AnaSayfa / alın fal anlamları / Falda alnında yara görmek

Falda alnında yara görmek

Falda alnında yara görmek yapılacak olan işlerden çok kazanç geleceğine, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, hayırlı gelişmeler yaşanacağına, yeni kapılar açılacağına ve uzun sürecek bir birlikteliğe girileceğine, yaşanacak kötü olayların ardından kısa süreli bir hastalık yaşayacağına, işini kaybedeceğine ve ekmeğinden olacağına işaret ettiği söylenir.

Falda alnında yara gördüyseniz

  • Kendi kendinizi sabote edebilirsiniz.
  • Kontrol altına almak yerine diğerlerinin yaptıklarını incelemenizde fayda var.

Falda sevgilinin alnında yara görmek çok yüklü kazançlar elde edileceğine, yapmadığı şeylerden ve söylemediği sözlerden sorumlu tutulacağına, stres ve sinirden uzak durulacağına, evliliklerin bitme noktasına geleceğine ve büyük üzüntüler yaşanacağına, alınan borçların günü gününe ödeneceğine rivayet etmektedir.

Falda başkasının alnında yara görüldüyse kendi başına sorunlarını çözmeye çalışacağına, kişinin yaşça kendisinden küçük biri ile evlilik yapacağına, maddi olarak kendisini bir türlü toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına rivayet etmektedir.

Falda ölünün alnında yara görüldüğünde onun istediği yoldan gideceğine, alınan bir haber ile moralinin bozulacağına, büyük bir karamsarlığa kapılacağına, sevinçli haberler geleceğine, makbul olandan vazgeçmeyeceğine alamet eder.

Falda eşinin alnında yara görülmesi kişinin hayırlı yollara gireceğine, daha sonra da bunu nasıl yaptığına inanamayacak duruma gelerek kendisini tenkit edeceğine, attığı adımların boşa gideceğine, çok sıkıntılı bir hal alacağına, çok büyük kısmetler kazanacağına, bir sebeple bazı kişilerle görüşüp çıkış yolları arayacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda alnında yara izi görülmesi dedikoduların ve karalamaların son bulacağına, maddi anlamda kendisini toparlayacağına, yoğun bir çalışma döneminin ardından tatile çıkılacağına, hayata aynı açıdan bakılan bir eşe sahip olunacağına alamet eder.

Falda alnında yara olduğunu görülmesi Allah’ın kişiye sayısız lütuflar ve fırsatlar sunacağına, elindekileri de alıp götüreceğine, sevilen kişiler ile daha önce yapılmamış bir işe girileceğine, tekin olmayan kimselere para kaptıracağına, yaşanan kötü olayların unutulacağına, bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda annenin alnında yara görmek gündemi iyi olan bir ülkeye de bolluk olacağına, refah düzeyinin yükseleceğine, keyfinin ve moralinin kaçacağına, hafif ve iyi hissedeceğine, keyifli sohbetler edeceğine ve uzun zamandır hiç keyif almadığı kadar keyif alacağına, maddi gücünün artmasıyla beraber kudret sahibi olacağına delalettir.

Falda kızının alnında yara görüldüğünde oturduğu yerden yeni bir yere taşınacağına, yaptığı iyiliğe karşılık kötülük göreceğine, kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine, maddi olarak büyük bir fırsatın ayağına geleceğine alamettir.

Falda alnında yara çıktığını görüldüyse daha çok dünya malı edineceğine, istediği her şeyi elde edebileceğine, yanlış anlaşılmalardan dolayı sürekli kendini ispat etmek zorunda hissedeceğine, içinde bulunduğu dertleri kendi başına ortadan kaldıracağına, rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine işarettir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir