntü duyacağına, yanlış düşüncelere saplanıp kalınacağına, rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine, zarar edilen işlerin düzeleceğine, rakiplerin kazanılacak başarılar sayesinde yenilgiye uğratılacağına yorumlanır.

Falda asma ağacın büyüdüğünü görüldüğünde iç sıkıntınızın azalacağına, yakın bir zamanda çok büyük pişmanlıklar yaşayacağına, çıkılacak bir yolculuğun çok tatsız bir olayla sona ereceğine alamet eder.

Falda yeşil asma ağacı görüldüyse alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine, uğranılan zararın telafi edileceğine ve çok büyük bir atılım yaparak sosyal hayatında çok mutlu olacağına, ortaya bazı küçük sorunların çıkacağına, huzursuzlukla dolu günler geçirileceğine yorumlanmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir