AnaSayfa / abla fal anlamları / Falda abla evi görmek

Falda abla evi görmek

Falda abla evi görmek iş hayatına girmek için doğru zamanın yaklaştığına, istediği noktalara geleceğine ve planladığı kariyeri yapacağına, girilen her işte aynı açmazla karşılaşılacağına, bundan sonra canın her çektiğine ulaşacağına, müşterinin çoğalacağına ve fal kapatanın yüzünün güleceğine, manevi huzurdan da nasipleneceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda abla evi gördüyseniz

  • Gereksiz değişiklikler yapmaktan sakının.
  • Bir ayrılık olabilir.

Falda ablanın evine gittiğini görüldüyse güzel ve doğru işler yapacağına, yeni bir eve sahip olunacağına ve uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine, uzun zamandan beri yapılmak istenen bir çalışmanın gerçekleştirileceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda ablanın evinde yılan görülmesi kalabalık günler geçirileceğine, yaşadığı sorunlar yüzünden psikolojisinin bozulacağına, çok başarılı işler ve atılımlar gerçekleştirileceğine, huzursuz ve mutsuz günlerin geride kalacağına, işlerinin istediği gibi olacağına, sıkıntılı günler geçireceğine delalettir.

Falda ablanın eve geldiğini görülmesi bir sebeple çok kötü ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, mutluluğunun ve başarısının bir gün ya da bir an olmayacağına, çok büyük ve geri dönülemez zararlar vereceğine ve falı kapatan kişinin çok sıkıntılı ve zor durumlara düşmesine ve kendi kendini yiyip bitirmesine sebep olacağına, sıkıntıların ve sorunların aşılmasında çok sevilen ve değer verilen kişilerin yardımlarının alınacağına alamet ettiği söylenir.

Falda ablasının evden kaçtığını görülmesi çok mutlu olunacağına ve sorunların yakın zaman içinde biteceğine, güzel ve sevinçli bir haber alınacağına, kazancın yarı yarıya artacağına, başka başka sebeplerden ötürü uzunca bir süre toparlanılamayacağına yorulur.

Falda ablamın evinde kalabalık görmek bir sebeple fal kapatanın deyim yerindeyse yıkılacağına, her türlü zorluğu aşmaya ve her türlü acıya katlanmaya gücü olacağına, kötü kişilerle karşılaşılacağına, sevdiği kişiler ile sevinçli günler yaşayacağına, dualarının ve tövbelerinin de kabul olacağına delalet eder.

Falda ablanın ev aldığını görüldüyse işinin gücünün rast gideceğine ve kazancının da mutluluğunun da artacağına, aile içinde huzur ve rahat içinde yaşayacağına, sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olunacağına, birçok kavga ve sorunla karşılaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda ablamın evinin yandığını görüldüyse çalışkanlık ve disiplinle birlikte iman gücüyle de hareket eden fal kapatanın asla dara düşmeyeceğine, her iki cihanda da cenneti bulmak için mücadele edeceğine, ortaklık kurulan bir kişiden ihanet görüleceğine, malının ve parasının ziyan olacağına, hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine yorulur.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir