AnaSayfa / Falda ambalaj görmek

Falda ambalaj görmek

Falda ambalaj görmek hedeflerine yürürken kendisinden emin şekilde hareket edeceğine, bir sebeple çok büyük ve çok güzel çalışmalar yapmak amacıyla kendisini kısa bir süre için diğer insanlardan ayırıp daha rahat bir şekilde kendi işlerine bakacağına, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her işi alnının akı ile yerine getireceğine, üstesinden gelemeyeceği zorluklar vermeyeceğine, rahatsızlık yaratan bir durumun bir ortadan kaldırılacağına, herkes tarafından konuşulan biri olunacağına işaret ettiği söylenir.

Falda ambalaj gördüyseniz

  • Her şeyi başarabilecek güçtesiniz.
  • Yapılması gereken bazı işler ya da atılması gereken adımlar konusunda fikirleriniz varsa, paylaşmalısınız.

Falda ambalajlı süt görüldüğünde böylece istediği kadar kazanca ve mala sahip olacağına, rahatsızlık yaratan kişilerin geçmişte bırakılacağına, fal kapatanın sırtının asla yere gelmeyeceğine, fal sahibinden öğrendiklerini ona karşı koz olarak kullanacağına, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine yorumlanır.

Falda ambalaj lastiği görüldüğünde akıllıca adımlar atılması sayesinde çok kötü giden çalışmaların düzene gireceğine, iş hayatında rahat edileceğine, canın ve malının da her zaman güvende olacağına inanılmaktadır.

Falda ambalajlı ekmek görülmesi atılan her adımda daha büyük başarılar kazanılacağına, büyük maddi zararlara uğrayacağına, çaresiz durumlara düşeceğine, elinden gelen herşeyi yapacağına, yaşanan kötü olayların çok yakın bir zaman içinde düzeleceğine rivayet eder.

Falda ambalajlı şeker görülmesi daha sakin ve daha anlayışlı biri olacağına, maddi ve manevi olarak zor zamanlar geçireceğine, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına rivayet etmektedir.

Falda ambalajlı çikolata görülmesi iş ve alışverişinde durgunluk olacağına, sorunların kısa sürede çözüme kavuşacağına, rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir