AnaSayfa / adet fal anlamları / Falda adet görmek

Falda adet görmek

Falda adet görmek iyi halini yitireceğine, zorlukların ve kavgaların biteceğine, fal sahibini üzmeyi planlarken tam tersine yüzünü güldüreceğine, büyük başarılar kazanıp kendisini ispat etme şansı bulacağına, borçların gün geçtikçe daha da büyüyeceğine, iyi niyetinden uzaklaşacağına inanılmaktadır.

Falda adet gördüyseniz

  • Bazı konuları hafife almamalı veya müsamaha göstermemelisiniz.
  • Söylediklerinize dikkat etmelisiniz.

Falda ölünün adet olduğunu görülmesi eğer kötü dönemdeyse de bu durumun bir süre daha süreklilik göstereceğine, kişinin bu sayede yüzünün gülmeye başlayacağına, dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, heyecan ve hareketlilik geleceğine, onların hatıralarını yaşatmak için elinden gelen herşeyi yapacağına ve onları çok sevdiğini bu şekilde tekrar göstereceğine rivayet eder.

Falda adete girdiğini görüldüğünde sorunlarından kısa bir zaman içine kurtulacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine ve içinde olacağı durumdan çok memnun olacağına, kazancın neredeyse yarı yarıya düşeceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerinden en kısa zamanda kurtulacağına işaret ettiği söylenir.

Falda yatağa bulaşmış adet kanı görüldüyse işlerin kötü gidişatına dur denileceğine, para konusunda da ciddi kayıplar yaşayacağına, yediği yemekten ve içtiği sudan tat alamayacağına, hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına, hayatın mutluluk içinde geçeceğine yorulur.

Falda adetliyken hamile olduğunu görmek kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına, yaşanan sorunların günden güne çoğalacağına, hastalıkların da kalıcı olmayacağına, yaşamın güzelliklerinden daha fazla istifade etmenin yollarını bulacağına, yaşamın da daha kolay bir hale geleceğine inanılmaktadır.

Falda eski sevgilinin adet olduğunu görüldüyse sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına, çok büyük sıkıntıların ve sorunların yaşanacağına, karşısına çıkacak bazı kötü kişiler yüzünden işlerinin sekteye uğrayacağına, dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine, herhangi bir parasal sorun ve sıkıntının olmayacağına, insan ilişkilerinin daha iyi bir hal alacağına tabir olunur.

Falda pembe renk adet kanı görüldüğünde sağlık sorunları ile uğraşılacağına, kendisinin de bundan büyük mutluluk duyacağına, kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı adımlar atacağına ve işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, aynı zamanda iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak olaylara hızlı bir şekilde uyum sağlayacağına, işlerin kötü gidişatının tersine döneceğine işaret etmektedir.

Falda adete düştüğünü görüldüğünde hayatının ve geçiminin daha kolay hale geleceğine, son zamanlarda insanlar ile arasının açılacağına, iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, hayatı boyunca türlü aksilikler ve sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalacağına, yaşamına heyecan ve renk geleceğine, hanesinde eşi ile sürekli tartışacağına ve güzel bir görmeyeceğine delalet etmektedir.

Falda tavşanın adet olduğunu görüldüyse sorunlarını ve sıkıntılarını bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan yakın bir zaman içinde tek başına çözeceğine ve ileride çok iyi işlere imza atacağına, kara kara düşünür olacağına ve kendini adeta büyük bir çıkmazın içine girmiş gibi hissedeceğine, aile hayatının günden güne daha kötü bir duruma geleceğine inanılır.

Falda bir adet balık görülmesi maddi ve manevi açıdan zorluklarla karşılaşılacağına, işlerinin çok iyi olacağına ve büyük kazanç elde edeceğine, kaybettiği herşeye geri kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda adet kanının elbiseye bulaştığını görüldüğünde başında dönüp duran kara bulutların dağılacağına, yakın bir zaman içinde çok başarılı işlere imza atacağına, sert bir tutum sergilenmesinden ötürü büyük bir zarara uğranılacağına, kazançlı bir işin başına geçirileceğine ve parasal sıkıntıların ortadan kalkacağına işaret ettiği söylenir.

Falda banyo yaparken adet kanı görülmesi zorlukların ve kavgaların biteceğine, kendisiyle gururlanacağı işler yapacağına, huzur ve sevgi dolu günler yaşayacağına, nurtopu gibi bir evlada sahip olacağına, çok büyük üzüntüler ve endişeler yaşanacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda tuvaletini yaparken adet olduğunu görmek elinde avcunda ne varsa satmak zorunda kalacağına, ortaklık kurulan kişilerden gelecek destekler sayesinde işlerin düze çıkacağına, helal olan yollardan da geniş rızık ve zenginlik elde edeceğine işarettir.

Falda adet kanının tuvalete aktığını görüldüyse çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edeceğine, yaşadığı sıkıntılar yüzünden çok büyük bir hastalık atlatacağına, alınacak bir kararla kişinin kendisine ait bir yuva kurmak için girişimlerde bulunacağına, maddi zarara neden olacak durumlarla karşı karşıya kalınacağına, yarınları için umutlarını kaybetmeyeceğine yorulur.

Falda çok adet kanı görüldüyse deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı da aşinalık edineceğine bu sayede daha güçlü ve daha donanımlı hale geleceğine, eline geçen bazı imkânlar sayesinde sıkıntılarından kurtulmaya çalışacağına, hayallerini ve arzularını gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına delalet ettiği söylenir.

Falda kedinin adet olduğunu görülmesi bir sebeple kendi içine kapanacağına, saygı değer bir konuma çıkacağına, kolaylıklara ve ayrıcalıklara sahip olacağına inanılmaktadır.

Falda adetinin başladığını görmek ailevi sorunların bir türlü sonuçlanmayacağına, varlık ve bolluk içinde bir hayat süreceğine, yakın bir zaman içinde aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşanacağına, hataların düzeltileceğine ve istenen her şeye kavuşulacağına, sevdikleri ile kavuşacağına, epey sorunlu bir duygu haline geleceğine ve üzüntülü günler yaşanacağına tabir olunur.

Falda çok adet görmek üzerindeki ağırlığı atmayı ve yeniden hayat bulmayı başaracağına, sonradan da çok üzüleceğine, aile hayatında hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine ve refah içinde yaşayacağına, işinde bol kazanç elde edeceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve sonraki dönemlerde bu durumdan kaynaklanan sıkıntılardan çok çekeceğine işarettir.

Falda sevdiğinin adet olduğunu görülmesi evlatlarını bu şekilde yetiştireceğine, ortaklık kurulmuş olan biri ile aranın açılacağına, her geçen gün daha çok kazanç elde edeceğine, uğradığı zararı telafi etmek için yüklü miktarda para harcayacağına ancak yaptığı hiçbir hamlenin gerektiği gibi bir şekilde etki etmeyeceğine, mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olunacağına, sık sık alışverişe gidebileceğine yorumlanmaktadır.

Falda tekrar adet olduğunu görmek birçok ortaklık kurulacağına, çok uzun bir zamandan beri beklenen hayırlı haberlerin en sonunda geleceğine, sevdiği kişiden hayır ve karşılık bulacağına, mallarını ve makamını garantileyeceğine, kendisini Allah’a yakın hissedeceğine delalet ettiği söylenir.

Falda başkasının adet kanının aktığını görmek dini bir vazifeden sorumlu tutulduğuna, malının büyük bir kısmını zarar edeceğine, çok kötü günler geçirileceğine, sıkıntıların bir anda biteceğine, kısa süreli bir yolculuğun yaşanacak aksilikler yüzünden gereğinden fazla uzayacağına, onu mutsuz eden sorunları kafasından atacağına işaret etmektedir.

Falda hamileyken adet kanaması olduğunu görmek fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, kişinin çocuk hasreti çekeceğine, alınan hayır dualarıyla aile hayatında güzel şeyler yaşanacağına, çok büyük ve kazançlı işlere girileceğine inanılmaktadır.

Falda bir adet kırmızı gül görüldüyse böylece canını sıkan olayların sonunu getireceğine, pek çok kişinin hayatını kurtaracağına, hepsinin alın terinin karşılığı olacağına, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Falda okulda adet olduğunu görülmesi uzun bir zaman maddi ve manevi sıkıntılar yaşanacağına, hane halkını çok mutlu edecek ve sevinçten havalara uçuracak bir haber alınacağına, geç de olsa arzu ettiği mutluluğu yakalayacağına alamet ettiği söylenir.

Falda oğlunun adet olduğunu görmek kendisini kısa yoldan rahat ve lüks bir hayata kavuşturacak bir meslek edineceğine, çok huzurlu ve mutlu olması için elinden gelen herşeyin en iyisini gerçekleştireceğine, çıkış yolları bulacağına işarettir.

Falda adet kanının üstüne geçtiğini görmek uzun yıllardan beri kurulan hayallerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına ve zorlukların biteceğine, çok büyük ve hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına, ağız tadının yaşanacak olaylara paralel olarak kaçacağına, işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine alamettir.

Falda adet kanının çarşafa bulaştığını görüldüğünde bir konu hakkında süren endişeli bekleyişin son bulacağına, uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından tamamen kurtulacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda çok adet olduğunu görüldüğünde ağır bir hastalıkla boğuşan bir akrabadan acı haber alınacağına, kimsenin cesaret edemediği yollara girip muvaffak olacağına, sevdiği kişiler tarafından çok hayırlı bir işe sokulacağına, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine ve çok mutlu olacağına, kendisini bir dedikodu malzemesi olarak bulacağına, aksiliklerin son bulacağına alamet eder.

Falda kaynananın adet olduğunu görmek çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına, hayatının da kolaylaşacağına, zor zamanların geride kalacağına, uğranılan zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, manevi mutluluğu tadacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda hamile olup adet görüldüğünde üzüntülerinin sona ereceğine ve hayatının geri kalanında şansının ve bahtının açık olacağına, belki özel hayatında sıkıntılar yaşayacağına, sağlık sorunlarının geçici olacağına, verilen emeklerin kısa süre içinde getiri sağlamak yerine zarar vereceğine, her attığı adımda amaçlarına bir adım daha yaklaştığına ve çok büyük zorluklar yaşasa bile ve birçok problem ile karşılaşsa bile yine de en kısa zamanda muradına ereceğine, ancak daha sonra ihanet eden bu kişi ile çok iyi bir dostluk ilişkisi kurulacağına delalet etmektedir.

Falda sürekli adet kanı görüldüyse yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak ve işlerini sıkıntıya sokacak olan bir durumu ortadan kaldırmak için sahip olduğu bilgileri kullanacağına, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine, atılacak adımlar ve ortaya konulacak projeler sayesinde çok büyük kazanç elde edileceğine, aksine daha da zorlaştıracağına yorumlanmaktadır.

Falda adet kanının iç çamaşırına bulaştığını görüldüğünde parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine, rakiplerle yapılan mücadelede kazanan taraf olunacağına, yeni bir iş için deneyim edinme hevesine kapılacağına, gururlu bir hayat süreceğine ve prensiplerinden taviz vermeden kendi bildiği gibi düzgün bir şekilde yaşayacağına yorumlanır.

Falda komşunun adet olduğunu görüldüğünde birçok doktorun kontrol etmesinden ve birçok tedavi uygulandıktan sonra iyileşecek olan fal kapatanın artık sağlığına çok dikkat edeceğine, ele geçen kazancın artacağına, endişelerin yerini mutluluğa bırakacağına delalettir.

Falda insan adet olduğunu görüldüğünde çok hayırlı bir işle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, malından ve parasından kaybedeceğine böylece yokluğa düşeceğine, kişinin isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, işlerine bereket geleceğine delalettir.

Falda erken adet olduğunu görüldüğünde hak etmediği sözlere ve muameleye maruz kalacağına, yapılan hatalar ve verilen yanlış kararlardan ötürü iş dünyasında prestij kaybı yaşanacağına, falı kapatan kişinin herşeye karşı hazırlıklı olduğuna ve bu kişi tarafından hazırlanmış olan küçük ama kötü bir olaydan sonra fal kapatanın bu kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına delalettir.

Falda erkenden adet olduğunu görüldüğünde sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine, kendini dünya malları edinmeye vereceğine, yakın bir zamanda çok daha kazanç getirecek ve etraftaki herkesin yararlanabileceği bir işe girileceğine ve bu işte patronluğa kadar yükselerek çok daha başarılı adımlar atılacağına rivayet eder.

Falda adet kanaması olduğunu görüldüğünde işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine, insanlar tarafından sevilen ve cana yakın bir arkadaşın istenmeyen bir duruma düşeceğine, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, eline geçen tüm fırsatları bu sayede değerlendireceğine alamettir.

Falda köpeğin adet olduğunu görülmesi herkesin bir adım daha önüne geçmeyi başaracağına, uzun süre bu olayın etkisinden kurtulamayacağına, sevilen kişiler ile aranın açılacağına ancak daha sonra bu durumların yavaş yavaş düzeleceğine, kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına ve yakın zamanda hiç görmediği kadar kazanç elde edeceğine, işindeki verimliliğinin artacağına, hayatın başarılarla ve güzelliklerle geçeceğine delalet eder.

Falda adet olup yatağa bulaştığını görülmesi sevdiği kişiler ile çok rahat ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir işe girdiği sırada durumunu düzeltmek için birisinden çok büyük miktarda bir borç alacağına, sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine, kimsenin sözlerine kulak asmadan kendi bildikleriyle hareket edeceğine yorumlanır.

Falda çok yoğun adet olduğunu görüldüyse fayda getirmeyecek kimselerle muhatap olunacağına, gelirini de büyük oranda arttıracağına, canını ve malını hiçe sayacağına alamettir.

Falda ölen birinin adet olduğunu görmek çözümlerin ve şifaların karşısına çıkacağına, neredeyse göz göre göre çok büyük bir sorunlara yelken açılacağına ve para konusunda çok zor ve sonu karanlık yollara girileceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde zarar edebileceği bir işe girse bile bu durumu kazanca çevireceğine, hayırlı ve de uğurlu olacak girişimlerde bulunacağına, tövbelerinin ve dualarının kabul olacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda çok fazla adet kanı görüldüyse düşünmeden hareket edeceğine, kötü ve art niyetli biri ile ortaklık etmek, elde bulunan mal ve mülkün bir kısmının elden çıkarılacağına, daha güzel ve daha iyi yaşayacağına işaret etmektedir.

Falda kocasının adet olduğunu görüldüyse sevilen bazı kişilerle ters düşüleceğine, verilen vaatlerin yerine getirileceğine, toplumda takdir edilecek ve adından güzel anılacak işler yapacağına delalettir.

Falda abdest alırken adet olduğunu görüldüyse yardım istediği kişilerin destek vermeyeceğine, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine ve aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, kazandığı başarılar ve geldiği mevkiden ötürü kendisini çekemeyen insanlar tarafından üzücü olayların içine çekilmek isteneceğine, ani ve beklenmedik güzellikler olacağına, kötü durumlara düşeceğine delalet eder.

Falda sürekli adet olduğunu görüldüğünde şimdiye kadar yaptıkları için çok üzgün ve pişman olduğunu söyleyeceğine, el attığı bütün işlerde büyük başarılar kazanacağına, beklentilerin hızla gerçek olacağına, kurulacak bir ortaklık ile çok sevinçli ve mutluluk dolu bir yola girileceğine, sıkıntılardan ve sorunlardan kısa süre sonra kurtuluşa erileceğine, eksiklerinin farkına varacağına işaret etmektedir.

Falda bir akrabanın adet olduğunu görmek hayal ettiği ve arzuladığı gibi bir evlilik hayatı süreceğine, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine, huzurlu ve güzel bir hayata merhaba diyeceğine, sevaplarıyla Allah’ın sevgisini kazanacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda adet gecikmesi görülmesi sorunların çözülmesi için katkı sağlayacağına, sevdiği bir kişinin arkasından kötü sözler sarfettiğini duyacağına, bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına, bir sebeple sırada bekleyen işlerin erteleneceğine rivayet etmektedir.

Falda adet kanamasının geldiğini görüldüğünde düşmanlarla beraber oturmaya, yaptığı işlerle çok büyük bir şöhrete karışacağına, sağlıkla ya da işle ilgili problemlerin ortadan kalkacağına, eline geçen para ile birbiri ardına güzel çalışmalara imza atacağına yorumlanır.

Falda evli birinin adet olduğunu görüldüğünde iş hayatında çok iyi projeler ortaya koyulması sayesinde dikkat çekileceğine, maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine ve bu sayede sorunlarını ortadan kaldıracağına, yüksek katlı bir inşaat ise sıkıntıların daha büyük çaplı olacağına, hak yolundan ayrılacağına bu nedenle toplum içindeki güvenirliliğini ve saygınlığını kaybedeceğine yorulmaktadır.

Falda adet olup elbiseye bulaştığını görmek kendisine yapılacak bir ihanetten ötürü büyük bir üzüntü içine düşeceğine, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olacağına, büyük kazançlar getireceğine, hayatının düzene girmesine vesile olacağına, atılacak bir adımda yapılan büyük bir hata yüzünden işlerin çok daha kötü gideceğine ve uzun süreden beri yapılan bir işte yenilgiye uğranacağına delalettir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir