AnaSayfa / Falda akarsuyu görmek

Falda akarsuyu görmek

Falda akarsuyu görmek aksiliklerin peşini bırakmayacağına, başarı için fırsatların artacağına, alım gücünün artmasına, ortaklı işlere iştirak edileceğine, atılan adımların büyük bir sıkıntıya yol açacağına, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına rivayet eder.

Falda akarsuyu gördüyseniz

  • Küçük aksilikler sizi gereğinden fazla oyalarak bezdirebilir.
  • Bilgi toplamaya devam, yakında sizden hamlenizi yapmanız beklenebilir.

Falda çocuğunun akarsuya düştüğünü görülmesi falı kapatan kişinin uzun zamandır ağlayan gözlerinin artık güleceğine ve çekilen hastalıklardan Allah’ın izniyle kurtulacağına, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, daha büyük kazançlar elde edileceğine ve her zamankinden daha iyi projeler ortaya konacağına, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda eşinin akarsuya düştüğünü görülmesi gerekli ve gereksiz olarak bu dönüp dolaşıp bu işe kendisini kaptıracağına, aile hayatında çok büyük üzüntüler olacağına, sorunlarını sevdiği kişilerden alacağı destek ile kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, hayırlı haberler getireceğine ve en kısa zamanda davullu zurnalı düğün alayı kurulacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğrayacağına, mesleki anlamda da çok daha donanımlı ve bilgili hale geleceğine işarettir.

Falda akarsuda boğulduğunu görüldüğünde Allah’tan korkması gerektiğini unutmayacağına, yaşamını baştan sona yeniden ele alarak düzenleyeceğine, başarı için fırsatların artacağına, kendisine müjdeli haberlerin iletileceğine, büyük bir borcun altına gireceğine ve kazancının günden güne azalacağına, onunla bir ömür mutlu olacağına işaret ettiği söylenir.

Falda akarsuda ekmek görmek maddi kayıplarını fazlasıyla karşılayacağına, insanların duyduğu tüm saygının ve hayranlığın yok olacağına, kaçırılan fırsatlardan daha iyilerinin elde edileceğine ve dostlarla ve aileyle çok mutlu olunacağına, biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine ve kendisine yardım eden kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına tabir olunur.

Falda akarsuda inek görüldüyse sevdiklerinin hep yanında kalacağına, sevimsiz bir kişi ile kurulmuş bir ortaklıkta zor zamanlar yaşanacağına, bolluk içinde bir hayat yaşanacağına, çok rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda akarsuda yüzmek görüldüyse koyu muhabbette kalacağına, çok zengin olacağına, bundan hayır göreceğine ve onlarla uzun soluklu projelerde yer alacağına inanılır.

Falda akarsuda bebek görülmesi yapılan onca şeye rağmen işlerin duracağına, kişinin başarılarının artacağına, yanlış işlere girip mutsuz olacağına alamet etmektedir.

Falda akarsuda gemi görüldüğünde başarısının ve kazancının önündeki engellerin kalkacağına, kuruntularından ve kafa karışıklığından kurtulacağına rahat edeceğine, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine, bir sebeple insanlar ile arasının açılacağına, üst üste birçok sorun yaşanacağına, geleceğinin mutlulukla dolacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda akarsuda yürümek görülmesi işle ilgili çok doğru ve başarı getirecek kararlar alınacağına, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine, dayanışmanın ve düzenin artacağına, her anlamda güçleneceğine, başarılarının ve zaferlerinin çoğalacağına işarettir.

Falda akarsuyun kuruduğunu görüldüğünde girdiği işlerde herkesin imrenerek ve kıskanarak bakacağı bazı çalışmalara imza atacağına, zevki sefa içinde yaşayacağına, uzun bir zamandan beri ertelenen hayallerin gerçekleştirilmesi için çeşitli adımlar atılacağına, sevinçten deyim yerindeyse havalara uçacağına yorulur.

Falda akarsuda meyve görülmesi tövbelerin kabul olacağına, hanesinden bolluk ve bereketin eksik olmayacağına, kendisine çok iyi gelecek işler yapacağına, aile hayatında sürekli tartışmaların olacağına, sevilen bir kişi sayesinde uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, kendisine ait olmayan bir işte çalışırken istenmeyen bir duruma düşeceğine inanılır.

Falda akarsuya birinin düştüğünü görmek kendisi ile ilgili olarak çıkan bazı dedikodulara karşı sevdiklerini korumak için bazı tatsız olaylar yaşayacağına, hoş olmayan sözler işiteceğine bu nedenle de hem gergin hem de üzgün olacağına, eğer mektup kapalı bir zarf içinde gelirse de kendisine özel ama yine de sevindirici haber alacağına yorulmaktadır.

Falda akarsuyun taştığını görmek çok endişeli ve çok üzüntülü durumlardan kurtulmak ve iş hayatından feraha çıkmak için çok büyük çabalar göstereceğine, aile hayatında çok sıkıntı çekeceği bir döneme gireceğine, sevilen kişiler ile kurulan iş ortaklığı sayesinde iş dünyasında çok iyi bir noktaya gelineceğine, âlim kimselerden feyz alacağına yorumlanmaktadır.

Falda akarsuda büyük balık görüldüyse eğer evli ise eşi ile aşklarını tazeleyip birbirlerine olan sevgilerinin artacağına, uzun zamandan beri çok büyük az kazanç getiren bir işin getirisini artacağına, aile hayatında hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına alamet eder.

Falda akarsuyun ters aktığını görüldüyse bir süre durulmayan olayların ve halledilemediği için sürüp giden meselelerin ortaya çıkacağına, verilen bir sözlerin yaşanan bazı aksiliklerden ötürü bir türlü tutulamayacağına, ancak daha sonra yardımcısından ihanet göreceğine, hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda akarsuda köpek görüldüyse manevi tatmini İslamiyet’te bulacağına, uzun bir zaman boyunca büyük sorunlar yaşanacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve çok büyük arzu duyduğu şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, mutlu başlayan bir birlikteliğin tartışmalı bir şekilde biteceğine inanılır.

Falda akarsuda para görüldüyse büyük tartışmaların yapılacağına, eğitim konusunda bulunan eksiklerin giderileceğine, üzüleceğine ve kırılacağına, bazı kişiler ile ortak olacağına ve rahat hissedeceğine işarettir.

Falda akarsuyun yükseldiğini görmek hayırlı başlayan işlerin zararlı biteceğine, kardeşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, büyük miktarda kazanç sağlayacağına, sıhhate ve saadete kavuşacağına inanılır.

Falda akarsuda kan görmek kazanılan paraların ve malların ortaya konulması sayesinde iş sahibi olunacağına, güven kaybına uğrayacağına, yeni ve çok daha büyük hayallerin günden güne gerçekleştirileceğine alamet ettiği söylenir.

Falda akarsuda yılan görmek sağlıkla ilgili gelişmelere, işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına, uzun süren çalışmalar sonunda yıpranmış olan sinirlerin düzeltilmesi için tatile çıkılacağına, ruhani önderlik yapacağına, dünya nimetlerinden sonuna dek yararlanacağına, ailesindeki huzurun bozulacağına inanılır.

Falda akarsuyun buz tuttuğunu görüldüğünde bir sebeple aile hayatında çok sıkıntılı ve zor dönemler yaşayacağına, uzun zamandan beri iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, sevilen kişilerle araya kara kedi gireceğine, çok hayırlı işlere gireceğine, ev alımı ile ilgili olarak gireceği bir işte kendisini kandırmaya çalışan bir kişi ile tartışmaya gireceğine, zorlukların yakın zaman içinde sona ereceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda akarsuda çamaşır görüldüyse çok büyük ve zor olayları sonlandıracağına, kişinin maddi hayatının eskisinden daha iyi olacağına, iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına, üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına, yaşlanmayacağına ve enerjisini kaybetmeyeceğine, kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine ve uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa süre içinde kavuşacağına delalet eder.

Falda akarsudan geçtiğini görülmesi vicdan azabı yaşayarak çok kötü durumlara düşüleceğine, kararlarının çevresi tarafından dikkate alınmayacağına, çalışmalarının karşılığında istediği takdiri ve ünvanı almayı başaracağına, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, yaptığı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine ve resmi bir kurumda çok üst kademelerde görev alacağına yorumlanmaktadır.

Falda akarsuda kaplumbağa görmek bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına ve sıkıntıların biteceğine, maddi anlamda hiçbir zaman dara düşmeden yaşanacağına, çok büyük bir gayretle çok büyük kazanç sağlayacak duruma geleceğine, ruhunda duyacağı çok büyük bir boşluk yüzünden insanlardan uzaklaşacağına, başını borçlardan kaldıramayacağına inanılır.

Falda akarsuda yüzen insanlar görüldüğünde tüm söylemesi gerekenleri söyleyeceğine, aile bireyleri arasında istenmeyen tartışmalar ve sorunlar çıkacağına, çıkacağı bir yolculuktan iyi anlaşmalar yaparak döneceğine ve ailesine maddi anlamda katkı yapacağına, kaçırılan fırsatlar yüzünden uzun zamandan beri yapılmak istenen bir projenin askıya alınacağına, çevresindeki bazı kişilerin adını lekelemeye çalışacaklarına ve yine bu kişilerin kendisi hakkında onur ve gurur kırıcı laflar edeceğine işaret eder.

Falda akarsuyun donduğunu görmek kardeşlerle birlikte kurulacak bir işte büyük başarı sağlanacağına ve hayırlı bir haberin alınması sayesinde kötü giden bir durumun düzeleceğine, kişinin bu duruma hazırlıksız yakalanacağına sadece maneviyatının çökmesiyle kalmayacağına aynı zamanda maddi anlamda da zarar edeceğine, işinin gücünün rast gideceğine ve karşısına kazancının çoğalmasını sağlayacak hayırlı ve güzel kısmetlerin çıkacağına, çok büyük güven duyulan kişiden ihanet görüleceğine, daha sonra sevdiği tecrübeli bir kişinin vereceği fikirler sayesinde durumu düzelteceğine, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına delalet eder.

Falda akarsuda sülük görmek işle ilgili planlarının sekteye uğrayacağına, daha sonra mutlu bir birlikteliğe yol alacağına, mutsuz ve moralsiz olacağına alamet ettiğine inanılır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir