AnaSayfa / altın fal anlamları / Falda altın görmek

Falda altın görmek

Falda altın görmek kişinin kazancının da beklentilerinin çok üstünde olacağına, kötü günler geçirileceğine ve kötülüklerle karşılaşılacağına, moralinin bozulacağına bu nedenle de sağlığının da elden gitmesine neden olacak kötü olayların meydana geleceğine, sorunların çabucak halledileceğine, daha rahat bir nefes alacağına, sağlık sorunlarının artacağına inanılmaktadır.

Falda altın gördüyseniz

  • Her şeye rağmen sizin, rekabet etmekte ısrarcı olmamanızda fayda var.
  • Yaşam tarzınızı değiştirmek, yaşam standartlarınızı yükseltmek veya daha konforlu bir hayata geçiş yapmak istiyorsanız gereken değişiklikleri yapmalısınız.

Falda altın tencere görüldüğünde eğer başarılı olursa çok büyük kazanç elde edeceğine, bir daha böylesine aciz durumlara düşmeyeceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına tabir olunur.

Falda altın aramak görülmesi hayal edilen şeylere kavuşulacağına, hayır getiremeyecek bazı kişilerle muhatap olunacağına, büyük bir şansın elden kaçırılacağına, rahatsızlık duyulan konuların tatlıya bağlanacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve çok güzel günler geçireceğine delalet etmektedir.

Falda altın tas görüldüyse nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine, yaşam biçimi ile de insanların övgüsünü kazanacağına, moralsiz ve tatsız günler geçireceğine, kardeşler ya da ortakla aranın açılacağına ve kötü zamanlar geçirileceğine, yıllar önce yaptığı yatırımların bugün beklenmedik şekilde değer kazanacağına yorulmaktadır.

Falda başka birinin elinde altın görülmesi iş hayatında herhangi bir zarar görmeden çok büyük ve başarılı işlere imza atacağına, şansının ve kısmetlerinin açılacağına, çok büyük menfaatler kazanacağına, kazandığı başarılar ve geldiği mevkiden ötürü kendisini çekemeyen insanlar tarafından üzücü olayların içine çekilmek isteneceğine ancak bu kişilerin oyunlarına gelmeyerek onlara çok büyük bir hayalkırıklığı yaşatacağına, elde bulunan fırsatların çok büyük bir sorun eşliğinde maddi ve manevi olarak sıkıntıya sebep olacağına işaret etmektedir.

Falda altın varaklı kapı görmek kendisine akıl hocalığı yapan birisi ile gireceği bir iş sayesinde maddi olanaklarının artacağına, işlerin bu sayede çok iyi bir hal alacağına, çok büyük ve başarılı bir kariyer için kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine, elini attığı her işten alnının akı ile çıkacağına, kişinin zenginliğini ihtiyacı olan kimseler ile de paylaşacağına inanılır.

Falda sevdiğin erkeğin parmağında altın yüzük görülmesi yapılan bir hatanın iş konusunda tecrübeli bir kişinin vereceği fikir sayesinde düzeltileceğine, tatil ya da dünya turuna çıkacağına, yeni insanlarla tanışıp yeni kararlar vereceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda eşinin kolunda altın bilezik görüldüyse bereketin ve verimin geleceğine, işyerinde ve hanede bolluk ve bereketin hâkim olacağına, bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına, hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atacağına inanılmaktadır.

Falda kendisine altın kolye takıldığını görülmesi huzurun bozulacağına ve sıkıntılarla baş etmekte zorluk çekileceğine, çok hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, kırgınlıkların geçeceğine ve mutlu olunacağına işaret etmektedir.

Falda altın takan görüldüğünde hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına, çok büyük bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, kendisine uygun bir kısmet bulup en kısa zaman içinde dünyaevine gireceğine ve çok mutlu olacağına inanılır.

Falda altın telefon görüldüğünde işlerin kötüye gittiği bir anda deyim yerindeyse sihirli bir sopa değmiş gibi düzeleceğine, sorunlarını kısa zaman içinde ortadan kaldıracağına, bir sebeple hem madden hem manen çok yıpranacağına, sıkıntıların çok iyi bir şekilde yönetilmesi sonucunda bitirileceğine, bunun da başarılarının kalıcı olmasına vesile olacağına, zarar getirecek alışkanlıklardan uzak durulacağına alamet eder.

Falda altın pantolon görmek maddi sıkıntılarının çözüleceğine, kıskanan kişiler tarafından çok kötü durumlara ve çeşitli sıkıntılara düşürüleceğine, birçok kişinin ekmek yiyeceği bir işe gireceğine, falı kapatan kişinin kendi işine sahip olacağına, bunların devlet kapılarından geçeceğine, onlara galip geleceğine inanılır.

Falda demir para ve altın görülmesi hayır ve iyilik dolu işler yaparak kendisini huzurlu hissedeceğine, kişinin yeniden eski saygınlığına ve itibarına kavuşacağına, duygularının karşılığını alamayacağına delalet etmektedir.

Falda ölmüş birinin üstünde altın görülmesi kendine çeki düzen vereceğine, uzak bir yerde oturan çok sevdiği bir kişiye kavuşacağına, ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine ve hayırlı kişiler ile iş yapılacağına, uzunca bir süre bu durumun etkisi altında kalacağına, kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine, çok büyük kazanç elde edileceğine inanılmaktadır.

Falda tılsımlı altın görmek potaya giren her top kişinin elde edeceği zaferlere ve iş alanındaki kariyerinin sürekli yükseleceğine, dertlerin ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, hayır ve bereketin artmasına yorumlanmaktadır.

Falda bozuk altın görülmesi kişinin gönül hoşluğuna kavuşacağına, kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine ve bir eve taşınacağına, evinde nimetin ve verimin çoğalacağına, huzurlu ve mutlu bir ortamda kendisini çok rahat bir hayat süreceğine, kısa süre içinde büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Falda altın üzüm görmek maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, işe giren herkesin kalkınacağına, maddi açıdan büyük bir ferahlama yaşanacağına, güllük gülistanlık bir hayata kavuşulacağına ve hayır getirecek bir kişinin haneye geleceğine delalettir.

Falda ölmüş birine altın verdiğini görmek yersiz tartışmalarla uğraşılan bir işin bırakılacağına, işlerin bir anda yoluna gireceğine, şanslı ve kısmetli bir döneme gireceğine, çok kazançlı ve hayırlı işlere gireceğine ve el attığı her işte kendisi için hayırlı olacak şeyler ile karşılaşacağına alamet eder.

Falda çok sayıda altın bilezik görüldüğünde kazancını katbekat arttıracağına, kariyerinde atılım yapacağına, aile hayatında huzuru yakalayacağına, bazıları için bir bebek sahibi olacağı müjdesini alacağına işaret eder.

Falda altın bilezik kolye yüzük görmek yolunu kaybeden bir kişiye yardım edileceğine, maddi ve manevi açıdan tam bir yıkım yaşanacağına, yapılan işlerde çok iyi mevkilere gelineceğine inanılmaktadır.

Falda birinin sana altın bilezik taktığını görülmesi bazı ortaklıklar gerçekleştireceğine, büyük bir umutsuzluk duyacağına, başarıya giden yolların önünde bazı engeller olacağına tabir olunur.

Falda altın merdiven görmek güzel günler için yaşayacağına, aile içindeki huzurunun ölene kadar aynı şekilde süreceğine, maddi durumun orta halli seyir izleyeceğine işaret etmektedir.

Falda ezik altın görüldüğünde bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına, yükünün azalacağına ve böylelikle içine düştüğü maddi sıkıntının da sonunun geleceğine, içinden çıkılamaz gibi görünen sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına delalet etmektedir.

Falda tanıdık birinin kolunda altın bilezik görüldüyse kişinin kafasının nihayet rahat edeceğine, işlerinde başarılı olacağına, çok kötü hissedileceğine, ardından dikkatli bir şekilde davranılacağına, kişinin mutsuz ve üzgün olacağına delalet eder.

Falda altın ve kalabalık görmek herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine, yakında güzel haberler alarak sevineceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük ve mutluluk dolu gelişmeler yaşayacağına, kafasındaki soru işaretlerinin çözüleceğine, ele geçen kazancın günden güne daha da artacağına, çok rahat ve hayırlı işlere gireceğine delalet ettiği söylenir.

Falda komşunun elinde altın bilezik görüldüyse hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine, onları korkutmaya yönelik davranışları ve kendinden emin halleriyle hayatını istediği şekilde yöneteceğine, kişinin başarıları nedeni ile ülke dışında da ünleneceğine, çok daha büyük kazanç sağlayacak bazı işlere girmek için sevdiği bazı şeylerden vazgeçeceğine ve kendisine uygun bir işe girerek rakiplerine fark atacağına, çok güzel ve hayırlı işlere girerek insanlara yardım edeceğine, problemlerinin bitmek bilmeyeceğine yorulmaktadır.

Falda erkek bebek ve altın görüldüğünde aile bireyleri arasındaki bağın gün geçtikçe kuvvetleneceğine, maddi ve manevi olarak kendisini yıpratacak olaylar ile karşılaşacağına, yönetici vasıflı bazı kişilerin dikkatini çekeceğine, maddi ve manevi açıdan çok iyi yerlere gelineceğine, birçok engelin aşılacağına işaret etmektedir.

Falda poşet içinde altın bilezik görüldüyse kurulu bir düzene kısa yoldan ulaşacağına, çok zor dönemleri rahat bir şekilde yöneteceğine, yarınlara olan inancını yitirmeyeceğine, yardıma muhtaç insanların yardım isteklerine cevap verileceğine ve çok hayır duaları alınacağına, hayırlı bir kazanç kapısı elde edileceğine, daha önce hiç tatmadığı mutluluklar tadacağına yorulur.

Falda kayıp altın görüldüyse rahatsızlık yaratan bir durumun aşılacağına, zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, böylece hayatının da düzene gireceğine rivayet eder.

Falda bir kadının altın taktığını görüldüğünde çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaratacağına, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine, kazancının ve zenginliğinin artacağına, uzun bir zamandan beri yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, yavaş yavaş kurtuluşa kavuşacağına, kendisine hem hayırlı kazanç hem de mutluluk getireceğine rivayet eder.

Falda hamile birinin elinde altın görmek bir sebeple zor bir döneme girileceğine, iş konusunda çok deneyimli bir kişi ile ortaklık kurulacağına, bir uzman kontrolünde spora başlanacağına inanılmaktadır.

Falda has altın görmek yaşamdan yana alınabilecek tüm tatları alacağına, de hayatı boyunca işsiz kalmayacağına, geleceğin güzel olacağına, huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına, yokluk çeken bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine, işlerinde büyük bir ferahlık yaşayacağına tabir olunur.

Falda gökyüzünde altın görüldüğünde yaptığı işten çıkarılacağına, art niyetli kişilere uyacağına, dünya nimetlerinden fazlası ile nasipleneceğine alamet ettiği söylenir.

Falda para ve altın bilezik görülmesi kişinin de bu durumu kendi lehine çevirmek için elinden geleni yapacağına, işlerinin daha düzgün bir hal alacağına, uğranan zararın en kısa zamanda telafi edileceğine, işlerinin yaver gideceğine, her arzunun kişiyi mutlu edecek şekilde gerçek olacağına yorumlanmaktadır.

Falda altın yuttuğunu görülmesi kazancının helal para olacağına, sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda ay yıldızlı altın kolye görmek huzurlu ve mutlu bir ortamda kendisini çok rahat bir hayat süreceğine, büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, birçok kişiye iş imkanı sağlanacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda altın yol görüldüyse iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına, sahip olduğu imkânlar ve fırsatlar sayesinde kendini hem şanslı hem de ayrıcalıklı hissedeceğine, işle ilgili olarak bir zarar yaşanacağına, bir araya geleceğine, falı kapatan kadınsa sıkıntılı bir döneme girileceğine tabir olunur.

Falda kolunda çok altın bilezik görüldüyse elinde bulunan üç kuruşun bu kişi tarafından çalınacağına, maddi anlamda rahatının daimi olacağına, düşmanından uzak olacağına, hayallerini ve isteklerini yerine getirmek için var gücü ile mücadele edeceğine işaret ettiği söylenir.

Falda ıslak altın görülmesi vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olacağına, kazandığı bu başarılar sayesinde hayallerini gerçekleştireceğine, çok büyük sorunlar ve sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler olacağına, aklına giren şeytana uyacağına alamet eder.

Falda erkek kolunda altın bilezik görmek insanlarla bir araya geleceğine, deyim yerindeyse elinin kolunun bağlanacağına, ailesinin rızkını sağlayamaz hale geleceğine, işinde uzmanlaşacağına ve böylece herkes tarafından takdir edileceğine, hayırsız ve gereksiz kişilerle muhatap olacağına, yaşamının planlarına uygun şekilde ilerlemeye başlayacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda altın dolu çuval görmek tüm malını ve parasını kaybetmenin eşiğine geleceğine, büyük bir hassasiyetle kurulmuş olan ilişkilerin açmaza gireceğine, ne denli büyük olursa olsun kötü şansın uzaklaştırılacağına, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin olacağına, konfor içinde yaşayacağına, karısı şile arasının çok iyi olacağına işarettir.

Falda altın alyans takan erkek görüldüyse başarılarının bir ömür süreceğine, yapmadığı şeylerden ve söylemediği sözlerden sorumlu tutulacağına, girdiği her işte daha büyük ve daha başarılı olacağına, hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine, kararlarına saygı duyulacağına delalet ettiği söylenir.

Falda altın meyve görüldüyse ilerlemiş yaşta olanlar için de kötü bir olayın yaşanacağına, işlerinde daha önce yaşanmış olan sorunların tekrar karşısına çıkması üzerine daha hızlı ve daha kolay bir şekilde çözeceğine, zor durumda olan kişilerin de gittikçe batacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda altın varaklı ev görüldüğünde uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine, dertlerin ve sıkıntıların son bulacağına, maddi ve manevi açıdan düze çıkılması sayesinde kazanılan özgüven sayesinde yeni projelere adım atılacağına yorumlanmaktadır.

Falda altın dağıtmak görülmesi el attığı her işte çok büyük başarı kazanacağına, maddi zarara gireceğine, çok uzun zamandan beri hayali kurulan şeyin bir türlü gerçekleştirilemeyeceğine, zamanla kişinin hayalini bile zorlayacak kadar güzel günler geleceğine yorumlanmaktadır.

Falda altın tektaş görülmesi hem neşeyi hem de keyfi tadacağına, dertlerin kısa zamanda biteceğine, hayatındaki pürüzleri düzelterek yepyeni bir yaşam sayfası açacağına, bazı kişilerle fikir alışverişinde bulunarak yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine inanılmaktadır.

Falda altın inek görüldüğünde kötü niyetli kişiler tarafından istenmeyen bir durumun ortasında bırakılacağına, kendisinden çıkarı olan ve maddi olarak kişiyi kullanmak isteyen biriyle tartışma yaşayacağına, deyim yerindeyse kişinin koltuklarının kabaracağına, başına tekin olmayan olayların geleceğine, rahatlık içinde yaşayacağına, neşesini ve ağız tadını kaybedeceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda çok altın görmek dertlerin bitip huzura erileceğine, sorunların ve tartışmaların sona ereceğine, yakın bir zaman içinde bir evlilik haberi alınacağına, hiç beklenmedik bir işten yüklü miktarda para geleceğine ve atılan her adımda bolluk ve bereket ile karşılaşılacağına, dünyanın çeşit çeşit lezzetlerinden ve keyiflerinden nasipleneceğine yorumlanmaktadır.

Falda her yerin altın olduğunu görmek evine huzurun ve bereketin geleceğine, ana baba duası alınması ile güzel bir işe ortak olunacağına, çok büyük sıkıntılar ile karşılaşsalar bile herhangi bir şekilde kötü bir duruma düşmeyeceğine, az da olsa kazanç elde edeceğine işaret etmektedir.

Falda eşinin boynunda altın kolye görülmesi işlerinde bir aksama yaşayacağına, her anlamda neredeyse dört dörtlük sayılacak bir kişi ile yollarının kesişeceğine, onlar sayesinde kurtuluş yollarını bulacağına, sergilediği başarılı işler sayesinde insanlardan takdir alacağına, üzüntü ve endişelerinin son bulacağına, mucize denilecek kadar önemli değişikliklerin yaşanmasına işaret ettiği söylenir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir