AnaSayfa / abi fal anlamları / Falda abi eşini görmek

Falda abi eşini görmek

Falda abi eşini görmek atılan adımların ve ele geçen fırsatların pek kazanç getirmeyeceğine, neredeyse bozulma noktasına gelmiş olan hayatını toparlayacağına, karlı bir iş ortaklığı yapacağına, tertemiz ve yepyeni bir sayfa açılacağına, aile bireylerinin birbirleri ile ters düşeceğine, rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine delalet ettiği söylenir.

Falda abi eşini gördüyseniz

  • Kendinize, yaptığınız işlere veya girişimlerinize güvenebilirsiniz.
  • Sevdiğiniz kişilerle vakit geçirebilir veya sevildiğinizi anlayacağınız olaylar yaşayabilirsiniz ya da aşk hayatınızda olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Falda abinin eşinin öldüğünü görülmesi yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına ve elindeki bu yeteneği çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kısa zaman içinde işinde yükseleceğine, çok hayırlı ve güzel işlerde çalışacağına, hayattan beklediklerini de er ya da geç elde edeceğine, ruhsal bir hastalık ile mücadele etmek zorunda kalacağına, büyük bir projeye girileceğine yorulur.

Falda abinin eşini hamile görmek işlerinin yaver gideceğine ve kazancının çoğalacağına, duymadığı sözleri duyacağına, kısa süre içinde büyük kazanç sahibi olunacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel günler geçireceğine, mutsuz ve üzgün hissetmesine neden olacağına, tüm risklerine rağmen büyük ve çekişmeli ihalelere gireceğine alamet etmektedir.

Falda abinin eşini hasta görüldüğünde dileklerinin ve hayallerinin hayırlısıyla gerçekleşeceğine, iç dünyasının güzelleşeceğine, girişilen tüm işlerde başarı üstüne başarı kazanılacağına tabir olunur.

Falda abinin eşini aldattığını görüldüyse yapılan bir iş başvurusunun kabul edilmeyeceğine, kişinin gülen yüzünün solacağına ve çok zor bir dönem geçireceğine, düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine alamettir.

Falda abimin eşinden ayrıldığını görülmesi mesela bir eve ya da arabaya sahip olunacağına, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine ya da kolay ama doğru olmayan yollardan kesesini dolduracağına, insanlar arasında çok ses getirileceğine ve uzun zamandan beri çok sık rastlanmamış olan bazı fikirler ile projeler ortaya konulacağına, eş ve çocuk sıcaklığını tadacağına, ticaret ya da meslek hayatında kararlı adımlar atacağına alamettir.

Falda ölen abinin eşini görmek bugüne değin fark edilmeyen yanlarını ortaya çıkararak pek çok kişiyi kendisine hayran bırakarak şaşırtacağına, karşılıklı olarak aynı duygular beslenen bir kişi ile konuşulup bir birliktelik kararı alınacağına, kişinin aile ve iş ortamında yeniden huzurun egemen olacağına, gittikçe büyüyeceğine ve bu yüzden fal kapatanın ruhsal olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına, kafa olarak rahat olunacak bir döneme girileceğine ve düşmanların ve rakiplerin çok üzüleceği haberler alınacağına, içindeki sıkıntıların gideceğine yorumlanmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.