AnaSayfa / alerji fal anlamları / Falda alerji görmek

Falda alerji görmek

Falda alerji görmek sıkıntıların yakın zaman içinde çok hayırlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kalkacağına, yaşadığı zorluğun biteceğine, çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına ve yardıma muhtaç insanlara yardım ederek onları mutlu edeceğine, sorunlarının çözüme kavuşacağına, eğitim konusunda destek isteyen bazı kişilere yardımcı olunacağına, gerçekleştirilecek işlerden yüklü miktarda kazançlar elde edileceğine delalet etmektedir.

Falda alerji gördüyseniz

  • Seyahat ederken veya kısa yolculuklar esnasında etrafınıza dikkatle bakmanızda fayda var.
  • Güvenilir kişilerle vakit geçirmeniz bazı konulara açıklık getirebilir.

Falda sırtında alerji görüldüğünde ortaya bazı projeler koyacağına, aile hayatı ile ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağına, eline geçen bazı fırsatlar sayesinde işlerini yoluna sokarak kısa da olsa bir tatile çıkacağına, onlarla doyasıya vakit geçireceğine inanılır.

Falda annemin alerji olduğunu görmek başarılı bir kişi olacağına, maddi açıdan çok hayırlı ve güzel projeler gerçekleştirileceğine, can derdine düşeceğine alamet eder.

Falda eşinin alerji olduğunu görmek kötü halden iyi hale geçeceğine ve içinde olacağı durumdan çok memnun olacağına, örnek insan olacağına, dost sandıklarından değil de öylesine arkadaşlık ettiği bir kişiden destek göreceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda çocuğun alerji olduğunu görülmesi sevgilinizin sizin hoşunuza gidecek şeyler yapacağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine, patron koltuğunda oturacağına, işlerinde bereketin ve verimin artacağına, Herhangi bir ihtiyacınız varsa hiç beklemediğiniz şekilde bu ihtiyacınız giderileceğine, aile büyüklerinden birinin sağlığı ile ilgili olarak kötü haber bir haber alınacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda sevgilinin alerji olduğunu görmek daha rahat bir hayatı olacağına, arkadaş ve dostlarının her zaman yanında olacağına, gelecekte de darlık çekilmeyeceğine, ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, kendisini adadığı ve yıprattığı bazı konularda çok rahatsızlık duyacağına, sıkıntıların sona ereceğine ve kazancın katbekat arttırılacağına yorulmaktadır.

Falda alerji olduğunu görüldüğünde yarınlarının kazançlı ve mutlu geçeceğine, zor ve sıkıntılı günler geçirileceğine, tüm söylemesi gerekenleri söyleyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda bütün vücudunun alerji olduğunu görüldüğünde onlara hocalık edeceğine, kişinin alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine, zahmet ve borç bilmeden yaşayacağına, işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine ve yollarına hayırlı kısmetlerin çıkacağına, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına ve her zaman destek göreceğine, ümidini kestiği bir şeyin gerçekleşmesine işaret etmektedir.

Falda her yerinin alerji olduğunu görmek kutsal ve güzel duygular yaşayacağına, mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine, bunun itibarının sarsılmasına neden olacağına, kazandığı bu başarılar sayesinde hayallerini gerçekleştireceğine, manevi rahatlamaya erileceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda kardeşinin alerji olduğunu görüldüğünde elinde bulunan işlerde sorunlar yaşayacağına, kötü olayların birbiri ardına yaşanacağına, büyük umutlarla girdiği bir işten eli boş döneceğine, tüm planların zamanında neticeleneceğine, girilen işlerde bir türlü tutunulamayacağına, çevresinin hep insanlarla dolu olacağına alamet eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.