AnaSayfa / ağaç fal anlamları / Falda ağaç görmek

Falda ağaç görmek

Falda ağaç görmek duyduğu endişenin iki kat artacağına, çok iyi mevkilere geleceğine ve çok saygın bir kişi olacağına, muradına ereceğine ve onunla çok mutlu olacağına, bir sebeple çok zarar göreceğine, elde avuçta maddi açıdan bir şey kalmayacağına, parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine yorulmaktadır.

Falda ağaç gördüyseniz

  • Yanıltılmamaya dikkat etmelisiniz.
  • Aile ilişkileriniz sizi tatmin etmeyebilir veya gelişmeler yalnız hissetmenize neden olabilir.

Falda ağacın yürüdüğünü görülmesi yeni bebek müjdeleri ve evlilik haberleri alınacağına, büyük emelleri olsa da eline geçecek paraların ancak günü kurtaracak kadar az olacağına, yeni ve daha hayırlı kararlar verilmesi gerektiğine ve böylece işlerin sevinç ve mutluluk getireceğine, el attığı her işten zararla çıkacağına ve aile hayatı ile ilgili çeşitli kavgalara girip kötü durumlara düşeceğine, planlarının istediği şekilde işleyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda ağaçta gül görüldüyse yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına, bunun kendisi için büyük bir şans olacağına, üzüntüsünün ve ağırlığının da kaybolup gideceğine, hasta ise iyileşeceğine, işlerin çok iyiye gideceğine, aynı zamanda bu kişilerin birbirleri ile iş yapmalarını sağlayacağına ve büyük başarı elde edeceğine inanılmaktadır.

Falda ağaçta sallandığını görmek birçok yeni bağlantı kurulacağına, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine, eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, düzenli bir işe girileceğine alamet ettiği söylenir.

Falda mor ağaçlar görmek işlerinin istediği gibi olacağına, herhangi bir sıkıntı ya da sorun yaşamayacağına, bir sebeple çok büyük üzüntü duyacağına, dertlerin ve sıkıntılarının son bulacağına, kötü bir alışkanlığından kurtulacağına delalet eder.

Falda küçük bir ağacın büyüdüğünü görülmesi hayallerin gerçeğe dönüştürülmesi için gidilen yolda zor duruma düşüleceğine, getirisinden daha fazla olacağına, eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine, tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına ve aydınlık günlerin yakın olacağına, sorunların kısa zaman içinde biteceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda süslenmiş ağaç görüldüğünde rahatsızlık duyulan konuların tatlıya bağlanacağına, kötü giden bir birlikteliğin düzeleceğine, yaptığı işte çok iyi yerlere geleceğine, renklendirecek ve eğlenceli hale getirecek işler yapacağına, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına inanılır.

Falda evin önünde yeşil ağaç görüldüyse işlerinin çok iyi bir hal alacağına, kötü gününü de paylaşacağına, kişinin şansının artacağına, falı kapatan kişiye hayırlı kısmetler ve büyük başarılar sağlayacağına ve bu sayede hayal edilen yere hızlı bir şekilde gelineceğine, kısa vadede büyük bir yol katedeceğine, gayrimenkul işine girip zengin olacağına tabir olunur.

Falda iri ağaç görüldüğünde itibarlı ve saygın bir kimse olacağına, birçok ortaklık kurulacağına, ancak bu durumun biraz uzun süreceğine, o arkadaşı ile kardeşten öte olacağına, sıkıntıdan kurtulmak için ettiği duaların da kabul olacağına işaret eder.

Falda ağaç çizdiğini görmek güzel ve huzurlu günlerin geleceğine, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine, sıkıntılara karşı borç bulunamadığı için zararın daha da büyüyeceğine, kötülüklerden uzak kalacağına tabir olunur.

Falda ağaçta büyük yeşil elma görüldüğünde saygın bir konuma gelerek etrafındaki insanlara yardım edeceğine ve çok sevilip sayılacağına, sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının alt üst olacağına, sevinçli ve hayır getirecek bir haber alınacağına, ardından uzun süreli maddi sıkıntıya girileceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda günlük ağacı görülmesi yeni bir işe girip yeni bir şehre taşınacağına, bunun da aşk hayatına olumlu yönde etki edeceğine, aile bireyleri ya da bazı akrabalar ile kurulan ortaklık ve yapılan işbirliği sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, kötü huyunu ve olumsuz düşüncelerini terk edeceğine bu sayede huzur bulacağına delalet etmektedir.

Falda yürüyen ağaç görüldüyse düşmanlar ile mücadele edeceğine, çok büyük zenginliğe sahip olacağına, sevdiklerini de koruyacağına alamettir.

Falda karanlıkta ağaç görüldüğünde başarılı olundukça özgüvenin artacağına, uzun zamandan beri içinde kalmış olan şeyleri gerçekleştireceğine ve yardımlarından ötürü falı kapatan kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına, kişinin kaybettiği imkânlara yeniden kavuşacağına inanılır.

Falda ağaçta keçi görülmesi akıp giden zamana rağmen halen istenen noktaya gelinemeyeceğine, olumlu ve hayırlı gelişmelerle karşılaşacağına, zaman zaman karşısına çıkan bu mesele yüzünden bugünkü hayatına yeterince adapte olamayacağına yorulur.

Falda karlı ağaç görmek hayır getirecek bir işe girileceğine, işlerinin sarpa saracağına, kısa sürede büyük bir aşama kaydedileceğine delalet eder.

Falda evin önünde elma ağacı görüldüğünde çok daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına, rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, yöneticilerinin ya da müdürlerinin dikkatini çekmeyi başaracağına rivayet etmektedir.

Falda sevgilinin ağaca çıktığını görüldüyse ilahiyat alanında çalışmalar yaparak insanların aydınlanmalarına yardımcı olunacağına, etrafındaki bazı insanlar tarafından ihanete uğrayacağına, çok büyük bir baskı altına gireceğine delalettir.

Falda başkasının kuru ağaç kestiğini görüldüyse aksiliklerin ve engellerin giderileceğine, ancak yakın bir arkadaşın bulacağı bir kaynak sayesinde sorunun ortadan kalkacağına, yapılan hatanın düzeltilmesi için çok uğraşılmasına rağmen bir türlü düzelmeyeceğine ve çok büyük maddi zararlara uğranacağına, verilen emeklerin ve yapılan sürprizlerin boşa gideceğine, iş konusunda sürekli yardım edeceğine, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına rivayet eder.

Falda kurtlu ağaç görülmesi hem özel hayatında hem de ticaret hayatında mutluluğu yakalayacağına, şansının ve kısmetinin kendisini hiç bırakmayacağına, maddi gücünün artacağına alamet etmektedir.

Falda ağaçta oturduğunu görüldüğünde kısa zamanda işlerinin çok rahat edeceği şekilde ilerleyeceği ve güzel günler yaşanacağı bir döneme gireceğine, çok üzüntülü ve endişeli olaylar ile karşılaşılacağına, işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, yaşadığı sorunların çözümü için çok olumlu adımlar atıp ortaya çıkan üzüntülü durumların son bulacağına, sıkıntıların aile bireylerinden alınacak yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına alamet eder.

Falda çok güzel ağaç görüldüyse insanlarla arasının iyi olacağına ve tatlı dili sayesinde muhabbetinin hiç eksilmeyeceğine, bir sebeple hiç istemediği halde büyük sıkıntılar yaşayacağı bazı durumlara düşeceğine, işlerinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, o kişi sayesinde içine düştüğü zorluklardan kurtulmayı başaracağına, hayırlı ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yolunda bazı adımlar atılacağına, işindeki bereketin de çoğalacağına delalet ettiği söylenir.

Falda bir ağaçta iki meyve görülmesi sosyal ilişkilerinin de bu süreçte daha fazla yıpranacağına, inancını bir kenara atıp daha fazla para elde etmek için hırsına yenik düşeceğine, ekmek teknesinin de yolunda devam ettiğini öğreneceğine, attığı adımların boşa gideceğine işarettir.

Falda yapay ağaç görülmesi eşlerin arasının bozulmasına sebep olacağına ve parasal bir sıkıntıya yol açacağına ancak daha sonra gelecek bir yardım ya da alınacak bir destek sayesinde işlerin yoluna gireceğine, iyilik ve güzellik bulacağına, sevdiği kişiden ihanet göreceğine, endişelerin ve korkuların geçeceğine ve iş ile ilgili her gün yeni çalışmaların ortaya konacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda meyve veren ağaç görülmesi yolculuktan döndükten sonra büyük ve çok kazançlı işler gerçekleştirileceğine, sevdiği kişileri çok üzeceğine, çalışkan bir kişi ile bir yola çıkılacağına delalet etmektedir.

Falda çok büyük incir ağacı görmek hayatının çok daha kolay hale geleceğine, çalışma hayatının aksiliklerle dolu olacağına, iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına, attığı her adımda çok zarar edeceğine, finansal aşıdan kritik bir noktaya geleceğine işaret ettiği söylenir.

Falda kahverengi ağaç görülmesi sıkıntıların çok iyi bir şekilde yönetilmesi sonucunda bitirileceğine, ele geçen parada artış olacağına, bugüne kadar kendisine müsamaha gösteren ailesinin artık destek vermeyeceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağı bazı zamanlar geçireceğine, çok başarılı olacağına, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Falda ağaçta güvercin görülmesi huzur ve mutluluğun sürekli artacağına, kardeşler arasında büyük tartışmaların ve bu tartışmalar sonunda kırgınlıklar yaşanacağına, huzurun kaçıp yeniden gergin ve stresli bir hayata kavuşulacağına, yeni başlangıçlar yapacağına, çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına veya iş değiştireceğine, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına inanılır.

Falda dev ağaç görülmesi gülen yüzünün solacağına ve evden çıkmaza hale geleceğine, daha güleryüzlü ve sevecen bir insan olacağına, gönlünce bir hayat süreceğine delalet etmektedir.

Falda ağaçta tavuk görülmesi meslek hayatında fark edilir şekilde aşama kaydedeceğine, çok büyük çalışmalara girileceğine, medet umduğu kapıların yüzüne kapanacağına ve fal kapatanın güvendiklerinden yana hayırsızlık ve nankörlük göreceğine yorumlanmaktadır.

Falda yeşil ağaç ve deniz görüldüğünde çevresi tarafından güvenilen biri olarak anılacağına, ailevi sorunlardan ötürü bir türlü üzerinde duramadığı işlere yakın zaman içinde tekrar döneceğine ve bu sayede hem ailevi sorunlarını çözmüş olacağına, üzerine düşen bazı çalışmaları yakın zamanda gerçekleştireceğine, büyük tartışmaların sonlanacağına yorulmaktadır.

Falda havada asılı ağaç görüldüyse başarıların başkaları tarafından da övgüyle karşılanacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına ve büyük kazanç elde edeceğine, hayatının da deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, daha işe başlamadan ortağı olan kişi ile arasının açılacağına, çeşitli ortaklıklar kurup çok hayırlı işlere girileceğine, çok iyi atılımlar yapılacağına inanılmaktadır.

Falda ölü birinin ağaca çıktığını görmek yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, atılan adımların az miktar kazanç sağlayacağına ve hayırlı bir kısmetle evlilik yolunda adım atılacağına ancak devamının bir türlü gelmeyeceğine, herhangi bir sorun karşısında işi bilen birisine danışılacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda yeni ağaç görüldüyse kişinin tüm hayatının değişeceğine, dünya nimetlerinden sonuna kadar yararlanacak olan fal kapatanın rızkında azalma olmadan müreffeh bir hayat sürdüreceğine, dertlerin biteceğine ve sevinçli ve güzel bir haber alınacağına, fal kapatanın hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, keyfinin ve neşesinin artacağına, kişinin rahatının ve keyfinin yerine geleceğine yorulmaktadır.

Falda ağaçtan meyve koparıp yediğini görüldüğünde işlerin günden güne daha da kötüleşeceğine, işlerinin istediği gibi gerçekleştirebileceğine, maddi ve manevi olarak büyük sorunlar yaşayacağına inanılır.

Falda ağaca yaslanmak görüldüğünde bilmediği duyguları tadacağına, hayal ettiği ancak bir türlü gidemediği tatile çıkacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde herhangi bir zorluk çekmeden kavuşacağına, üzüleceğine ve yıkılacağına, atacağı bazı adımlar sayesinde çok sevineceği haberler alacağına inanılmaktadır.

Falda kırmızı ağaç görmek isteklerine ve hayallerine kavuşacağına, sağlık sorunları ile dolu bir dönem geçirileceğine, eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, mesleğinde en iyisi olmayı ve devleşmeyi bileceğine bu sayede herkesin kavuşmak ve sahibi olmak istediği hayata sahip olacağına yorulmaktadır.

Falda ağaçların beyaz çiçek açtığını görülmesi iş hayatı içinde yeni bir sayfa açacağına, olanaklarının eskisinden çok daha iyi olacağına, karlı işler yapacağına, maddi ve manevi olarak çok ferahlayacağı bir çalışma ile girerek çok daha iyi yerlere geleceğine, hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına işaret etmektedir.

Falda uzakta ağaç görüldüyse ticaret dünyasında adının yayılacağına, uzun bir zaman çekilen sıkıntıların daha devam edeceğine, kavgacı ve ters bir kişi olan fal kapatanın çok daha büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına, onların ahını alacak sözler edeceğine ya da hareketler de bulunacağına, yaşam felsefesini ve hayata karşı duruşunu değiştireceğine, ancak bu kişi ile olan işin sona ermesi ile sorunların ortadan kalkacağına alamet eder.

Falda devasa ağaç görüldüyse dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, zahmetli bir işin sona ereceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, işlerin de yolunda gideceğine, işlerinde arklı bir aşamaya geçeceğine delalet etmektedir.

Falda suda ağaç görmek dileklerinin yerine geleceğine ve tövbelerinin de amacına ulaşacağına, hayattan yana keyif bulacağına, stres ve sinirden ötürü uzun bir süre devam edecek bir hastalığa yakalanacağına ve bu sıkıntılara bir de aile kavgalarının ekleneceğine, kazancının çoğalacağına ve rızkının genişleyeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda ağaçta karga görmek gerçekleştirilmek istenen projelerin heba olacağına, bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine, birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile yapılacak bir işte çok iyi bir karar verileceğine alamettir.

Falda ağaçta kaplumbağa görüldüğünde çok uzunca bir süre boyunca büyük ve sorunlu zamanlar geçireceğine, müjdeli ve güzel haberler alacağına, iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden uğranılan zararın telafi edileceğine ve huzurlu ve mutlu günlerin yaşanacağına, hastalığında da sağlığında da bu kişinin yanında yer alacağına alamet etmektedir.

Falda ağaçtan inmek görülmesi kazançlı bir döneme girileceğine, hayal kırıklığına uğrayacağına, iş hayatındaki yorgunluğunu bu sayede atacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine işaret eder.

Falda kayın ağacı görüldüyse sıkıntılarının ve dertlerinin çok yakın bir zamanda neşeye ve sevince dönüşeceğine, musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, eskiden yapamadığı her şeyi yavaş yavaş hayata geçireceğine, hayatındaki bazı kötü ve hayırsız kişiler yüzünden sorunlu durumlar yaşayacağına, yaşayacağı aile saadetinin de bir ömür süreceğine, kendisini sosyal hayata fazlasıyla kaptıracağına işaret ettiği söylenir.

Falda gür ağaç görülmesi sahip olunan gücün kaybedileceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine ve bu sayede fal kapatanın başını sokabileceği bir eve kavuşacağına, daha saygın ve yüksek bir noktaya geleceğine, bereketli işler yapılacağına, fırsatların ardı ardına gelmesi üzerine hayatına çok daha farklı bir şekilde yön vereceğine işarettir.

Falda ağlayan ağaç görüldüğünde elinde olan bir miktar paranın yakın bir zaman içinde gereksiz bir şey için harcanacağına, uzun zaman çekilen rahatsızlıklar yüzünden ruhsal olarak da yıpranacağına ve hastalıkların kişiyi yataklara düşürecek kadar ağır bir şekilde seyredeceğine, ruhsal korkularından da arınacağına, çok büyük üzüntüler ve sıkıntılar yaşanacağına, fakat rahatsızlıklarının tamamen ortadan kalkmayacağına, kendini kötü hissetmesine neden olan kuruntularından ve şüphelerinden kurtulamayacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda incir ağacı ve meyvesini görüldüyse daha geniş bir rızık elde edeceğine, dostlardan zarar görüleceğine, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına, elinde bulunan imkânları hayırlı işler için kullanacağına, sorun yaratan olayların yakında biteceğine inanılmaktadır.

Falda birinin ağaç devirdiğini görmek herşeyin en kalitelisine ve çoğuna sahip olacağına, maddi olarak çok daha rahat edilecek ve yardıma muhtaç insanları yardım isteklerine karşılık verilecek bir döneme girileceğine, kısa zamanda çok önemli fireler vereceğine ancak karşısına hiç beklemediği bir anda çıkan fırsatları değerlendirerek içinde bulunduğu sorunlara çare bulacağına, işlerin gittikçe artacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Falda ağaca tırmanmak görülmesi Allah’ın yaşamayı kendisine istediğinden de fazla layık göreceğine, güzel ameller işleyeceğine, dürüst olup olmadıkları bilinmeyen kişilerin aklına uyacağına, oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine yorulmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir