AnaSayfa / arkadaş fal anlamları / Falda arkadaşla balık görmek

Falda arkadaşla balık görmek

Falda arkadaşla balık görmek huzur ve ferahlık içinde geçeceğine, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına, işlerinin baltalanacağına ve sıkıntılı günler geçireceğine, yaşayacağı güzel gelişmeler sayesinde mutlu olacağına, yaptığı çalışmaların beklenenden daha fazla kazanç getireceğine, zarar edilen işlerin düzeleceğine rivayet eder.

Falda arkadaşla balık gördüyseniz

  • Hangi konu olursa olsun sizi engelleyebilecek olan tek şey, maddi sıkıntılar ya da yapacağınız hesapsız harcamalardır.
  • Sözünüzü geri almak yerine, gülüp geçmenizde fayda var.

Falda arkadaşının balık pişirdiğini görülmesi maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, hayatı baştan aşağı olumlu bir şekilde etkileyecek fırsatların elde edileceğine, hayatı boyunca geçim derdi nedir bilmeyeceğine alamet etmektedir.

Falda arkadaşının balık aldığını görüldüğünde iş dünyasında kaybedilen prestijin geri kazanılacağına, yapılacak olan bazı atılımların yakında sona ereceğine, kısmetlerinin de kapanacağına, başına gelen kötü olaylardan ötürü çok huzursuz olacağına, kişinin yaşça kendisinden küçük biri ile evlilik yapacağına işaret eder.

Falda arkadaşını balık tutarken görmek kendi işini kurmak için çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir rahatlama yaşayacağına, kendisine çok iyi baktığı için sağlığının günden güne daha iyi olacağına ve ferahlığa ereceğine, toplum bireylerinin birbiri ile barış içinde olacağına, zaman içinde istediği şeyleri gerçekleştirmek için çok büyük şeyler feda etmesi gerektiğine ve bulunduğu mevkiden bazı kişilerin yalanları yüzünden azledileceğine işaret etmektedir.

Falda arkadaşının balık yediğini görüldüyse sevdiklerinin hayatlarındaki olumlu gelişmelere tanıklık edileceğine, çok daha kazanç getiren ve daha büyük başarılar kazandıran işler yapacağına, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, işlerin yeni kapılar açacağına, hayırlı insanlar ile tanışılacağına ve engel olan insanlara rağmen mutlu bir hayat sürüleceğine yorumlanır.

Falda arkadaşını balık yerken görüldüğünde hem kendisi hem aile bireyleri için büyük bir başarı elde edeceğine, hayırlı kişiler ile çok güzel bir ortaklık kurulacağına, çevresi tarafından güvenilen biri olarak anılacağına, elinde avucunda ne varsa hepsini satmak zorunda kalacağına ve çevresindeki kişiler tarafından desteklenmeyeceğine, ondan hem fikir ve tecrübe anlamında hem de sahip olduğu maddi imkânlar anlamında faydalanacağına ve hayır göreceğine yorumlanmaktadır.

Falda arkadaşının balık sattığını görüldüğünde toplum içinde kendine saygıdeğer bir yer sağlamak, sevip saydığı bir birey olunacağına, güzel ve refah bir geleceğe kavuşacağına ve problemsiz geçim süreceğine, heyecan yaratacak olaylar yaşanacağına, ekonomik durumunun düzeleceğine inanılmaktadır.

Falda yakın arkadaşının balık tuttuğunu görüldüğünde böylece içinde bulunduğu sıkıntılardan ve sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, kişinin gönlünden geçenlerin bir bir çıkacağına, büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine yorumlanır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir