AnaSayfa / ağaç fal anlamları / Falda ağaç dalı görmek

Falda ağaç dalı görmek

Falda ağaç dalı görmek sağlıkla ilgili önemli bir adım atılacağına, manevi tatmini İslamiyet’te bulacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı bir işten kendisine gelecek olan çok iyi bir teklifle ayrılacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, iç dünyasının zenginleşeceğine, işlerinin aksi yönde ilerlemeye başlayacağına işaret eder.

Falda ağaç dalı gördüyseniz

  • Yaşadığınız yerde veya soru işaretleri olan ilişkilerinizde belli değişiklikler yapmak zorunda hissedebilirsiniz.
  • Maddi açıdan büyümenize ya da rahatlamanıza katkısı olabilecek yenilikler yapılabilir.

Falda ağaç dalı aldığını görmek sorunlarının ve üzüntülerinin artacağına, ancak bu durumları etrafındaki bazı kişilerin vereceği destek sayesinde ortadan kaldıracağına, yaşadığı kara günlerden kurtulacağına, iş yaşantısında hırslanacağına, uzun uğraşlar vererek ve çok büyük çaba göstererek ortaya koyacağı bir proje sayesinde çok iyi bir kazanca sahip olacağına, kazancının ve canın güvence altında olacağına delalet etmektedir.

Falda ağaç dalında ekmek görüldüğünde atılan adımların getireceği zorlukların ve kişinin uğradığı haksızlıkların sona ereceğine, daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına, yoklukla mücadele etmekten deyim yerindeyse belinin büküleceğine, kişinin evlatlarının artacağına, ticaretinin de bozulmayacağına, çalıştığı işyerinin üst yöneticileri tarafından çok iyi bir mevkiye getirileceğine alamet ettiği söylenir.

Falda dut ağacı dalı görüldüğünde dileklerine en kısa zamanda kavuşacağına, çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine, evli iseniz eşinizle arasında bazı tartışmalar geçebileceğine, ruhunun ve bedeninin de şifaya kavuşacağına, korkularının sona ereceğine ve mutlu olması için ihtiyacı olan çarelerin de karşısına çıkacağına, hayırlı işlerde bulunup sevap işleneceğine işaret etmektedir.

Falda çam ağacı dalı görmek mal mülk konusunda çok büyük adımlar atıp çok zengin olacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine, çok üzüntülü olaylar içinde kalacağına, üzüntülü ve endişeli olduğu bir anında üzüntüsünü paylaşacağına, kişinin madden ve manevi olarak mutlu ve hane halkıyla beraber huzurlu bir hayat süreceğine alamet eder.

Falda yeşil yapraklı ağaç dalı görüldüyse çok sevineceği ve hayatını farklı bir yöne götürecek bazı olaylar yaşanacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, maddi anlamda rahatlık göreceğine, şansının ve bahtının döneceğine, hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına ve çok iyi yerlere geleceğine yorumlanmaktadır.

Falda ağaç dalında altın görüldüğünde maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine, ruhsal olarak içinde bulunulan sorunların düzeleceğine, borcunun çok olacağına delalet eder.

Falda budanmış ağaç dalları görüldüğünde ancak bu borçların ödemelerinin gecikeceğine, kendisine güvenli bir gelecek kurmaya çalışırken var olan gücünü kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya geleceğine, güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına, geçim derdi çekeceğine, insanları günah işlemeye teşvik edeceğine ve hayırlı işler yerine kötü şeyler yapacağına rivayet eder.

Falda yeşil ağaç dalı görüldüğünde girdiği bazı projelerde hakkının yeneceğine, işlerinde kara geçeceğine, üzüntülü haberler alacağına, uzun bir süre boyunca kendisine gelemeyeceğine ve insanlardan uzak bir yaşam sürmeye başlayacağına alamet eder.

Falda ağaç dalında bebek görülmesi ün sahibi birisi olunacağına, yalana dolana itibar ve tenezzül etmeyeceğine, yeni kararlar alarak yaşamına yeni bir yön vereceğine, dileğinin ve isteklerinin yerine geleceğine alamet eder.

Falda erik ağacının dallarının kesildiğini görmek maddi olarak küçük de olda bir kazanç elde edeceğine, iç dünyasının güzelleşeceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, çok büyük bir sorun olmadığı için seven kişileri üzmemek gerektiğine ve beslenmeye dikkat edilmesi sayesinde rahatsızlığın nüksetmeyeceğine, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına alamet etmektedir.

Falda çınar ağacı dalı görüldüyse değerlerine sahip çıkarak yaşayacağına, hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına, kendisini başarıya götürecek yolda daha emin ve daha hızlı ilerleyeceğine, sıkıntı duyulan konuların ortadan kaldırılacağına alamet etmektedir.

Falda ağaç dalının kırılmasını görmek içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına ve maddi olarak da büyük destek vereceğine, yaşanan bütün üzüntülerin sona ereceğine, iş hayatının rakipler tarafından yapılan tüm engellemelere rağmen çok iyiye gideceğine işaret etmektedir.

Falda zeytin ağacı dalı görüldüyse manevi anlamda çok yol katedileceğine, elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine, ziyandan ve kendisinden menfaat bekleyen kişilerden uzaklaşacağına, güzel günlerinin geride kalacağına inanılmaktadır.

Falda incir ağacı dalı görmek fal sahibini üzmeyi planlarken tam tersine yüzünü güldüreceğine, çok büyük miktarda para elde edeceğine, karanlıkların aydınlığa ve sıkıntıların umuda dönüşeceğine inanılır.

Falda elinde ağaç dalı görülmesi maddi olarak üstünlük elde edeceğine, daha sonra hayırlı işlere gireceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına, kazandığı paranın bereketinin olmayacağına rivayet eder.

Falda kavak ağacı dalı görüldüğünde rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, yolunda gideceğine ve kazancın artarak bolluğun ve bereketin yaşanacağına, girilen bir yolda karşılaşılacak kötü biri yüzünden ağız tadının kaçacağına, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine ve kendisinin dirayetli bir kişi olacağına, sıkıntı getiren bir durumu düzelteceğine, daha çok önemli başarılara sahip olacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda ağaç dalı kestiğini görüldüyse solmuş olan yüzünün de sonunda güleceğine, aile hayatında çok sıkıntı çekeceğine, ters giden durumların düzeltileceğine alamettir.

Falda kuru ağaç dalı görüldüğünde iyilikseverliği ile herkes tarafından çok sevileceğine, yaşayacağı olaylar sayesinde ayaklarının yerden kesileceğine, hiç beklemediği bu olay karşısında sıkıntıya düşeceğine işaret ettiği söylenir.

Falda kırılmış ağaç dalı görüldüyse zor bir duruma düşüleceğine ve yapılan hatalar yüzünden eldeki fırsatların kaçırılacağına, işlerin düze çıkarılacağına, bir karıncayı dahi incitmeyecek kadar ince ruhlu ve hoş gönüllü olacağına, atılacak adımlar sayesinde işlerde büyük kazançlar elde edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir