AnaSayfa / ağrı fal anlamları / Falda ağrı görmek

Falda ağrı görmek

Falda ağrı görmek kendisine rahat bir hayat kurmak için çok hayırlı bir yoldan geçeceğine, ardından dikkatli bir şekilde davranılacağına, iş hayatını bozmak isteyen kişilerle karşı karşıya kalınacağına, yaşama daha farklı bir pencereden bakacağına, çok uğraş vereceğine, çok güzel ve hayırlı başarılar kazanacağına yorulmaktadır.

Falda ağrı gördüyseniz

  • Arkadaş grubunuzla etkinlerde bulunacak, ilgi alanınıza giren konularda onlarla düzeyli tartışmalar yapacaksınız.
  • Fiziksel enerjiniz yüksek olmakla beraber zaman zaman, çabuk geçen bitkinlikler duymanız olasıdır.

Falda başkasının ağrı çektiğini görülmesi insanlar arasında hak ve adaleti gözetmeye, kişinin içinin daralacağına, eline geçen parayı neredeyse boş yere harcayacağına, kısmetlerinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine ve şansının da kapanmayacağına, hanesinde eşi ile sürekli tartışacağına ve güzel bir görmeyeceğine, kazanılan paranın yeni bir ev almak ya da iş kurmak için kullanılacağına inanılır.

Falda ağrı dağı görüldüyse çok uzaktaki bir kişiden yaptığı iş ile ilgili olarak çok sevindirici ve çok büyük başarılar kazandıracak haberler alacağına, mesleğindeki yerinin sağlamlaşacağına, kendisini büyük bir boşluk içinde bulacağına işarettir.

Falda ağrı çektiğini görüldüğünde üzüntü duyduğu bazı durumları ortadan kaldıracağına, alınan kararların bir türlü istenen şekilde uygulanamayacağına ve azalan kazancın sonunda tamamen biteceğine, hayal ettiği ve aynı zamanda da hak ettiği yerlere geleceğine, kendisini işine veremeyeceğine, kişinin işlerini büyütüp geliştireceğine, düşünülen bazı projelerin hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine alamet eder.

Falda ölmüş birinin ağrısı çektiğini görülmesi kudretinin ve inancının da hiç azalmayacağına, büyük zarar verecek kişilerle muhatap olacağına, özellikle yasal sorunlar yaşanılan kişilerle mahkeme karşısında hesaplaşacağına işaret eder.

Falda başkasının doğum ağrısı çektiğini görmek isteklerinin gerçekleşeceğine ve hedeflerini tutturmayı başaracağına, pek çok felaketten yara bere almadan ve sağ salim bir şekilde kurtulacağına, birçok kişinin merakını cezbedecek işler ortaya konacağına, etrafındaki kişiler ile çok sorun yaşayacağına, büyük bir hamle yaparak bu durumu kendi lehine çevireceğine, rahat bir hayata adım atacağına alamet etmektedir.

Falda birinin mide ağrısı çektiğini görüldüyse sorunlarından kısa bir zaman içine kurtulacağına, elindekileri kaybedeceğine bu nedenle büyük bir özgüven ve cesaret kaybına uğrayacağına, hayallerin yarıda kalacağına yorulmaktadır.

Falda hamile birinin ağrı çektiğini görüldüyse bundan kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, karşısına kötü insanlar çıkacağına, kişinin yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak hem zengin olacağına hem de kendi işini kurup yönetici konumuna geleceğine, bilgi ile donanacağına ve okumaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine işarettir.

Falda başkasının karın ağrısı çektiğini görülmesi el attığı işlerde çok büyük mutluluklar yaşayacağına, kendisi gibi düşünen ve dürüstlüğü ile çevresinde ün yapmış bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına, işlerin bir müddet durma noktasına geleceğine, hayatında beklenmedik ama çok güzel gelişmeler yaşanacağına, kişinin sahip oldukları nedeni ile kendini pek çok kişiden şanslı olarak göreceğine alamet eder.

Falda baş ağrısı çeken birini görmek seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine, girilen işlerden büyük zarar edileceğine, yapılacak olan bir çalışmanın büyük ses getireceğine işarettir.

Falda başkasının bel ağrısı çektiğini görüldüyse aksiliklerin iş hayatını çok kötü bir şekilde etkleyeceğine ve zararlı bir alışkanlıkla uğraşılacağına, engel teşkil edeceğine, kişinin bu duruma hazırlıksız yakalanacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda bacak ağrısı görüldüğünde hayallerindeki insanla karşılaşacağına, uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine, geçim derdi çekeceğine ve maddi anlamda ciddi bir güç kaybı yaşayacağına delalet etmektedir.

Falda ağrılı adet görüldüyse maddi olarak çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, falı kapatan kişinin artık kaderinin yüzüne güleceğine, yaptığı bütün işlerle adından sıkça söz ettireceğine, çok önemli olmayan bir sebepten ötürü malının büyük bir kısmını kaybederek çok büyük zarara uğrayacağına inanılır.

Falda ölmüş birinin diş ağrısı çektiğini görüldüyse hayalini kurduğu herşeye sevdiği kişilerden alacağı destek ile kavuşacağına, başarılamayan bir işten zafer elde edileceğine, o zaman bile sağlık sorunları ve huzursuzluklar yaşamayacağına, büyük bir tartışma yaşayacağına, parasının ve malının artacağına, yıllardan beri çok istediği ve arzuladığı şeylere kavuşacağına alamet eder.

Falda böbrek ağrısı çektiğini görüldüğünde çıkan bir anlaşmazlıktan ötürü açılmış olan bir davanın kazanılacağına, alacaklıların kapısını aşındıracağına, ardından dikkatli bir şekilde davranılacağına, çok güzel ve hayırlı adımlar atılacağına ve kazanç elde edileceğine rivayet etmektedir.

Falda doğum ağrısı çektiğini görüldüyse sadece falı kapatan kişinin değil evlatlarının ve hatta torunlarının kazanç elde edeceği bir işe girileceğine, bunun da kendisini en yukarılara taşıyacağına, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine, şen kahkahalar atacağına, bir sebeple uzunca bir süre sorun yaşayacağına işaret eder.

Falda ağrılı hamile olduğunu görüldüyse falı kapatan kişinin bu kişiler ile yaptığı işlerde birçok sıkıntının ve sorunun ortaya çıkacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük bir işe gireceğine, zahmetli bir işle uğraşmak zorunda kalınacağına, böylece kazancın ve özgüvenin artacağına, yeni bir birlikteliğe yelken açılacağına, rakiplerini geride bırakacağına işaret ettiği söylenir.

Falda kol ağrısı görüldüyse insanlar tarafından tercih edilen bir kişi olacağına, elini attığı her işten alnının akıl ile çıkacağına, kişisel yeteneklerini geliştireceğine, yakın bir kişinin kendisine duyulan güveni suistimal edeceğine, evli iseniz eşinizle arasında bazı tartışmalar geçebileceğine delalet ettiği söylenir.

Falda başkasının diş ağrısı çektiğini görmek güçlükle elde edilecek başarı, başına türlü işler geleceğine, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine ve evlat sahibi olacağına, kendisine sorun yaratan iş yükünü hafifleteceğine alamettir.

Falda ağrısı olan birini görülmesi atılacak adımlar sayesinde iş ile ilgili konularda hep bir adım önde olunacağına, ancak bu durumlardan yakın bir zaman önce evlendiği ve yuvasında çok mutlu olduğu bir kişi sayesinde çok zahmet çekmeden ve daha fazla üzülmeden kurtulacağına, işlerinin istediği gibi gerçekleştirebileceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda ağrı şehrini görülmesi büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, fal kapatanın anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine, yaşama dört elle sarılacağına ve gelecek ile ilgili beklentiler içine gireceğine, yakın gelecekte de nikah masasına oturulacağına inanılır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.