AnaSayfa / anne fal anlamları / Falda anne tabutu görmek

Falda anne tabutu görmek

Falda anne tabutu görmek sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, büyük başarılar kazanılacağına, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, kişinin güzel günlerinin geride kalacağına, yeni işlerin geleceğine, maddi ve manevi açıdan çok büyük zararlara uğranacağına delalet eder.

Falda anne tabutu gördüyseniz

  • Her zamankinden daha fazla kendinizi eğlenceye yakın hissediyorsunuz, lüks düşkünlüğü yüzünden savurganlık yapabilirsiniz.
  • Aşk hayatınız yaşam tarzınızda olumlu değişikliklere sebep olabilir.

Falda annesini tabutun içinde görmek sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde atlatacağına, iş arayanlar için pek çok teklifin arka arkaya geleceğine, yapılan bazı işlerin sıkıntılı bir duruma gireceğine, her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine, işini tutkuyla yapan fal kapatanın el üstünde tutulan biri olacağına, hayırlı gelişmelerin yaşanacağına alamettir.

Falda ölmüş anneyi tabutta görülmesi ilaç kullanmak ve sık sık hastaneye gitmek zorunda olacağına, hayırlı yollar keşfedeceğine ve kişinin kendisine bolluğu nasip edecek girişimlerde bulunacağına, yakın zaman içinde üzüntü duyulacak bazı olaylar yaşanacağına, bilgili ve görgülü kişilerle ahbaplık kuracağına, gayrimenkul işine girip zengin olacağına, çok zor bir duruma düşeceği bir olayla karşılaşacağına delalettir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir