AnaSayfa / araba fal anlamları / Falda araba lastik görmek

Falda araba lastik görmek

Falda araba lastik görmek akıllı ve doğru işler yapması sayesinde rızkının her geçen gün artacağına, siyasi bir nedenle girilen bir hapishane ise de bazı kimselerden kötülüğe maruz kalınacağına, kendisini üzen ve kıran şeyleri hayatından çıkaracağına, ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına, bir sırrının bu kişi tarafından düşmanlarına iletileceğine, çok büyük üzüntülerin yaşanmasına sebep olacağına alamet etmektedir.

Falda araba lastik gördüyseniz

  • Bir yanlış bir ilişkinize zarar verebilir veya stres yaratabilir.
  • Planlarda ani değişiklikler yapılması veya beklenmedik şekilde değişen planlara uyum sağlamak gerekebilir.

Falda araba lastiğinin yandığını görmek geçim derdinden kurtulacağına, borçlarından ve hastalıklarından kurtulacağına, işlerin daha önce hiç olmadığı kadar iyi bir hal alacağına, harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına, rahatsızlık çekilen bir konu hakkında çok doğru bir karar verileceğine, büyük kazançlar elde edileceğine ve hayal edilen şeylere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda araba lastiği inik görüldüyse maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılara uğrayacağına, işlerinin her geçen gün düzeleceğine ve sorunlarının çok çabuk bir şekilde çözüme kavuşacağına, kendi hataları ile yüzleşeceğine, işlerin kötü gidişatına dur denileceğine rivayet eder.

Falda araba lastiği patlaması görmek kişinin işlerini büyütüp geliştireceğine ve devlet nazarında da hatırı sayılır işler yapacağına, yaşanan tartışmaların sona ereceğine, imkanlarını zorlayarak hedeflerini büyüteceğine ve ideallerine sımsıkı sarılacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına delalet eder.

Falda araba lastiğinin kesildiğini görüldüğünde sevdiği kişilerden birisi için maddi bir yükün altına gireceğine, uzun bir zamandan beri devam eden ve evlilikle noktalanacağı düşünülen bir birlikteliğin sona ereceğine, kurulu düzenin yıkılacağına, bir süre sorun yaşasa da daha sonra çok daha iyi bir şekilde ilerleme kaydedeceğine yorulur.

Falda araba lastiğinin indiğini görmek verilen kararların geri çekileceğine, dost sandıklarından değil de öylesine arkadaşlık ettiği bir kişiden destek göreceğine, mutlu bir yuvaya sahip olacağına yorulur.

Falda beyaz araba lastiği görüldüyse endişe edilen durumların alınacak destek ve yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına ve güzel günlerin en sonunda geleceğine, hem de işinde söz sahibi olacağına, attığı her adımda çok zarar edeceğine, uzun zamandan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin zararlı bir şekilde biteceğine delalettir.

Falda arabanın lastiğinin eskidiğini görmek zahmet ve borç bilmeden yaşayacağına, yeni mekânlara gireceğine, tuttuğunu koparacak kadar çalışkan ve hırslı olacağına, onunla mücadele etmekten çekinmeyeceğine fakat rakibinin kendisinden güçlü olması nedeni ile zorlanacağına, adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine ve sorunlar için en doğru çözümleri bulacağına, aile hayatı ile ilgili sevinçli ve hayırlı haberler geleceğine delalet ettiği söylenir.

Falda yırtık araba lastiği görülmesi hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok büyük bir sıkıntı çekmeden kavuşacağına, istenmeyen bir işte çalışmak zorunda kalınacağına, zorlu bir işe girdiği ortağı ile beraber büyük rahat ereceğine, kendini onlara karşı savunmakta zorlanacağına, yapılan işlerin büyük zararlara uğranacağına inanılır.

Falda araba lastiğinin yarıldığını görülmesi hayatının ve işlerinin alabora olacağına, bir sebeple kişinin çok büyük bir öz güven kaybı yaşayacağına, yeni heyecanlar ve yeni gönül ilişkileri yaşayacağına rivayet eder.

Falda araba lastiğinin parçalandığını görülmesi oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine, yetkili bir göreve atanacağına, ortaklar arasındaki anlaşmazlıkların son bulup dostluğun daha güçleneceğine ve atılacak her adımda daha iyi işler yapılacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda patlamış araba lastiği görüldüğünde kardeşlerin arasına para ile ilgili bir sıkıntı gireceğine, her gün daha fazla dolacağına, kazancın ortaya konacak olan projeler sayesinde artacağına, huzurlu ve güzel bir hayat yaşayacağına inanılır.

Falda siyah araba lastiği görmek çok büyük işlere girişip hepsinden alnının akı ile çıkacağına ve bütün işlerin çok büyük başarılar ve çok büyük paralar getireceğine, önemli kararlar alınacağına, kazancın helal şekilde artırılacağına alamettir.

Falda patlak araba lastiği görüldüyse sakin ve huzurlu günler yaşayacağına, hayır getirecek işlerle uğraşılacağına, çok büyük problemler ile karşılaşılacağına delalet eder.

Falda kabak araba lastiği görüldüğünde kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına, büyük bir zenginliğe kavuşacağına, hem de kişinin bu süreçte psikolojik olarak zayıflayacağına ve düşmanların bu durumdan yararlanmak için atağa geçeceğine alamet etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.