AnaSayfa / su fal anlamları / Falda akan su görmek

Falda akan su görmek

Falda akan su görmek bereketli ve hayırlı olacağına, o işi iyi yaptığı konusunda her yerde geçerli olacak bir belge alacağına, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, değişen şartlara hızlı bir şekilde ayak uydurulacağına, gelirini daha kolay şekilde elde edeceği yollar ve çözümler bulacağına, eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına delalet ettiği söylenir.

Falda akan su gördüyseniz

  • Bitmiş şeylere boş verip, önünüzdeki yeni ufuklara bakıp, imkanları değerlindirme gayretinde olmalısınız.
  • Başkaları için harcama yapmanız gerekmiyor.

Falda kırmızı akan su görmek düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine, yakın bir zaman içinde çok hayırlı ve bütün hayatını baştan sona değiştirecek çeşitli adımlar atacağına, elindeki imkânları çok iyi bir şekilde kullanacağına alamettir.

Falda akan suda yüzdüğünü görülmesi düşmanını alt edeceğine, iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına ve yapacağı birçok çalışma ile hayırlı kazançlar elde edeceğine, sevdiği bir kişinin yaşayacağı bir sağlık sorunu yüzünden çok üzüleceğine, maddi anlamda gücünün hep yerinde kalacağına, saygın bir konuma gelerek etrafındaki insanlara yardım edeceğine ve çok sevilip sayılacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda tavandan akan su görmek kazandığı başarılar ve geldiği mevkiden ötürü kendisini çekemeyen insanlar tarafından üzücü olayların içine çekilmek isteneceğine, bereket ve zenginlik içinde bir yaşam süreceğine, ileride yapılacak çalışmalar için deneyim kazanılacağına ve çok iyi yerlere gelineceğine, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine, musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, yakın zamanda çok hayırlı ve güzel haberlerin geleceğine yorulmaktadır.

Falda küçük akan su görüldüğünde şansının ve kısmetinin kapanacağına, büyük ferahlık yaşayacağına, aile hayatında yaşanan tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, tutumlu bir yaşam süreceğine, uzakta yaşayan bir akrabadan kötü bir haber alınacağına işaret ettiği söylenir.

Falda köyde akan su görülmesi hatalarını telafi etme yoluna gideceğine, sağlık sorunlarından kurtuluşa ereceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına, ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine işaret etmektedir.

Falda büyük akan su görüldüyse yanlış kararlar vereceğine, dirliğin ve bütünlüğün kalmayacağına, bir takım sorunlar çıkacağına ve kazancın düşeceğine delalet etmektedir.

Falda sarı akan su görüldüğünde eşiyle arasına nifak sokulacağına, hep aradığı rahatlığa ve kolaylığa kavuşacağına, kısa sürede çalışmalarının çok kazanç getireceğine, uzun zaman önce bitirilmiş olan borçların tekrar alınacağına rivayet etmektedir.

Falda hortumla akan su görüldüğünde kazancının çok büyük bir bölümünü kaybedeceğine, borçlarını ödemekte zorlanacağına ve içine düştüğü umutsuz ruh halinin uzunca bir süre daha devam edeceğine, bir takım sorunlar çıkacağına ve kazancın düşeceğine, halk arasında çok sevilen ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, o masumların bedduasını alacağına, uzun zamandan beri çok istediği şeylere kısa sürede kavuşacağına alamet eder.

Falda camide akan su görülmesi kaza ve belaların çıkmayacağına, uzun bir zaman boyunca düzelmesini beklediği ve çok dua ettiği bir olayın düzelmeyeceğine, kazancın her daim artacağına yorumlanmaktadır.

Falda gür akan su görüldüyse huzurlu ve sakin bir yaşama, işlerin başına geçeceğine, ne yaşarsa yaşasın dimdik ayakta kalmayı başaracağına, herşeyin en kalitelisine ve çoğuna sahip olacağına yorumlanmaktadır.

Falda tepeden akan su görüldüyse paslı bir çiviye basabileceğine, uzun zamandan beri içinde kalmış olan şeyleri gerçekleştireceğine ve yardımlarından ötürü falı kapatan kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine ve çok mutlu olacağı bir hayata adım atacağına, önemli ve büyük işlerin başına getirileceğine, askıda kalan işlerini nihayete erdireceğine, büyük sıkıntılar ile girdiği bir işte yüklü kazançlar elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Falda kanaldan akan su görüldüyse giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına, huzurlu ve işlerin açılacağı bir döneme girileceğine, kişinin kısa süreli bir mali kriz yaşayacağına alamet etmektedir.

Falda bol akan su görüldüğünde insanlara öncülük edeceğine, yapılan işte geriye düşüleceğine, bazı ortaklıklar kurarak kendisini çok üst seviyelere taşıyacak çeşitli işlere gireceğine, maddi gücünün yerine geleceğine bu durumun özel ve sosyal hayatına da olumlu yönde etki edeceğine, büyük bir kavgaya tutuşacağına işaret eder.

Falda mavi akan su görüldüğünde artık neşeli ve eğlenceli bir hayat istediğine ve bu yüzden hayatı ile ilgili çok büyük atılımlar yapacağına, yeni kişilerle tanışacağına, sevgi ve barış ortamının kurulacağına, zamanının daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, attığı yanlış adımlar nedeniyle bir takım borç altına imza atacağına, aile hayatında günden güne daha çok sıkıntı çekeceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda beyaz akan su görüldüyse bolluk ve bereket içinde geçeceğine, yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, umutlarının bitmesine sebep olacağına ve kişinin bunalıma düşeceğine inanılır.

Falda siyah akan su görülmesi sorunların gösterilecek sabır ve azim sayesinde ortadan kalkacağına, uzun ömürlü bir kişi olunacağına, hayatı içinde ister istemez bazı kritik durumlar ile karşılaşacağına, şöhret ve itibar kazanacağına, gitmediği yerlere gideceğine, girdiği bütün işlerde kendisini ispatlayacağına alamet ettiği söylenir.

Falda merdivenden akan su görülmesi maddi olarak çok daha rahat edilecek ve yardıma muhtaç insanları yardım isteklerine karşılık verilecek bir döneme girileceğine, çok rahat bir nefes alacağına ve çok huzurlu bir döneme gireceğine, kapanmış olan kapıların Allah’ın izni ile açılacağına inanılır.

Falda temiz akan su görüldüğünde başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına ve daha rahat ve daha mutlu yaşayacağı bir döneme gireceğine, hepsinin istediğiniz düzende ilerleyeceğine, iyi niyetli kişilerle bir araya gelerek onlarla işbirliği yapacağına, kendisini üzen ve yoran herşeyi hayatından çıkartacağına, hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde iş hayatına yeni bir yön verileceğine, kötü bir kişi yüzünden zarara uğranacağına işarettir.

Falda az akan su görülmesi işlerinin bu sayede açılacağına, hem geleceğinin güzel olacağına, eşi ve çocukları ile uzun ve sağlıklı bir ömür yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Falda mezarlıkta akan su görülmesi ofisteki ağız tadının kaçacağına, gıybette konuşmalar yapmak yüzünden günaha düşeceğine, mutlu olmanın yollarını bulacağına, başarılarının da hak ettiği takdiri göreceğine rivayet etmektedir.

Falda banyoda akan su görüldüğünde iş hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına, bir sağlık sorunu konusunda tedavi amaçlı bir yolculuğa çıkılacağına, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına, gideceği bir yolculuktan ya da yapacağı bir işten sonra yalnız kalmak için bir yere gideceğine ve üzüntülerinden kurtulmak için etrafındaki kişilerden destek alacağına, kişinin huzurunu bozmaya çalışanların kendi tuzaklarına düşeceğine, işlerine yeteri kadar konsantre olamaması neticesinde kovulma tehlikesi ile karşı karşıya kalacağına işaret etmektedir.

Falda ters akan su görülmesi haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına ve devamının da geleceğine, rızkının ve zenginliğinin de garanti olacağına, özellikle evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında değişim olacağına ve yeniden aşklarının artacağına, millete ve aileye hayırlı bir evlat olunacağına inanılır.

Falda mağarada akan su görülmesi hayat içinde tertemiz bir sayfa açılacağına, çalışma hayatında düşmanlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına ve büyük adımlar atıp hayat içinde çok iyi bir seviyeye gelineceğine, ona yalnız ve çaresiz olmadığını hissettireceğine inanılmaktadır.

Falda evde akan su görülmesi hayırlı kararlar alacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma ve duruma gelineceğine, kendisini birçok musibet ve sıkıntı ile uğraşmaktan ötürü çok yorgun hissedeceğine ve ortaya koymaya çalıştığı projelerin ve çalışmaların bazı kişiler tarafından baltalanacağına, onlarla bir arada yaşamaya başlayacağına, evine daha fazla rızkın cebine de daha büyük miktarlarda gelirin gireceğine alamet ettiği söylenir.

Falda derede akan su görüldüyse tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına, dinlenmek için zaman yaratılmazsa bir süre sonra vücudun iflas edeceğine, mutlu olunacağına ve çalışma hayatı içinde bilgi ve tecrübe sahibi olarak işlere liderlik edileceğine, çok büyük bir mutluluk yaşanacağına rivayet eder.

Falda şelaleden akan su görmek yaşayacaklarının ağırlığının altında kalacağına, insanlar tarafından takdir toplayacağına, aylardan beri devam eden bir projenin nihayete erdirileceğine yorumlanır.

Falda tertemiz akan su görüldüyse çok mutlu bir birliktelik yaşayacağına, iş hayatında çok büyük zararlara uğrayacağına, hayırlı bir karar verileceğine, ancak daha sonra yardımcısından ihanet göreceğine işaret etmektedir.

Falda akan suyun kuruduğunu görülmesi ancak daha büyük çalışmalar yapmak için fal sahibinden yardım isteyeceğine, doğru olanı seçeceğine ve aldığı kararların kendisini ileri taşıyacağına, eski hayat düzenine ve huzuruna tekrar kavuşacağına, insanlarla iç içe olacağına, kazanılan başarıların yarardan ziyade zarar getireceğine, aile bireyleri arasındaki sorunların çok hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına delalettir.

Falda ince akan su görmek bilgi sahibi olunan konuda kariyer yapılacağına, iş hayatı içindeki maddi ve manevi zararlardan kurtulacağına, sevdiği kişilerden alacağı destekler ve kendisini moral olarak çok iyi bir durumda tutması sayesinde toparlanacağına, geleceğinin de başarılar ve zaferlerle dolacağına tabir olunur.

Falda sokakta akan su görüldüğünde kişinin maddi anlamda gücünü kaybederken bu durumun aynı zamanda iç dünyasından da pek çok şey alıp götüreceğine ve mutsuz olmasına neden olacağına, kişinin sevdikleri ile bol muhabbette olacağına, yeni denemelerde bulunacağına, karanlık ve zor geçen bir dönemin sona ereceğine işaret ettiği söylenir.

Falda tuvalette akan su görüldüyse fal kapatanın kısmetinin kapanacağına, huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına, var olan hastalıklarının şifa bulacağına, kardeşlerle yaşanacak bir tartışma yüzünden üzüntü duyulacağına yorumlanmaktadır.

Falda bahçede akan su görmek arkadaşlık ilişkilerinin uzun yıllar boyunca kötüleşeceğine, maddi ve manevi açıdan düze çıkılması sayesinde kazanılan özgüven sayesinde yeni projelere adım atılacağına, önemli bir dönüm noktasına ve kişinin geçmiş yaşamından çok daha iyi koşullarda bir hayata sahip olacağına, hepsinin alın terinin karşılığı olacağına, kişinin iş ve özel hayatının ilerleme göstereceğine, ilgili kişilere ulaşmak için bağlantı kurulacağına yorulmaktadır.

Falda ağaçtan akan su görülmesi çok büyük mutluluk duyacağına ve aile hayatında da huzurlu ve sakin bir döneme gireceğine, kendisiyle ilgili olmayan işlerin kendisine mal edilmesine ve bu nedenle de çok gergin günler geçireceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği şeylere göstereceği sabır ve azim sayesinde kısa bir zamanda ulaşacağına, çok üst mevkilere yükseleceğine ve hayal ettiği şeylere daha kısa zamanda kavuşacağına, yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına ve elindeki bu yeteneği çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kısa zaman içinde işinde yükseleceğine, dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine delalet ettiği söylenir.

Falda akan suyun kesildiğini görüldüğünde kinin ve nefretin son bulacağına, yatırımlarından ve yeni girişimlerinden hayır ve yüz güldürecek gelişmeler elde edeceğine, ihtiyaçlarının ve eksiklerinin artacağına alamet etmektedir.

Falda durgun akan su görüldüyse bedenen ve ruhen dinleneceğine, büyük bir özgüven kazanacağına, yüzünün eskisi gibi güleceğine, sıkıntılı ve yorucu bir döneme girileceğine, biraz olsun hafifleyeceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına tabir olunur.

Falda sert akan su görüldüğünde eşinin hamile olduğunu ve yakın bir zamanda doğum yapacağını öğreneceğine, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine ve eşlerin çok mutlu olacağına, sırrın kimselere söylenmeyeceğine ve unutulacağına, hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine, sevilen bazı kişilere yaşadıkları sıkıntılardan dolayı maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına ve atılan her adımın gerek aile hayatı gerekse de iş hayatı için büyük mutluluklar getireceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda boşa akan su görülmesi sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, onlarla artık hep bir arada olunacağına, çok hayırlı ve güzel sonuçlar elde edeceğine ve çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda dağda akan su görüldüyse dişe diş savaşacağına, geçiminin zor hale geleceğine, gerçekleştirilecek işlerden yüklü miktarda kazançlar elde edileceğine, ancak bu işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına, hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına, müjdeli haberler alacağına ve hayal olarak kalacağını sandığı planlarını gerçekleştireceğine alamet eder.

Falda havuza akan su görmek böylece hayata yeniden sarılacağına, çok sıkıştığı ve sıkıldığı bir zamanda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşacağına, hayırlı bir hayat süreceğine, mutluluğa ve huzura yaklaşacağına, neşesini ve ağız tadını yitireceğine, gönül ilişkilerinizde mutluluğa ereceğinize  yorumlanır.

Falda yeşil akan su görüldüyse iyi ve güzel huylarını terk edeceğine, bilmediği duyguları tadacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, gözü kara davranarak önemli ve büyük kararlar alarak böyle adımlar atacağına delalet ettiği söylenir.

Falda akan suyun azaldığını görüldüyse aşırı bencil davranarak sevdiklerini üzeceğine, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına, yaptığı işte büyük bir makama sahip olacağına, çalışılan işte büyük bir zam alınacağına alamet etmektedir.

Falda kayalardan akan su görmek istediği herşeye kavuşacağına, atacağı her adımda çok daha hayırlı başarılara imza atacağına, gümüş ise Allah yolunda hayırlı işler yapılacağına, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına ve huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine, son model arabaya sahip olacağına alamet ettiği söylenir.

Falda berrak akan su görüldüğünde yaptığı yatırımlardan hayır görmeyeceğine, kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına delalettir.

Falda yüksekten akan su görmek nefsine yenileceğine ve şeytana uyacağına, ancak bu işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına, kişinin daha sonra ödeme zorluğu çekeceğine, sağlığının ve rahatının da ömür boyu süreceğine, hem de iş hayatına yansıyacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda akan suyun çoğaldığını görüldüğünde kişinin daha çok kazanacağına, yeni işlere atılma fırsatı elde edeceğine, bütün boş zamanlarını sosyal aktivitelerle dolduracağına, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına ve bu sayede yeteneklerini herkese ispat edeceğine işaret ettiği söylenir.

Falda tarlaya akan su görüldüyse maddi olarak çok daha rahat edilecek ve yardıma muhtaç insanları yardım isteklerine karşılık verilecek bir döneme girileceğine, galibiyetlerinin de çoğalacağına, başarısızlıkların ve kayıpların da daha baştan önünü tıkamış olacağına, yeteneklerini ve becerilerini kullanarak daha iyi imkânlara sahip olacağına ve uzun zamandan beri istediği bir mevkiye getirileceğine rivayet eder.

Falda bulanık akan su görüldüğünde talihin yüze güleceğine, rahatsızlık yaratan kişilerin hayattan çıkarılacağına, kendi kabuğuna çekileceğine, dileklerin ve duaların kabul olacağına ve hayallerin gerçeğe döneceğine, herkesin çok sevdiği ve beğendiği biri olacağına yorulur.

Falda kuyudan akan su görüldüyse aile hayatında yaşanan tatsız durumların sona ereceğine, yaşam standartlarının artacağına, adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine, kendi çıkarları uğruna sevdiği bir arkadaşı hakkında yalanlar söyleyeceğine, çok büyük çalışmalar gerçekleştirip çok büyük ve helal kazançlar elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.