AnaSayfa / arka fal anlamları / Falda arka diş görmek

Falda arka diş görmek

Falda arka diş görmek omuzlarındaki ağırlıktan kurtulmanın yollarını bulacağına, bir sebeple çok zarar edeceğine, farklı hobiler ve alışkanlıklar gelişeceğine, hayatı boyunca pişmanlık duyacağına, uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, büyük bir sorun oluşacağına rivayet etmektedir.

Falda arka diş gördüyseniz

  • İlerlediğiniz yönün farkındasınız.
  • Duygusal yanınızın ağır basması kararsızlıkları, dalgınlıkları, isteksizlikleri veya yanılma, yanlış kararlar alma riskini arttırabilir.

Falda arka dişin kırıldığını görülmesi Allah’ın izni ile çok rahat edileceğine, çok büyük aksilikler ile karşılaşacağına ve epey bir süre sıkıntı çekeceğine, mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda arka dişlerinin dökülmesi görüldüyse kutlama yaparak sevincini diğer insanlarla da paylaşmak isteyeceğine, bir sebeple iş hayatını çok kötü etkileyecek ve yüklü miktarda zarara yol açacak bir sorun yaşanacağına, işlerinin yolunda gideceğine, bazı iş birlikleri yapacağına inanılmaktadır.

Falda çocuğunun arka dişinin çıktığını görüldüyse maddi açıdan zarar verecek ve sonrasında insanlar arasındaki saygınlığı zedeleyecek bir sorun yaşanacağına, fırsatların istenmeden harcanacağına, ister istemez kendisini çok derin ve büyük üzüntülere sokacak ve yalnız başına kalmasına sebep olacak bazı olaylar yaşayacağına yorulmaktadır.

Falda arka dişinin sallandığını görüldüyse kendi başına sorunların üstesinden gelmeye çalışacağına, gelecek olan paranın ise işleri yürütmek için kullanılacağına ve bu yüzden çok sıkıntı çekileceğine, eline geçen fırsatların yarar sağlamayacağına, dostlarından aldığı destek ve sevilen biri olmasıyla da keyfinin son derece yerinde olacağına rivayet eder.

Falda alt arka diş görüldüğünde kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına ve bu durumun uzun süre böyle devam edeceğine, dostların kişiye verdiği öğütlerin kulak ardı edilmesinden ötürü istenilen hedeflere ulaşmakta zorluk çekileceğine, elini attığı her işten muvaffak olacağına ve kafasına koyduğu her amacı gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Falda arka dişinin çürüdüğünü görülmesi iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına çok üzüleceğine, yaptığı çalışmalar ile beklediği başarıları alamayacağına, geçim derdi olmadan ve giderek daha da zenginleşen hayatından büyük bir memnuniyet duyacağına, eskiden beri aklınızda olan ve yapmak istediğiniz şeyler için daha fazla emek vermeye başlayacağınıza inanılır.

Falda bebeğin arka dişinin çıktığını görülmesi kişinin moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, karar vermekte gecikirse belki de hayatı boyunca kendisini hiç affetmeyeceği durumlara düşeceğine ve çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iş arayan bir kişiye iş imkanı sağlanacağına işarettir.

Falda arka dişinin çekildiğini görüldüyse kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına, uzun bir süre boyunca bu olayın etkilerinin süreceğine, çok alıngan olacağı bir dönemin yaklaştığına, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına, çok rahat ve huzurlu bir hayat yaşanacağına tabir olunur.

Falda arka dişin düşmesini görmek ailesinin bu konuda kendisine destek vermeyeceğine ancak yine de doğru bildiğini yapacağına, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına, çok büyük bir sevinç duyulacağına, zaman zaman öfkesine hakim olamayarak kırıcı sözler sarf edeceğine, ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine, kendisini üzen ve yoran birçok olayı ortadan kaldıracağına rivayet eder.

Falda arka dişin çıktığını görülmesi işi ne olursa olsun severek çalışacağına ve uzun bir zaman sonra o güne kadar gösterdiği tüm emeklerin karşılığını en iyi şekilde alarak mükâfatını göreceğine, para sıkıntısına düşmeyeceğine, kazancın günden güne daha da arttırılacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve sancılı günler yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.