AnaSayfa / kapı fal anlamları / Falda açık kapı görmek

Falda açık kapı görmek

Falda açık kapı görmek belki de hayatının fırsatını yakalamış olacağına, büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine, her şeyin yolunda gideceğine, karşısına çıkacak pürüzlerin kendisini yıldıramayacağına, özlemlerini bitireceğine ve kesilmeyecek bir kazancı olacağına, ulaşamadığı hiçbir arzusu olmayacağına alamet etmektedir.

Falda açık kapı gördüyseniz

  • Tartışmaları körüklemek doğru olmayabilir.
  • Tartışmaktan kaçının.

Falda yarım açık kapı görüldüyse başarıya giden yollarına da hiçbir zaman engel çıkmayacağına, çoğalan kısmetlerle birlikte kişinin ismini herkese duyuracağı projelerde yer alacağına, keyfinin ve yaşam enerjisinin yerine geleceğine, başına gelen kötü olaylardan ötürü çok huzursuz olacağına işaret etmektedir.

Falda beyaz açık kapı görüldüğünde ortaya çıkacak sorunlardan kurtulacağına ve karşılaşacağı sıkıntılardan zarar görmeyeceğine, onlara hayrının dokunacağına, kazanılan paraların hayır için kullanılacağına ve çok mutlu bir hayat sürüleceğine, girdiği işlerde hayal kırıklığı yaşamayacağına, borçlarını ödeyip kurtulacağına delalettir.

Falda eski açık kapı görmek tez zamanda duyulacak hayırlı bir habere, kazançlı işlere gireceğine, bir sebeple hayati tehlikeler atlatacağına inanılır.

Falda iki açık kapı görülmesi çok büyük bir ferahlama yaşayacağına ve aile hayatındaki sorunlardan bu sayede zarar görmeden kurtulacağına ve çok rahat edeceğine, dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına, yabancı uyruklu bir kimse ile evlenileceğine, bazen de rahat geçeceğine yorumlanır.

Falda açık kapılı ev görmek gerek maddi gerek de manevi anlamda mutluluğu yakalayacağına, aile hayatı içinde yaşanan sorunların aile büyükleri sayesinde çözüm bulacağına, sevdiğine ve hayallerine kavuşacağına alamet eder.

Falda yarı açık kapı görmek bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine, uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına, aile bireyleri ile birlikte güzel ve mutlu günler geçirileceğine, ortaya konacak projelerin kazanç elde etmesi ile sayesinde hayırlı kapılar açılacağına, kişinin can derdine düşeceğine her şeyi unutacağına yorulur.

Falda büyük açık kapı görüldüğünde maddi olarak güç ve kuvvet edineceğine işaret ederken aynı zamanda da fal kapatanın zor durumda olan bir kimseye iylik ve hayır yaparak onun gönlünü kazanacağına, maddi açıdan rahata erileceğine, helal ve makbul olan dünya mallarına sahip olacağına, hak edilen helal bir malın ele geçeceğine, gerekirse başkaları ile ortaklık içine gireceğine, zor zamanların geride kalacağına ve sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine yorulur.

Falda kilidi açık kapı görüldüğünde galibiyetlerinin de çoğalacağına, tabiri caizse derin bir oh çekeceğine, daha sonra kazanılan bu paralar ve mallar ile yeni işlere girileceğine ve kazanılan paranın daha da arttırılacağına, onu yönetmeye ve yönlendirmeye çalışacağına bu durumun da kendisini bazen dayanılmaz noktalara getireceğine, kaybettiği şeyi bulmasına, mal ve mülk sahibi olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.