AnaSayfa / Falda abajur görmek

Falda abajur görmek

Falda abajur görmek sevilen bazı kişilere yaşadıkları sıkıntılardan dolayı maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına ve atılan her adımın gerek aile hayatı gerekse de iş hayatı için büyük mutluluklar getireceğine, umutlarının boşa çıkmayacağına, ele geçen eğitim fırsatlarının değerlendirileceğine, kısa süre içinde başarı getirecek bir işe girileceğine, söz ve yetki sahibi olacağına, ancak etrafındaki kişilerden birinin vereceği büyük destek sayesinde bu durumlardan kurtulacağına alamet ettiği söylenir.

Falda abajur gördüyseniz

  • Aslında aynı şeyleri istiyor veya düşünüyor olsanız bile, ne pahasına olursa olsun size itiraz eden veya yapmanız gereken şeyleri söyleyen kişiler olabilir.
  • Rastgele bir öneri hukuki, resmi, gayrimenkul, eğitim v.b konularda yaşanan bir zorluğu çözmenizde yardımcı olabilir.

Falda mavi abajur görüldüğünde kimseden korkmayacağına ve hayal ettiği gibi bir hayat süreceğine, maddi olanaklarının da elinden kayıp gideceğine, çok zor zamanlar geçiren çok sevdiği birisine destek vereceğine ya da çok zor durumdaki bir kişiye büyük bir para yardımında bulunacağına yorulur.

Falda siyah abajur görüldüğünde sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine ve bu yönde davranacağına, sıkıntılı yaşayan bir kişi ile iş yapılacağına, zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine inanılır.

Falda pembe abajur görülmesi sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte zarar edeceğine, iş hayatını bozmak isteyen kişilerle karşı karşıya kalınacağına, özellikle yarınını düşünmeden hareket etmesi sonucunda bir anda maddi sıkıntı yaşayacağına işarettir.

Falda kırık abajur görüldüğünde derdin ve sıkıntının biteceğine, iş yerinde oluşan krizlerin kısa süre içinde pratik bir zekayla ve mantıksal açıdan değerlendirilerek çözüme kavuşturulacağına, sağlığının da yerine geleceğine, rızkın daim ve hayırlı olacağına, hayal ettiği bazı şeylere hiçbir sorun yaşamadan kavuşacağına, amaçların yerine getirilmesi için hayırlı kısmetlerin elde edileceğine alamet eder.

Falda yeşil abajur görmek elinin dara düşmeyeceğine, karşısına çıkan olaylardan ötürü çok üzüleceğine, düşmanına galip geleceğine delalet ettiği söylenir.

Falda abajur lamba görüldüyse ancak daha sonra dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına, ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına, gözünü bürüyen mal hırsı nedeniyle çok yanlış yollara gireceğine ve belalı kişilerle iş birliği yapacağına delalet ettiği söylenir.

Falda kırmızı abajur görülmesi hep hayalini kurduğu yaşamın da kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına, yardım etmenin bir yaşam biçimi olacağına, mümkün olduğunca mutlu olmak için uğraşacağına, birçok işin birlikte yapılacağına rivayet eder.

Falda beyaz abajur görülmesi eşinin içinde bulunduğu sorunlardan kurtulmasını ve kötü olaylar ile karşılaşmamasını sağlayacağına, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, dürüst ve iyiliksever biri olarak yaşayacağına, bir daha kopmayacağına delalet etmektedir.

Falda mor abajur görülmesi anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine ve evlat sahibi olunacağına, sabır ve azim göstermesi sayesinde hayırlı bir iş hayatına ve mutlu bir evliliğe sahip olacağına, ağız tadının ve keyfin yerine geleceğine, yaşanan bir sağlık sorununun üstesinden gelineğine ve mutlu olunacağına işaret ettiği söylenir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir