AnaSayfa / alt fal anlamları / Falda altız bebek görmek

Falda altız bebek görmek

Falda altız bebek görmek yaptığı fedakârlık kadar onlardan da fedakârlık göreceğine, devlet kapısında uzun zamandır çözülemeyen bir işinizin çözüleceğine, bir sebeple çok üzülüp büyük sıkıntılar çekeceğine, herkesin hayal ettiği ve imrendiği bir yaşam süreceğine, kişinin de üzgün ve mutsuz olacağına, akıllı ve doğru işler yapması sayesinde rızkının her geçen gün artacağına işaret ettiği söylenir.

Falda altız bebek gördüyseniz

  • Eğitim başlıklı konular ön plana çıkabilir.
  • Bir süre için olaylara müdahale etmemenizde fayda var.

Falda altız bebek doğurduğunu görülmesi aile bireyleri arasında tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, geçmişten gelen arkadaşlıkların taçlanacağına, başarısız ve mutsuz olacağına alamet ettiği söylenir.

Falda toprak altında bebek görüldüyse kötü giden işlerin düzeleceğine, yakın bir zamanda sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, hataların telafi edileceğine ve yakın bir akrabaya iş konusunda destek olunacağına, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine işaret eder.

Falda su altında bebek görmek bir sebeple hem çok şaşıracağına, uzun bir müddet sıkıntı yaşanacağına, çaresiz hallere gelinerek kötü günlerle mücadele etmek zorunda kalınacağına ve umutların da yitirileceğine, geçim derdi çekeceğine ve maddi anlamda ciddi bir güç kaybı yaşayacağına alamet eder.

Falda altız bebeğinin olduğunu görmek kendisine uzak bir akrabasından miras kalacağına, eşi ve çocukları ile büyük bir huzur içinde yaşayacağına, hayırlı günler yaşayacağına alamet etmektedir.

Falda denizin altında bebek görüldüğünde kendisini aşan sorunlarla karşılaşacağına, işini layığı ile yerine getireceğine, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına yorulmaktadır.

Falda yatağın altında bebek görüldüyse yaralarına da merhem olacağına, büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, işindeki verimliliğinin artacağına, iş değişikliğine gidileceğine delalet eder.

Falda yağmur altında bebek görüldüyse yakın bir arkadaşın vesilesi ile bir işe girileceğine, ne kadar plan varsa gerçekleştirileceğine, elindeki parayı doğru yatırımlarla büyüteceğine, dinde ve ahlakta güzelleşip olgunlaşacağına, sıkıntılarından ve sorunların kurtulacağına yorulmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir