AnaSayfa / alt fal anlamları / Falda altını suda görmek

Falda altını suda görmek

Falda altını suda görmek onu yapmadığı şeylerden sorumlu tutacağına, ters giden olayların düzeltileceğine, işlerin çok yakın bir zaman içinde çözüme kavuşmasına yardım edeceğine, kısmetinin ve şansının kapanmasıyla birlikte işlerinin de düşeceğine, aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, çok iyi kazançlar elde edileceğine işaret etmektedir.

Falda altını suda gördüyseniz

  • Eviniz veya iş hayatınızla ilgili durumunuzu gözden geçirmelisiniz.
  • Belli bir plan ya da düzenlemede bazı ufak tefek değişiklikler yapılması gerekiyor.

Falda dağdan altından su aktığını görüldüğünde böylece rahatsızlığından kurtulacağına, zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, emeklerinin karşılığını alacağına, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine yorumlanmaktadır.

Falda köprü altında su görülmesi malın bereketinin artmasına, gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine ve çevresindekilerle tatsızlık yaşayacağına, moralinin bozulacağına ve sinirlerinin de adeta bir yay gibi gerileceğine, aile bireyleri arasında tartışmaların boy göstereceğine, yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına, ruhen ve dini açıdan çok zengin bir iman gücüne sahip olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda halı altında su görmek bir sebeple alınteri dökerek elde ettiği kazancı kaybedeceğine, dini bütün bir eşe sahip olacağına, zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına, Allah’ın kendisine her neyi hayal ederse onu yaşamayı nasip edeceğine, iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, bir sebeple yaşanacak en ufak bir tartışmanın bile çok büyük bir kavgaya dönüşeceğine işaret eder.

Falda toprak altında su görülmesi içinde bulunduğu sorunları çözeceğine ve çevresindeki insanlar tarafından el üstünde tutulacağına, ödemelerin kolaylıkla yapılacağına, iş ile ilgili problemlerden ötürü çok büyük zorluklar yaşayacağına yorumlanır.

Falda ayak altında su görüldüyse sorunların kısa bir sürede çözüm bulacağına, bir sebeple sıkıntılı bir duruma düşeceğine, yoksullara ve zorluk çekenlere el uzatacak olan fal kapatanın pek çok kimseden hayır duası alacağına, işlerinin bir daha bozulmamak üzere normale döneceğine rivayet etmektedir.

Falda kar altında su görülmesi çok büyük ve başarılı bir kariyer için kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine, onların bilgilerinden faydalanmak için savaşacağına, çaresizliklerine ve çözümsüzlüklerine çareler ve çözümler bulacağına delalet ettiği söylenir.

Falda yatak altında su görüldüyse kişinin hayatının bayram yeri gibi neşeli ve keyif içinde geçeceğine, alim ve bilge insan olacağına, aksiliklerin birbiri ardına yaşanacağına, sorunlara çözüm yaratacak biriyle iş ortaklığı kurulacağına rivayet eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir