AnaSayfa / Falda aksesuar görmek

Falda aksesuar görmek

Falda aksesuar görmek yaşanan tüm sıkıntıların ve sorunların ortadan kalkacağına, sürekli nutuk atarak ortalığı karıştıran kardeşleri ya da dostları birbirine düşüren bir kişi ile sosyal hayattaki tüm bağların koparılacağına ve sorunların bir nebze de olsa hafifleyeceğine, zorlukların ortadan kaldırılacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşayacağına, bazı kişilerle çok büyük sıkıntı çekeceğine, çok mutlu ve güleryüzlü bir insan olacağına inanılmaktadır.

Falda aksesuar gördüyseniz

  • Anlaşmaların, maddi veya hukuki konuların detaylı şekilde ele alınması gerekiyor.
  • Aşırı harcamalardan sakının.

Falda gümüş aksesuar görüldüyse büyük bir kazanç elde edileceğine ve bu sayede fal kapatanın başını sokabileceği bir eve kavuşacağına, çektiği cefa kadar da sefa süreceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve çevresindeki insanların tüm dertlerine koşacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda ev aksesuarları görüldüğünde bir sebeple eşlerin huzurunun kaçacağına fakat daha sonra aile büyüklerinin araya girmesi ile dertlerin biteceğine, maddi sıkıntılardan kurtulup zenginleşmeye, ardı ardına sıkıntıların baş göstereceğine, büyük parasal sorunların ve tartışmaların yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Falda yeşil aksesuar görmek bundan sonra çok daha dikkatli olacağına ve sorun ortaya çıkmadan müdahale edeceğine, olaylı günler geçireceğine, akrabalarla küslüklerin sona ereceğine yorumlanmaktadır.

Falda takı aksesuar görmek hayata yapacağı başlangıcı en sağlam hale getirmek için aile desteğini de alacağına, uzun yıllardan beri çok uzak bir yerde oturan ve bir türlü biraraya gelme şansı bulamadığı akrabaları ile yakın bir zaman içinde bulaşacağına, hastalıkların en kısa zamanda şifa bulacağına, ruhsal olarak etkileneceğine, çok büyük destek vereceğine işaret eder.

Falda saç aksesuarı görüldüğünde hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine hem de ailesini mutlu edeceğine, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına, olumlu gelişmeler yaşayacağına, çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına işaret eder.

Falda cam aksesuar görmek karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine ve çok mutlu olacağı bir hayata adım atacağına, talihin yüzlerine güleceğine, büyük sorunların yaşanacağına, çevresinin hep insanlarla dolu olacağına alamet ettiği söylenir.

Falda mavi aksesuar görüldüyse mal ve para biriktireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde yapacağı bazı çalışmalar sayesinde kurtulacağına, işlerinin de iyileşme ve düzelme göstereceğine, işlerinin her geçen gün düzeleceğine ve sorunlarının çok çabuk bir şekilde çözüme kavuşacağına, önemli yol ayrımlarında arkadaşları sayesinde kendisi için en hayırlı olanı seçeceğine inanılır.

Falda altın aksesuar görülmesi üzerindeki uğursuzluğun ve şanssızlığın kalmayacağına, kendisine çok iyi bir hayat kurmak için yeni bir yola gireceğine, öz güveninin yerine geleceğine, iş hayatında yapılan bir işten büyük bir zarar görüleceğine, çok sıkıntılı ve zor bir işe gireceğine inanılmaktadır.

Falda aksesuar dükkanı görmek yorucu geçen bir döneme girileceğine, tövbelerinin Allah katında karşılık göreceğine, kötü günlerde dahi şükrederek ve takva sahibi olarak hareket edeceğine, esenlik ve gönül ferahlığı yaşayacağına delalettir.

Falda aksesuar fil görülmesi uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine, iş arkadaşlarından biri ile ağız dalaşına girileceğine ve bazı istenmeyen olayların yaşanacağına, hiç düşünmediği kadar büyük başarılar kazanacağı bazı işlere gireceğine, zararlı bir alışkanlıkla uğraşmak zorunda kalınacağına işaret eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir