AnaSayfa / arkadaş fal anlamları / Falda arkadaşını okulda görmek

Falda arkadaşını okulda görmek

Falda arkadaşını okulda görmek sağlık sorunlarının geçici olacağına, neredeyse göz göre göre çok büyük bir sorunlara yelken açılacağına ve para konusunda çok zor ve sonu karanlık yollara girileceğine, sevdiği kişiler ile hayatında unutamayacağı şeyler yaşayacağına, işlerin büyük kazanç getireceğine, kişinin ailesine karşı haksız bir tutum içinde olması yüzünden anne babası ile de arasının açılacağına, umutlarının çoğalacağına ve herşeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine yorumlanmaktadır.

Falda arkadaşını okulda gördüyseniz

  • Kafanızda maddi gelir artışı sağlayacak fikirleriniz olabilir.
  • Üzerinizdeki tembelliği atabilmeniz oldukça zordur.

Falda arkadaşının okula gittiğini görüldüğünde anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine, yaşanan bir ilişkinin ayrılıkla biteceğine, duymadığı sözleri duyacağına ve hiç şahit olmadığı bazı gerçeklere tanıklık edeceğine, hayırlı bir şekilde başlamış olan bir işin kötü bir şekilde süreceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda arkadaşının okulu bıraktığını görüldüğünde akraba çevresindeki sorunların giderileceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, yeni kısmetlere nail olacağına, daima önüne bakacağına, kısa süre sonra çökmesine ve belki de bedeninin dayanamayarak iflas etmesine neden olacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda arkadaşlarla okulda olduğunu görüldüyse ahlaklı bir şekilde yetişmesini sağlayıp ileride evladının büyük bir insan olmasını sağlayacağına, sağlık sorunun kalmayacağına, arkasından konuşup duran ve kendisi hakkında dedikodu yapan biri olduğuna delalet ettiğine inanılır.

Falda arkadaşının okuldan atıldığını görüldüğünde vefasızlık ve nankörlük göreceğine, maddi olarak çok rahat edeceğine, alınacak sevinçli haberlerle mutluluk dolu günler yaşanacağına alamet eder.

Falda eski arkadaşını okulda görüldüyse hayatının bundan sonraki kısmının ferah şekilde süreceğine, kişinin alım gücünün yükseleceğine, rahata ve kolaylığa kavuşacağına, hayli sağlam başarılara imza atacağına delalet etmektedir.

Falda arkadaşının okul değiştirdiğini görüldüğünde büyük üzüntü verecek bir haber alınacağına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, sağlık sorunları yaşanacağına işaret eder.

Falda arkadaşının okul kazandığını görülmesi hane içinde tartışmaların başgöstereceğine, duyduğu hiçbir şeye inanmayacağına, gelirinin sürekli olacağına, yüzünün güleceğine ve tabiri caizse gözlerinin parıldayacağına alamettir.

Falda arkadaşının okuldan ayrıldığını görmek büyük bir istek ve sevinçle girdiği işten büyük bir zarara uğrayarak çıkacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, sevdikleri ile beraber daha güzel bir hayat için planlar yapacağına, girdiği bütün işlerde çok başarılı olacağına sıkıntılarından ve sorunlarından kendisini kurtaracağına yorumlanmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir