AnaSayfa / askı fal anlamları / Falda askı görmek

Falda askı görmek

Falda askı görmek oldukça kazançlı işler yapacağına, heyecanlanmasına vesile olacak olaylar yaşayacağına, daha sonra yaşanan sorunun kökenine inileceğine, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine, çevresindeki kişilerin de katkıları ile sorunlarını çok zarar etmeden ortadan kaldıracağına ve rahat edeceğine alamettir.

Falda askı gördüyseniz

  • Harcamalarınız artmaya devam edebilir veya bazı bedeller ödenmesi gerekebilir.
  • Kafanızda çeşitli fikirleriniz, hayalleriniz veya beklentiler olabilir.

Falda askıda et görülmesi aksi halde çok daha kötü bir durumla karşılaşacağına, ona dertlerini unutturacak güzel gelişmelerle karşılaşacağına, aile bireylerinden biri ile ilgili üzücü bir haber alacağına, elinde bulunan imkânları boşa harcayacağına işaret ettiği söylenir.

Falda demir askı görüldüğünde sıkıntı veren bir tanıdığından veya arkadaşından uzaklaşacağına, değer verilen kişiler ile mutlu bir şekilde yaşanacağına, aile hayatında üzücü ve can sıkıcı şeyler yaşayacağına, gülmekten asla vazgeçmeyeceğine, elinin darlık görmeyeceğine, alim ve bilge insan olacağına işarettir.

Falda dolap askısı görüldüyse hileli işler yapmakta geri kalmayacağına, mesleki hayatındaki başarılarının artacağına, aldığı sorumlulukların fazla geleceğine, yaptığı iş ile başarılı olacağına ve hayatını garanti altına alacağına alamet eder.

Falda askıda mont görüldüğünde iş arkadaşlarından biri ile ağız dalaşına girileceğine, huzurunun ve keyfinin yerinde olacağına, eline geçen fırsatların kısa zaman içinde faydalarını göstereceğine, yaşanan son durumlardan ötürü çok zarar edileceğine işaret eder.

Falda askıda abiye görmek hem de turistik açıdan keyif dolu günler geçireceğine, bazen en yakınındaki kişiden bile şüphe duymasına sebep olacağına, çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine ve kazanılacak başarılar sayesinde herkes tarafından parmakla gösterilecek bir kişi olunacağına, düşmanlarınızdan herhangi birinin kötü haberini alacağınıza alamet ettiği söylenir.

Falda askıda giysi görüldüğünde deyim yerindeyse elinin döneceğine, maddi anlamda zarar edeceğine, yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına, uzun zaman önce askıya alınmış olan bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine ve mutlu olunacağına, kendisini çok rahatsız hissedeceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda kapı askısı görmek her daim Allah yolunda yürüyeceğine, birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına, aile hayatı içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda askıda kazak görmek insanlarla bir araya geleceğine, yaşanan bir hastalık varsa eğer kısa zamanda iyileşeceğine, şansının ve kısmetlerinin bol olacağına, her nimetin lezzetine varacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve üzüntü duyduğu olayları kısa bir zaman içinde çözeceğine tabir olunur.

Falda askıda pantolon görüldüğünde maddi ve manevi olarak çok zor bir duruma düşüleceğine, önemli hastalıkları ya da içinden çıkılmayacak sorunları olmayacağına, kişinin planlarının istediği yönde ilerleyeceğine tabir olunur.

Falda pantolon askısı görülmesi başarılı atılımlar ve girişimler yapacağına, çok mutlu bir hayata sahip olacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine, eski bir davanın tekrar açılacağına, atılan her adımda daha büyük sıkıntılar çekileceğine tabir olunur.

Falda askıda gelinlik görüldüğünde çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçirileceğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine, kişinin maddi anlamda gücünü kaybederken bu durumun aynı zamanda iç dünyasından da pek çok şey alıp götüreceğine ve mutsuz olmasına neden olacağına delalet ettiği söylenir.

Falda askıda külot görüldüğünde maddi ve manevi olarak büyük zarar göreceğine ve çevresindeki insanların da zarar görmesine sebep olacağına, istenmeyen olayların yaşanacağına, işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine, karşısına büyük ve eşsiz kapılar açılacağına, iş hayatında çok güzel işler yapacağına, yeni ev eşyaları alınacağına delalettir.

Falda çamaşır askısı görüldüyse gözünü bürüyecek olan dünya malı nedeni ile yanlış yollara gireceğine, elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına, garanti olacak makama oturacağına, bolluk içine olacağına inanılır.

Falda askıda ceket görülmesi bolluk ve bereket yakalayacağına, kazancının kısa süre içinde yarı yarıya düşeceğine, makam sahibi olacağına, okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına, başarıların çok kısa bir sürede fal kapatanın kapısını çalacağına alamettir.

Falda askıda çamaşır görüldüğünde hayat içerisinde en zor anlarda bir çıkış yolu bulacağına, bir sebeple uzak durması gerektiğine ve kendisini kötü olayların içinde huzursuz bir şekilde bulabileceğine, çalışkanlığı ve dürüstlüğü ile herkesi hayran bırakacağına, sevdiği kişiler ile büyük mutluluklar yaşayacağına yorulmaktadır.

Falda askıda çok elbise görmek üzüntülerin ve sıkıntıların yakında biteceğine, bir sebeple bazı zararlara uğranacağına, ancak kendisine bu komployu kişileri bulup hâkim karşısına çıkaracağına, işlerin düzene gireceğine, fal kapatanın şanssızlık yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda gömlek askısı görüldüyse iyilik görüleceğine ve yeni dostluklar kurulacağına, ailesi içinde büyük tartışmalar ve fikir ayrılıklarının olacağına, şerefli bir hayat süreceğine, kişi ile daha iyi ilişkiler içerisine girileceğine, çok büyük hastalıklar ve üzüntüler yaşasa bile çok dirayetli olduğu için herhangi bir sorun ile karşılaşmayıp sağlıklı bir hayat süreceğine inanılmaktadır.

Falda askıda beyaz gelinlik görüldüğünde geleceğe dair planlar yapacağına, büyük sorunlar ile boğuştuğu bir dönemde kendisini çok üzecek bir olayla karşılaşacağına, maddi ve manevi açıdan çok büyük zararlara uğranacağına, hastalıklarının ilacını alacağına bu sayede hem ruhen hem de bedenen iyileşeceğine yorumlanmaktadır.

Falda kırmızı askı görüldüyse büyük bir başarıya ulaşılacağına, ortaya çıkan sorunların üstesinden geleceğine, hayatının kolaylaşacağına ve yüzünün güleceğine, ekonomik olarak darlığa düşeceğine, çok yüksek mevkilerde bulunacağına rivayet etmektedir.

Falda kıyafet askısı görmek yaşanacak kötü bir olayın sonrasında kişi için hayırlara vesile olacağına, gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine, bazen işsiz ve aşsız kalacağına, sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, bugüne kadar eline geçen en büyük fırsatı yakalayarak mutlu olacağına, çarelere ve çözümlere ulaşılamayacağına rivayet etmektedir.

Falda askılı atlet görmek zor ve çok sıkıntılı durumlar yaşayacağına, hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine, maddi ve manevi olarak büyük zarar göreceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda askıda yelek görüldüğünde çok rahat edilecek bir işe girileceğine, geçim derdinin de ortadan kalkacağına, insan içine çıkmak istemeyeceğine, ömrü boyunca mutlu olacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda askıda etek görmek falı kapatan kişinin uzun zamandır ağlayan gözlerinin artık güleceğine ve çekilen hastalıklardan Allah’ın izniyle kurtulacağına, burnundan sineğin çıkması ise evlat sahibi olacağına, ruh sağlığının bozulacağına, hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine, dileklerinin ve isteklerinin yerine geleceğine, gözünden sevinç gözyaşlarının akacağına işarettir.

Falda tahta askı görülmesi vereceği çok büyük hatalı kararlar yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, yaşanan bütün sorunların biteceğine, dedikoduyu çıkaran kişiler ile tüm irtibatını keseceğine ve bu kişiler ile uğraşmayıp bütün ilgisini işine vererek çok büyük başarılar kazanacağına, atacağı bazı adımlar sayesinde çok sevineceği haberler alacağına delalet etmektedir.

Falda askıda asılı gelinlik görüldüyse uzun zamandan beri yaşanan üzücü olayların mutlu sona bağlanacağına, tüm yaşamını inancı doğrultusunda şekillendireceğine, ağız tadını ve keyfini yitireceğine, kendisi ve ailesi için her türlü sorumluluğu çekinmeden rahat bir şekilde alacağına, eğlenceli ve güzel günlere kavuşacağına rivayet etmektedir.

Falda siyah askı görüldüğünde sorunlarının azalmayarak her geçen gün daha fazla çoğalacağına, idealist kimse olacağına, moralinin bozulacağına bu nedenle de sağlığının da elden gitmesine neden olacak kötü olayların meydana geleceğine delalet etmektedir.

Falda duvarda askı görüldüyse sevdiği kişilerin vereceği destek ve anne babasının duaları sayesinde çok hayırlı işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup ferahlığa çıkacağına, hayırlı kişiler ile çok güzel bir ortaklık kurulacağına, işlerinin hep yolunda gideceğine ve verimli olacağına, iç huzurunun yerinde olacağına, başarısının ve mutluluğunun bir gün değil bir ömür süreceğine, plan ve projelerinin kendisi için hayır getireceğine inanılır.

Falda askıda kıyafet görülmesi işlerini daha iyi duruma getirmek için bu kişilerden destek isteyeceğine, ortaklıkların ve yapılan anlaşmaların tek taraflı olarak feshedileceğine, rızkın günden güne genişleyeceğine, sağlıkla ilgili bazı sorunların baş göstereceğine, çok büyük miktarda para elde edeceğine, ekmeğinin çoğalacağına ve bu sayede kafasının rahat edeceğine işaret etmektedir.

Falda kırık askı görüldüyse sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına, muradın yerine geleceğine, eşler arasında maddi sebeplerden ötürü yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına delalettir.

Falda sütyen askısı görmek fal kapatanın kendi fikrini savunurken herkesin kalbini kıracak konuşmalar yapacağına, sorunların çözümü için başka yolları ve çözümleri de inceleyeceğine, küçük bir sorunun daha fazla büyümeden sona erdirileceğine, kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğine, adeta sinirden küplere bineceğine ve çok büyük bir sıkıntı yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Falda gelinliği askıda görülmesi engellerin ortadan kalkacağına, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına, çok üzüntülü zamanlar geçireceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine, mutluluk ve heyecandan da yerinde duramaz hale geleceğine işaret ettiği söylenir.

Falda havlu askısı görüldüğünde sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, ne denli büyük olursa olsun kötü şansın uzaklaştırılacağına, huzurlu günlerin yakında olduğuna ve huzursuzlukların tatlıya bağlanacağına rivayet eder.

Falda askıda takım elbise görmek mesleğindeki statüsünün de artacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede yakın bir zamanda kurtulacağına, cesaretini toplayarak kendini üzen ve korkutan şeylerin üzerine gideceğine yorulur.

Falda askıda hırka görülmesi ancak zamanında kimseyi dinlemediği için zor günlerinde de yanında hiç kimseyi bulamayacağına, uğursuzlukların kol gezeceğine ve başarısızlıklar nedeni ile hayal kırıklıkları yaşanacağına, haklı olunan bir olayda haksız duruma düşüleceğine, kafasında yer etmiş yerleri ve kişileri yeniden bulacağına inanılır.

Falda eski askı görüldüğünde en çetin zorlukların aşılacağına, beklentilerinin de yerine gelmeyeceğine, ettiği duaların ve dileklerin kabul olacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda askıda elbise görmek bir sebeple ürünü satan kişi ile mahkemelik olunacağına, çok büyük zorluklar ve sıkıntılar çekse bile bu kişi düzelene ve yatağından kalkana kadar bu kişiye yardım etmeye devam edeceğine, işle ilgili olarak bir zarar yaşanacağına, sağlık sorunun kalmayacağına, aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına yorulmaktadır.

Falda boş askı görüldüyse kısa sürede büyük aşama kaydedeceğine, kişinin uğrayacağı maddi kayıpların düşmanlarını sevindireceğine, kendisini kötü hissetmesine neden olan sorunların ortadan kalkacağına yorumlanmaktadır.

Falda etek askısı görmek çalışmaların çok büyük bir sorunun kapısını açacağına, çok zor zamanlar geçirip büyük sıkıntılar çekeceğine ve bir daha kendisini toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına, büyük başarı kazandıracak ve bol para getirecek  bir çalışma içine girileceğine işaret eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.